تهران – فرانسه-محققان ایرانی برگزار می شود برای ماه ها در زندان تهران به اتهام نقض که دولت ایران از قوانین امنیت باید درخواست مقامات زندان به آنها اجازه می دهد به ازدواج, وکیل خود در روز جمعه گفت.

دو — فریبا Adelkhah Adelkhah و رولاند Marchal هر دو در 60s — ثبت درخواست جداگانه به زندان اوین مقامات با توجه به وکیل سعید دهقان. او همچنین ابراز نگرانی برای Adelkhah وخامت سلامت در میان اعتصاب غذا است که او شده است در پس از ماه دسامبر است.

مقامات ایرانی اعلام ژوئیه گذشته که Adelkhah برجسته شناس که اغلب در سفر به ایران برای تحقیق در پس از انقلاب جامعه ایران دستگیر شده بود در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه. کسانی که اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته است اما مربوط به امنیت اتهامات باقی می ماند در برابر او.

Adelkhah دوست و همکار پژوهشگر Marchal دستگیر شد به عنوان او تلاش برای دیدار او فرانسه نشان داد در ماه اکتبر. او است که برگزار می شود در مردان بخش در اوین به اتهام تبلیغ.

در ماه دسامبر در فرانسه احضار یک نماینده مجلس به پاریس گفت: آن را در نظر گرفته ماهها بازداشت Adelkhah و Marchal “غیر قابل قبول” و به دنبال کسب اجازه برای مقامات کنسولی به آنها مراجعه کنید. آن را عمومی ساخته شده که آیا این مجوز به عنوان اعطا شده است. ایران به رسمیت نمی شناسد دو ملیت را برای شهروندان است.

دهقان به اسوشیتد پرس گفت که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا مشتریان خود را مجاز به ازدواج است که انتظار می رود در هفته آینده. آنها شده اند شرکای 38 سال در فرانسه او اضافه شده است.

“اگر مجاز به ازدواج با آنها خواهد بود قادر به ملاقات و دیدن هر یک از دیگر در داخل زندان” سخن گفت و توضیح داد که قوانین ایران ممنوع اضافی-روابط زناشویی.

در ماه دسامبر Adelkhah رفت و در اعتصاب غذا در اعتراض به او و Marchal را بازداشت.

“او همچنان در اعتصاب غذا, پاهای او را ضعیف هستند و او با پیاده روی مشکلات” وکیل گفت و افزود: بدون توضیح که “او کلیه ها مواجه شده اند برخی از مشکلات.”

ایران برگزاری چندین خارجی و دوگانه اتباع از جمله پنج متحده آمریکا-اتباع ایرانی. یک زندانی ارز در ماه دسامبر شاهد تهران رایگان چینی-آمریکایی محقق از پرینستون که تا به حال برگزار شده است به مدت سه سال به طور گسترده مورد انتقاد قرار جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

آن را به عنوان یک نادر دستیابی به موفقیت دیپلماتیک بین ایران و ایالات متحده در آن آمد و قبل از آمریکا در کشتار برتر ایران به طور کلی در عراق در ماه ژانویه است که به طور چشمگیری تشدید تنش ها بین واشنگتن و تهران است.

قبلا دو استرالیایی آزاد شدند در ماه اکتبر در حالی که استرالیا آزاد ایران در آنچه به نظر می رسد یک زندانی مبادله.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im