گرجستان فرماندار مسائل سفارش Rescinding محلی, ماسک, حکم

بزرگنمایی این تصویر گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ سوم از سمت چپ به استقبال رئیس جمهور مغل

توسط MINERALNEWS در 26 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ سوم از سمت چپ به استقبال رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در Hartsfield-Jackson Atlanta International Airport, در روز چهارشنبه. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ است overruling دولت محلی حکم نیاز مردم به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 اصرار دارد که دولت کمتر دستورالعمل های دقیق را مقدم.

کمپ در چهار شنبه تمدید دولت COVID-19 محدودیت که به شدت تشویق به پوشیدن ماسک, اما متوقف کوتاه از نیاز آنها را در تماس با چنین اندازه گیری "یک پل خیلی دور است."

منظور خود را به صراحت rescinds ماسک سفارشات در چنین کلیدی شهرستانها به عنوان آتلانتا ساوانا آتن و آگوستا همراه با بیش از یک دوجین دیگر حوزه های قضایی محلی که شبیه دستورات صادر شده است.

کمپ یک جمهوریخواه بوده و در تقابل با شهرداران و مدیران شهرستان بر سر این موضوع در روزهای اخیر. هفته گذشته مثلا آتلانتا دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد که اقدامات سخت برای کنترل مداوم سنبله در coronavirus عفونت در پایتخت اما کمپ دفتر اصرار داشت که او آنها را "غیر الزام آور و قانونی غیرقابل اجرا."

گرجستان روز چهارشنبه گزارش دوم آن-کمترین جدید کروناویروس مورد تعداد تا به امروز با 3,871 جدید مورد تأیید و 37 COVID-19 مرگ و میر. از زمان شروع این بیماری همه گیر تقریبا 128,000 مردم در گرجستان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 3000 فوت کرده اند. نیمی از موارد جدید گزارش شده در پایتخت و بزرگترین شهر آتلانتا.

در اوایل این ماه در برخی از 1,400 مراقبت های بهداشتی کارگران امضا نامه ای به کمپ هشدار داد که گرجستان "است که به سادگی آماده نیست" برای قیام در COVID-19 موارد است.

این نامه گفت: افزایش تعداد تایید عفونت در دولت "نمیتواند برای افزایش تست."

کمپ جدید سفارش نیاز به افرادی که بیشتر در معرض COVID-19 مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی به پناهگاه در محل. آن را نیز نیاز به رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به دنبال اجتماعی فاصله احتیاطی و محدود مجامع عمومی به بیش از 50 نفر است.

اما در ایران مراقبت های بهداشتی کارگران خواهان اقدامات سختگیرانه تر — یک ایالت ماسک مورد نیاز احیا بسته شدن کافه ها و کاباره ها و منع داخل سالن اجتماعات بیش از 25 نفر از جمله کلیساها و کنیسه ها و مساجد.

"به زمانی که آنها نیاز به پایین به دستور ماسک حتی اگر فرماندار حاضر به دستور ماسک. این می تواند یک تفاوت بزرگ" دکتر ملانی تامپسون که به نوشتن این نامه گفت: با توجه به 11Alive اخبار.

فرماندار جدید که منقضی می شود در پایان ماه آمد و در همان روز که رئیس جمهور تهمت بازدید hub یو پی اس در آتلانتا. رئیس جمهور تشکر "هر راننده و کارگر و کارمند" کار می کرد که از طریق این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال منحرف کردن انتقاد خود را از دولت و مدیریت بحران در زمان استفاده از نژادپرستانه و ضد زبان های آسیایی برای توصیف coronavirus. در سخنرانی خود در یو پی اس تسهیلات رئیس جمهور ستایش حامل کارگران و با اشاره به "ما نبرد در برابر چین است. virus."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن