سفیر سابق ماری Yovanovitch کلید رقم در استیضاح محاکمه بازنشسته

بزرگنمایی این تصویر

سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch شهادت قبل از خانه هوش کمیته در کاپیتول هیل در واشنگتن در نوامبر. 15, 2019. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو بیلبائو/AP

این سفیر سابق ایالات متحده به اوکراین ماری Yovanovitch که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یک “لام” کمپین علیه او بازنشسته از خدمات خارجی NPR یاد کرده است.

حرفه ای دیپلمات بود ناگهان از پست خود در اوکراین در بحبوحه اتهامات بی وفایی در یک طرح گفته مربوط به رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی و دو نفر از جولیانی را همکاران لو Parnas و ایگور Fruman بودند که دستگیر و به اتهام مالی مبارزات انتخاباتی نقض حقوق بشر در ماه اکتبر.

پس از او به یاد بیاورید در ماه مه Yovanovitch باقی مانده در وزارت خارجه, حقوق و دستمزد, تدریس در دانشگاه جورج تاون. اما منابع بگویید NPR که او رسما در سمت چپ بخش.

Yovanovitch خدمت کرده بود رئیس جمهور از هر دو حزب در طول 33 سال فعالیت حرفه ای در خدمات خارجی که شامل پست ها در برخی از جهان های چالش برانگیز کشور است.

او فردی گری تبدیل به یک موضوع کلیدی در رئیس جمهور را استیضاح و سنا محاکمه. در شهادت قبل از خانه هوش کمیته استیضاح درخواست در ماه نوامبر Yovanovitch متهم جولیانی از پیشرو یک “نامنظم کانال” دیپلماسی بین آمریکا و اوکراین که رانده شد کسب منافع خصوصی افراد است.

“این حوادث باید مورد توجه همه در این اتاق” Yovanovitch گفت. “سایه منافع در سراسر جهان آموخته اند که چگونه کمی در آن طول می کشد برای حذف یک سفیر آمریکا کسی نیست آنها را به آنچه آنها می خواهند.”

او افزود که در روزهای منتهی به حذف او گفت: “سازمان دیده بان پشت من”

در گزیده ای از در حال حاضر بدنام جولای 25 تلفن تماس بین تهمت و اوکراین ولدیمیر Zelenskiy رئیس جمهور به نام Yovanovitch “خبر بد.”

“او برای رفتن را از طریق برخی از چیزهایی که” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در تماس است.

Yovanovitch شهادت دادند که وزارت امور خارجه گفت که او به یاد می آورد که بیش از نگرانی در مورد امنیت خود را.

فدرال کیفرخواست unsealed در ماه اکتبر مدعی است که جولیانی همکاران Parnas و Fruman ملاقات با نماینده کنگره با هدف از بین بردن Yovanovitch از پست. با توجه به اسناد و مدارک دو متعهد به بالا بردن $20,000 به صورت ناشناس کنگره.

در مصاحبه ای در اوایل این ماه Parnas گفت: تهمت قرار دادند و به آتش Yovanovitch چهار یا پنج بار. Parnas همچنین از تحویل متن پیام به کنگره نشان می دهد که رابرت هاید بازنشسته دریایی در حال اجرا برای کنگره به عنوان یک جمهوری خواه در کانکتیکات حال سفیر تحت نظارت در کیف.

وزارت امور خارجه می گوید که در حال بررسی امکان نظارت Yovanovitch.

او فردی گری تبدیل به یک موضوع کلیدی در رئیس جمهور را استیضاح و سنا محاکمه.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo مورد اختلاف است که وجود دارد تلاش تهمت یا جولیانی برای دور زدن تاسیس کانال های دیپلماتیک به نفع یک سایه سیاست خارجی است.

“اوکراین سیاست اجرا شده است از وزارت امور خارجه برای کل زمانی که من در اینجا بوده است و سیاست ما بسیار روشن” Pompeo گفت NPR هفته گذشته است.

هنگامی که فشرده مورد انتقاد است که او نمی به اندازه کافی برای دفاع از اعضای کارکنان خود وزیر پاسخ داد: “من در دفاع از هر کسی در این تیم است. … من انجام داده ام چه را مناسب برای هر فرد در این تیم است.”

NPR خبرنگار دیپلماتیک میشل Kelemen کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر