از هلیکوپتر و travian. ir: پلیس سعی کنید به نگه داشتن مکان خاموش سواحل مسیرهای پیاده روی در میان coronavirus

مقامات در نیروی شنبه اجرای سفارشات برای حفظ سواحل پارک ها و پیاده روی مسیرهای پیاده روی, روشن, به عنوان بخشی از محدودیت های بی سابقه ای در حرکات به سرعت گسترش coronavirus.

ترین سواحل, مسیرهای پیاده روی, امکانات تفریحی و همچنین غیر ضروری کسب و کار بسته شد به دلیل ایالتی و محلی سفارشات و بسیاری از اطاعت.

یک Ventura County Sheriff بخش رزمناو دیده می شود می تواند امنیت ورود به محبوب نوین در جنگل های منطقه ای پارک در هزار اوکس که بر اساس آن صدها نفر از کوهنوردان و خانواده های فرود در روز شنبه. در ونیز یک Los Angeles Police Department هلیکوپتر دیده می شد گردان اسکیت پارک اعلام کرد که افرادی که نه ترک منطقه خواهد بود “دستگیر و برای خاطی.”

با وجود پارک و دنباله تعطیلی در سانتا مونیکا, Amy Weber موفق به صرف او صبح روز شنبه در خارج از منزل در یک بازار کشاورزان. وبر گفت: سازمان انجام یک کار خوب به اندازه کافی حفظ فاصله بین مردم داخل بازار است. انتظار در خط در خارج مردم لبخند زد و داشتند حرف زدند.

تبلیغات

“وجود دارد فقط چیزی در مورد اینکه در خارج است که باعث می شود شما احساس می کنید کمی لایو, تمیز کننده,” او گفت:.

پس از آن راه می رفت وبر به پالیسیدز پارک جایی که او به صرف اواخر صبح امروز در بازدید از اقیانوس. او رو به پایین کالیفرنیا شیب راهرو به ساحل و دیدم سیم های زنجیره ای با یک نشانه و گفت آن را به طور موقت بسته شده است. زیر او را دیدم مردم دوچرخه سواری و پیاده روی در ساحل مسیر.

1 p. m. پلیس وسایل نقلیه ساخت راه خود را به جنوب بودند کاهش در نزدیکی او. افسران اعلام کرد بیش از یک مخابره: “ما می خواهم به شما یادآوری است که پالیسیدز پارک بسته است. لطفا تمرین های اجتماعی فاصله به عنوان شما در حال خروج از پارک بود.”

وبر بود خوشحالم که برای اجرای گفت او امیدوار است که خاموش همه چیز را معنی خواهد بود که این کشور از بهبود از coronavirus سریعتر.

تبلیغات

“اگر ما در حفظ و انجام این کار در کوچک بیت و هیچ کس پیوستن به آن من فقط می ترسم این رفتن به ادامه,” او گفت:.

در حال حاضر وبر گفت: او محتوا با نگاه کردن به ساحل از دور بو هوا شور و احساس نسیم اقیانوس.

ساکنان دیگر غرب L. A. محله کمتر آرام شنبه به عنوان قطع برق ادامه داد: به علت سردرد در نقاط Beverlywood, شویت تپه قرن شهر پیکو-رابرتسون و وستوود. استلا Gardiner یک دستیار حقوقی که در پیکو-رابرتسون گفت که او تا به حال شده است در برخورد با پراکنده قطع برق از روز پنج شنبه و در حال رشد بود در مورد چگونه به از دست دادن برق ممکن است ساکنان مسن در منطقه است.

“افرادی هستند که با مشکلات سلامت,” او گفت:. “خدا می داند که آنها ممکن است تجهیزات پزشکی آنها نیاز دارند.”

ترین سواحل, مسیرهای پیاده روی, مناطق تفریحی و سایر نقاط مورد علاقه در حال بستهاز جمله مسیرهای پیاده روی در پارک گریفیث و Runyon دره عمیق و باریک پارک در لس آنجلس. دولت همچنین دستور داده پارکینگ در بسته ده ها تن از دولت در سواحل و پارک ها.

اما L. A. مقامات گفت: این خوب است برای راه رفتن و یا تنه زدن در محله خود و یا از طریق پارک های محله تا زمانی که مردم پایبند به اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im