پنج Coronavirus درمان در توسعه

بزرگنمایی این تصویر

یک محقق در مرکز ایمنی درمانی دارای یک کیسه حاوی پلاسمای خون از بهبود COVID-19 بیمار در بیمارستان دانشگاه ارلانگن در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در ارلانگن آلمان. این پلاسما استفاده می شود می تواند به درمان افراد مبتلا COVID-19. الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکساندر Hassenstein/گتی ایماژ

در حال حاضر وجود دارد تنها یک دارو نشان داده شده دقیق علمی تست مفید برای درمان COVID-19. که داروی ضد ویروسی remdesivir ساخته شده توسط Gilead Sciences. اما remdesivir ثابت مزایای متوسط: کاهش بستری در بیمارستان از 15 به 11 روز.

بنابراین نیاز فوری برای بهتر درمان. خبر خوب: برخی وجود دارد در افق. برخی از آنها در حال آزمایش در حال حاضر برخی از خواهد بود شروع تست به زودی و دیگران در آغاز این خط لوله است.

نقاهت پلاسما

محققان در حال انتظار برای دیدن یک بهره مندی از درمان COVID-19 نقاهت با پلاسما. این پلاسما گرفته شده از بیمارانی که این بیماری را داشته اند و بهبود. خود پلاسما حاوی آنتی بادی بدن خود را ساخته و با موفقیت به مبارزه با این بیماری بنابراین نظریه می رود که به آن آنتی بادی به مردم در حال حاضر بیمار با COVID-19 می تواند کمک به آنها را بهبود می یابند. این یک رویکرد است که در گذشته استفاده می شود برای درمان بیماری های که برای آن وجود نداشت داروهای موثر از جمله SARS و ابولا, اگر چه نتایج مخلوط می شوند.

متعددی وجود دارد که تلاش های در جریان برای گسترش استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان COVID-19 بیماران حتی قبل از آن بهره مند شوند ثابت شده است. کلینیک مایو آگهی یک تلاش دانشگاه ایالتی میشیگان آگهی های دیگر.

یک رویکرد مشابه با استفاده از چیزی به نام hyperimmune globulins. اینها متمرکز نسخه از آنتی بادی های موجود در نقاهت پلاسما.

علاوه بر استفاده از پلاسما محصولات برای درمان آنها نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از عفونت در پزشکی کارگران و دیگر در معرض خطر افراد است.

آنتی ویروسها

Remdesivir است که آنچه شناخته شده به عنوان یک داروی ضد ویروسی. این بلوک توانایی coronavirus nucleoside و در نتیجه گسترش از طریق کسی بدن.

داروهای ضد ویروسی که استفاده شده است برای درمان سایر عفونت های ویروسی از جمله ایدز نیز در حال تلاش برای COVID-19 تا کنون بدون موفقیت ثابت شده است.

اما نوع جدیدی از داروی ضد ویروسی است که به نظر می رسد امیدوار کننده است به نام EIDD-2801. آن ایجاد شد توسط دانشمندان در نه برای سود شرکت زیست فناوری متعلق به دانشگاه اموری. مطالعات در حیوانات نشان داده اند که آن می تواند به کاهش علائم SARS یکی دیگر از بیماری های ناشی از کوروناویروس. ماه گذشته غول دارویی مرک امضا مشترک توافق با Ridgeback Biotherapeutics به توسعه EIDD-2801 که در حال حاضر شروع آزمایش در انسان در پادشاهی متحده. یکی از مزیت های قابل توجهی EIDD-2801 بیش از remdesivir است که می توان آن را به عنوان یک قرص به جای به صورت داخل وریدی.

آنتی بادیهای مونوکلونال

آنتی بادیهای مونوکلونال هستند آزمایشگاهی ساخته شده از مولکول های است که می تواند شبیه به انسان سیستم ایمنی بدن آنتی بادی است. آنها می توان به هدف قرار دادن سلول های سرطانی و یا سایر نامطلوب سلول های مانند کسانی که با ویروس آلوده شده. آنها شده اند با موفقیت مورد استفاده برای درمان گسترده رنجر از بیماری ها از سرطان به آرتریت روماتوئید.

آنها با مکمل خود فرد سیستم ایمنی بدن با آنتی بادی های هدفمند علیه خاصی مهاجم. در مورد COVID-19 خواهد بود که آنتی بادی های هدفمند علیه مناطق خاصی از coronavirus.

از اولین روز در گیر محققان با تمرکز بر آنتی بادیهای مونوکلونال به عنوان یک درمان بالقوه. وجود دارد ده ها تن از گروه های کار بر روی ساخت نسخه های آنتی بادیهای مونوکلونال. برای اولین بار شروع مطالعات در انسان است که یکی از توسعه یافته توسط کانادا شرکت زیست فناوری AbCellera و دارویی شرکت الی لیلی.

دومین داروی مبتنی بر آنتی بادیهای مونوکلونال شروع آزمایشات در انسان امروز است. این دارو در واقع ترکیبی از دو آنتی بادیهای مونوکلونال. آن را توسط ساخته شده شرکت داروسازی Regeneron.

در آینده مقاله در مجله علمی, شرکت دانشمندان نشان می دهد کوکتل رویکرد می تواند به کاهش شانس این ویروس را توسعه مقاومت به مواد مخدر است.

این داروی جدید را آزمایش می شود هر دو به عنوان یک درمان برای بیماران مبتلا به هر دو خفیف و شدید COVID-19 بیماری و به عنوان یک راه برای جلوگیری از افراد در معرض خطر آلوده شدن با coronavirus را از ابتلا به بیماری است.

تعدیل کننده سیستم ایمنی بدن

یکی از ویژگی های کروناویروس که باعث می شود آن را بسیار مخرب برای سلامتی انسان است که توانایی خود را برای ارسال برخی از سیستم ایمنی بدن به اوردرایو.

التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن خود را تلاش برای مبارزه با بیماری است. اما در صورتی که التهاب اجرا می شود خارج از کنترل آن می تواند باعث آسیب شدید. در مورد COVID-19 که آسیب اغلب به ریه ها, ساخت آن را سخت را برای یک بیمار به نفس است.

وجود دارد انواع مواد مخدر در حال حاضر در بازار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای tamp پایین ایمنی و وجود موجود هستند و چندین مواد مخدر در حال آزمایش بر روی بیماران مبتلا به COVID-19. مشکل با این داروها این است که آنها سرکوب کسی که سیستم ایمنی بدن به طوری که آنها ممکن است کاهش می دهد کسی توانایی مبارزه با این ویروس در نتیجه ساخت عفونت ویروسی بدتر است. پزشکان می گویند آن زمان را به یاد بگیرند که چه مقدار از این مواد مخدر استفاده می شود بیشتر کمک به بیماران.

آینده

ممکن است برای طراحی داروهای جديد برای COVID-19 که متفاوت از هر چیزی که در حال حاضر وجود دارد. به این منظور کاخ سفید راه اندازی کرده است که COVID-19 محاسبات با کارایی بالا کنسرسیوم. بخشی از ایده این است برای ایجاد مدل های کامپیوتری برای چه این ویروس سلول و سپس به ایجاد راه هایی برای جلوگیری از که عفونت روند. آن را نیز ممکن است که رایانه و هوش مصنوعی می تواند شناسایی داروهای موجود است که می تواند repurposed برای درمان COVID-19. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیگیری از بهترین شیوه ها در راه درمان استفاده می شود.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>