گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت شهردار آتلانتا Keisha لنس کف بیش ماسک صورت سفارش

بزرگنمایی این تصویر گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را نمی خواهد به مبارزه طلبیده و او را ب

توسط MINERALNEWS در 27 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را نمی خواهد به مبارزه طلبیده و او را به گرفتن آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و تمام اعضای شورای شهر به دادگاه برای متوقف کردن آنها از اجرای یک ماسک-پوشیدن دستور. مایک استوارت/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایک استوارت/AP

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. مغز کمپ تحت پیگرد آتلانتا شورای شهر و شهردار Keisha لنس کف زیر تلاش خود را به نیاز به صورت ماسک در اماکن عمومی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به موشک وار رفتن در سراسر کشور.

این طرح دعوی در دادگاه واصل پنجشنبه ادعا میکند که کمپ تنهایی "آگهی ایالت جورجیا در آن مبارزه با جهان رمان coronavirus/COVID-19 همه گیر" و می افزاید: او دارای قدرت "را به حالت تعلیق شهرداری سفارشات که متناقض به هر دولت و یا قانون و یا به او دستور اجرایی."

"به عنوان شهردار شهر آتلانتا شهردار کف ندارد اختیارات قانونی برای تغییر, تغییر و یا چشم پوشی از فرماندار کمپ اجرایی سفارشات" سند متحده است.

آن را زیر یک سفارش است که در آن کمپ منع مقامات شهرداری از تنظیم صورت اجباری پوشش سیاست.

"این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است" کمپ توییتی.

طولانی موضوع در ادامه به لینک پوشیدن پوشش صورت برای از دست دادن درآمد.

"این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی" کمپ نوشت.

کف را هم به توییتر به آدرس فرمانداری با چالش قانونی با استناد به دولت coronavirus مربوط به آمار است.

"3104 گرجی کشته شده اند و من و خانواده ام در میان 106k که آزمایش مثبت برای COVID-19" او نوشت:, و اضافه کرد که "استفاده بهتر از پرداخت کننده مالیات پول خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی."

در طول یک کنفرانس خبری صبح روز پنج شنبه کف در دفاع از خود او را فرمان اجرایی صادر شده در جولای 8. در علاوه بر این به نیاز به پوشش صورت آن را نیز ممنوع تجمع بیش از 10 نفر در فضاهای عمومی.

کف مورد مناقشه کمپ ادعا می کنند که در این قطعنامه است "غیرقابل اجرا."

"سیاست های ما در حال اجرا و آنها ایستاده," او گفت:.

دیگر شهرستانها گرجستان گذشت اقدامات مشابه در هفته های اخیر از جمله ساوانا. شهردار ون جانسون گفت که او نگران از افزایش تعداد مورد در خود شهرستان و فرماندار ،

"آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت درباره ما" جانسون " در توییتر در شب چهارشنبه. "هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن بهترین شما می توانید."

در روز پنج شنبه کف به ذکر است که این ملت پیشرو و کارشناسان بهداشت توصیه می کنند با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس بسیار مسری.

"کارشناسان بهداشت عمومی به شدت معتقدند که پوشیدن صورت پوشش کمک می کند تا سرعت گسترش این گاهی اوقات ویروس کشنده" او افزود: "این یک چیز ساده را انجام دهد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب