مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه دستور اجرایی در مبارزه با مواد مخدر قیمت

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت صحبت می کند روز جمعه در یک رویداد به امضای دستور اجرایی در کاهش

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند روز جمعه در یک رویداد به امضای دستور اجرایی در کاهش قیمت دارو. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده است چهار دستور اجرایی برای کاهش قیمت دارو, اما سیاست های بهداشتی کارشناسان می گویند که آنها خواهد شد به احتمال زیاد این بیماران تنها حداقل امداد و ممکن است ماه به پیاده سازی اگر آنها در حال اجرا در تمام.

سفارشات امضا کرد بعد از ظهر جمعه شامل اجازه دادن به برخی از داروهای وارداتی از کشور کانادا و تغییرات به راه تخفیف مذاکره با واسطه به نام مدیران به نفع داروخانه ها به بیماران مدیکر.

رادیکال ترین سفارش شامل نیاز به مدیکر به پرداخت همان قیمت برای برخی از مواد مخدر — آنهایی که بیماران دریافت در بیمارستان به عنوان بخشی از Medicare Part B — که کشورهای دیگر پرداخت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به صنعت داروسازی تا Aug. 24 به یک معامله با او قبل از او به پیاده سازی آن.

"ما ممکن است نیاز به اجرای چهارمین فرمان اجرایی است که بسیار دشوار سفارش," او گفت:.

دولت ارسال نشده بود این فرمان اجرایی به خبرنگاران بود و آن را بلافاصله روشن نیست که آیا رئیس جمهور آن را امضا کردند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را به ملاقات با دارویی مدیران در روز سه شنبه.

به طور کلی ایده های مندرج در دستور اجرایی جدید نیستند و نمی به عنوان معنی دار به کاخ سفید اجازه می دهد تا در, می گوید Ameet Sarpatwari دستیار مدیر دانشکده پزشکی هاروارد برنامه در مقررات درمان و قانون است.

"آنچه به وضوح می تواند این است که کمی از ناامیدی به عنوان رئیس جمهور در حال غرق شدن در انتخابات و نیاز به نشان می دهد که او در حال انجام کاری در مورد یک کمپین تعهد از چهار سال پیش که در آن وجود دارد واقعا بسیار شده عمل" او می گوید NPR.

او می گوید: او در شگفتی که آیا دولت را "آهسته رفتن" این دستور اجرایی پس از ساخت یک معامله بزرگ از امضای آنها. آنها می تواند برخی از کمک های ارائه, اما به احتمال زیاد بسیاری از ماه به پیاده سازی.

و برخی از هشدارهای است که می تواند به غرفه آنها را به طور نامحدود.

برای مثال یک فرمان اجرایی شامل عبور از تخفیف در مذاکره با بیمه واسطه به نام مدیران به نفع داروخانه در داروخانه شمارنده برای بیماران مدیکر. (این تخفیف به طور معمول نسبت به کاهش حق بیمه به طور کلی به جای.) این سفارش شامل یک بخش است که می گوید که قبل از آن می تواند اثر را وزیر بهداشت و خدمات انسانی نیاز به تایید می کنند که منظور نمی شود فدرال هزینه های حق بیمه و یا بیماران مجموع از جیب هزینه ها را افزایش دهد. پس یکی از این موظف است منجر به از منظور اجرایی آن به احتمال زیاد هرگز به اثر.

"این برای تلفن های موبایل و خشم معنابخش هیچ چیز" Sarpatwari نوشت: در یک ایمیل به NPR در پاسخ به سوال پیگیری در مورد این نکته.

تجویزی لایحه ای که متوقف شده پس از عبور از در خانه در ماه دسامبر به نام HR3 بود بسیار بزرگتر تاثیر می گوید استیسی Dusetzina بهداشت و درمان سیاست و استاد دانشگاه.

"خط پایین این است که این دستورات را یک تفاوت معنی داری برای بیماران وقتی که می آید به آنچه آنها پرداخت از جیب برای داروهای خود را" Dusetzina می نویسد: در یک ایمیل به NPR. "برخی از آنها - به خصوص بین المللی مرجع قیمت گذاری - می تواند پایین تر چه مدیکر پرداخت برای مواد مخدر داده شده در دفتر دکتر اما رسیدن محدود است نسبت به HR3."

HR3 شامل اصلاحات به Medicare Part D را پوشش می دهد که داروهای موجود در داروخانه و اقدامات لازم برای جلوگیری از شرکت های دارویی از افزایش قیمت بالاتر از نرخ تورم است.

"ما نباید به دولت اعتباری در حال حاضر در حال حرکت به سه سال و نیم به بازی هنگامی که ما می تواند در واقع سیاست هایی که اجرا شده اند و می توانست منجر به بیشتر آمریکایی ها قادر به دسترسی به مواد مخدر در حال حاضر" Sarpatwari می گوید.

هنوز که منظور اجرایی در مورد بستن قیمت دارو به کسانی که در کشورهای دیگر در حال حاضر کشیده انتقاد از گروه تجارت Iea یا تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا است.

"دولت پیشنهاد امروز بی پروا حواس پرتی که مانع توانایی ما برای پاسخ به این زمان همه گیر و کسانی که ما می تواند در آینده Iea مدیر عامل شرکت استیو Ubl گفت: در یک بیانیه نوشته شده است و اضافه کرد که خود را در صنعت کار کرده است سخت در آن COVID-19 تلاش. "آن را خدشه دار رهبری آمریکا است که پاداش ریسک پذیری و نوآوری و تهدید به امید بیمارانی که نیاز به درمان بهتر و درمان."

این دستور اجرایی را نیز دریافت شده است با واکنش های مختلفی از اعضای کنگره است. سناتور. چاک Grassley R-آیووا تحسین رئیس جمهور برای اقدام هر چند او اشاره کرد که دستور اجرایی شامل پیشنهادات او را "ابراز نگرانی" در مورد در گذشته است. تشکر. لوید Doggett D-تگزاس متهم جمهور بازیافت پیر طرح ها و به تأخیر انداختن عمل "به دلجویی از او بگیرید و یاد دهید در داروسازی بزرگ."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن