Isaias نزدیک ویروس-آمار فلوریدا پس از شلاق باهاما

ST. پترزبورگ فلوریدا. - اوایل گروههای سنگین باران از Isaias حمله سواحل شرق فلوریدا قبل از سپیده دم روز شنبه به

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399

ST. پترزبورگ فلوریدا. - اوایل گروههای سنگین باران از Isaias حمله سواحل شرق فلوریدا قبل از سپیده دم روز شنبه به مقامات احتیاط چشم نزدیک شدن طوفان که تهدید به دندان قروچه کردن تلاش ها برای سرکوب فزاینده موارد coronavirus در سراسر منطقه است.

Isaias ضعیف از یک طوفان به طوفان گرمسیری در اواخر بعد از ظهر شنبه بود اما انتظار می رود برای به دست آوردن مجدد قدرت طوفان یک شبه آن را به عنوان barrelled به سمت فلوریدا.

"آیا نمی شود فریب خورده جمع و جور کردن" فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هشدار داد در یک کنفرانس خبری در روز شنبه بعد از طوفان — تلفظ ees-ah-EE-ahs — ساعت را صرف بهره بردار تا باهاما.

فلوریدا مقامات بسته سواحل پارک ها و ویروس, تست, سایت, شلاق نشانه ها به درختان نخل به طوری که آنها نمی خواهد ضربه دور. فرماندار گفت: دولت پیش بینی قطع برق و خواسته ساکنان به یک هفته تامین آب و غذا و دارو در دست دارند. مقامات کشتی با نحوه آماده سازی پناهگاه که در آن مردم می توانند به دنبال پناهگاه از طوفان اگر لازم است در حالی که با خیال راحت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در پالم بیچ شهرستان حدود 150 نفر در پناهگاه ها گفت: مدیریت اضطراری سخنگوی Lisa De La Rionda. این شهرستان دارای داوطلبانه تخلیه سفارش برای کسانی که زندگی در تلفن همراه و یا خانه ساخته شده و یا کسانی که احساس خانه خود را نمی تواند مقاومت در برابر باد.

"ما پیش بینی نمی بسیاری از تخلیه" او گفت:, و اضافه کرد که در آسمان هستند و از لحاظ فیزیکی دور از یکدیگر هستند و با پوشیدن ماسک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Isaias است ستون بار دیگر در جوامع در حال حاضر هواپیمای دیگر طوفان و بیماری.

طوفان حداکثر پایدار باد کاهش یافته است به طور پیوسته در سراسر شنبه شدند و نزدیک به 70 مایل در ساعت (110 kph) در 5 p. m. زمانی که ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان کاهش داد و این وضعیت آن است. اما آژانس گفت: انتظار می رود را انتخاب کنید تا قدرت یک شبه آن را به عنوان سران بیش از آب گرم به سمت فلوریدا.

مرکز طوفان بود هوا به دست آوردن مجدد قدرت و رویکرد جنوب شرقی سواحل فلوریدا در اوایل صبح روز یکشنبه پس از آن سفر دولت به سواحل شرق در طول روز است. آن است که انتظار می رود طوفان از طریق دوشنبه سپس به آرامی تضعیف آن را به عنوان آهنگ یا درست کردن سواحل اقیانوس اطلس. سنگین باران و جاری شدن سیل و باد بالا می تواند خمیر را بسیاری از سواحل شرقی این هفته است.

با وجود نزدیک شدن طوفان ناسا می گوید بازگشت دو فضانورد سرنشین یک کپسول SpaceX است که هنوز هم در مسیر بعد از ظهر یکشنبه. داگ هرلی و باب Behnken در حال آماده سازی برای اولین فرود بازگشت در 45 سال پس از دو ماه مستقر در ایستگاه فضایی بین المللی. آنها برای هدف خلیج مکزیک درست کردن فلوریدا تکدی و پرواز کنترل نگه داشتن ساعت مچی نزدیک در طوفان است.

Isaias شده است مخرب در کارائیب: در روز پنج شنبه قبل از آن را تبدیل به یک طوفان در آن جا درختان نابود شده محصولات کشاورزی و منازل و باعث گسترده شدن سیل و رانش زمین در جمهوری دومینیکن و پورتوریکو. یک مرد مرده در جمهوری دومینیکن. در پورتوریکو گارد ملی نجات حداقل 35 نفر از سیلاب ها که جاروب دور یک زن که بدن بازیافت شد شنبه.

Isaias جامعی درختان و زدم از قدرت به عنوان آن را منفجر طریق باهاما در روز شنبه و نوتبوک به سمت سواحل فلوریدا.

به عنوان طوفان حرکت می کند در حال حاضر به سمت جنوب شرقی سواحل فلوریدا یک طوفان هشدار است که در اثر از بوکا ریتون به Volusia-Flagler county line نهفته است که حدود 150 مایل (240 کیلومتر) شمال. یک موج طوفان دیده بان است در اثر برای مشتری ورودی به پونته ودرا بیچ.

Coronavirus موارد باید رسید در فلوریدا در هفته های اخیر و اضافه شدن تهدید از طوفان ratcheted تا اضطراب. دولت-اجرای ویروس, تست سایت در حال بسته شدن در مناطقی که طوفان ضربه ممکن است به این دلیل که سایت ها در بیرون چادر که سرنگونی می تواند در بالا باد.

ناتالی Betancur, جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی در پالم بیچ گاردنز گفت که طوفان به خودی خود نمی تواند او مقدار زیادی از نگرانی.

"طوفان که جدی نیست اما من احساس می کنم که واقعا وحشت چون طوفان و ما در وسط یک بیماری همه گیر" او گفت:.

در همین حال مقامات در باهاما باز پناهگاه برای مردم در Abaco جزیره برای کمک به کسانی که زندگی در سازه های موقت پس از دوریان ویران منطقه کشته شدن دست کم 70 نفر است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

کتو گزارش از San Juan, Puerto Rico. کوتاه و مختصر اندرسون از سنت پترزبورگ و کودی جکسون در پالم بیچ ایالت فلوریدا کمک کرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب