پنج فوتی و فوری نقل قول در مورد زبان

در اینجا خلاق ما رو در زبان. درس خوان زبان جوک ها نان روزانه ما (برای دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به یک روز معمولی در لندن مقر کلیک کنید در اینجا!) و ساخت کلمات کار هر زبان ماموریت ما است. کلمات مختلف در زبان های مختلف تغییر درایو و الهام بخش احساسات و ما نه تنها در اعتقاد به قدرت کلمات… نگه داشتن خواندن برای یک لیست از پنج فوتی و فوری نقل قول در مورد زبان!

“محدودیت زبان من به معنی از حد از دنیای من.” — لودویگ ویتگنشتاین

با تسلط بر یک زبان آن است که آیا ما به زبان مادری یا نه ما می توانیم زندگی می کنند زندگی روزمره ما به کمال و این نقل قول توسط فیلسوف لودویگ ویتگنشتاین تاکید بر اهمیت زبان به عنوان یک ابزار برای ارتباطات است. زبان از هر نوع ایجاد تعامل انسان ممکن است و هر جا که زبان ما نتواند جهان ما به طور خودکار محدود می شود که شکست.

“اگر شما صحبت کردن با یک مرد در یک زبان او می داند که می رود به سر خود را. اگر شما به او صحبت می کنید در خود زبان است که می رود به قلب او است.” — نلسون ماندلا

با این نقل قول در آفریقای جنوبی و برنده جایزه صلح نوبل برنده نلسون ماندلا برجسته جنبه اساسی زبان: واقعیت آن است که ما بخشی از هویت فرهنگی. هیچ چیز طنین انداز با ما تا آنجا که ما زبان مادری به همین دلیل است که ترجمه شده است بنابراین بسیار مهم برای ارائه پیام های قدرتمند.

“زبان های مختلف متفاوت است چشم انداز از زندگی است.” — فدریکو فلینی

نسبتا تحقیقات اخیر نشان داده است که چگونه الگوهای فکری ما به شدت تحت تاثیر زبان ما فکر می کنم و یا صحبت می کنند. چشم انداز ما از جهان اطراف ما را تغییر زمانی که ما زبان دیگری صحبت می کنند و این چیزی است که فیلم کارگردان فدریکو فلینی تاکید کرد در نقل قول معروف او.

“برای رسیدگی به یک زبان ماهرانه است که به تمرین یک نوع خاطره انگیز جادوگری است.” — شارل بودلر

فقط به عنوان یک کمبود می توان آن را محدود به دانش عمیق از یک زبان خاص است که یک ابزار بسیار قوی. به عنوان زبانی که تولید می شود یکی از موفق ترین ترجمه های Edgar Allan Poe کار – شاعر فرانسوی شارل بودلر به رسمیت شناخته شده و زبان است که به عنوان قدرتمند به عنوان سحر و جادو.

“کسانی که می دانم که هیچ چیز از زبان های خارجی می دانم که هیچ چیز از خود.” — یوهان ولفگانگ فون گوته

نویسنده آلمانی گوته می دانستم که یک چیز یا دو مورد از زبان او به عنوان شناخته شده بود به صحبت می کنند ، این نقل قول از خود بر چگونگی یادگیری زبان به معنی جوش ما مهارت های شناختی است که به عنوان یک نتیجه اجازه می دهد تا ما را به یادگیری بیشتر در مورد خود ما زبان مادری. تلاش برای درک های مختلف دستور زبان و نحو و واژگان قرار می دهد مغز ما به آزمون و در نتیجه تنها می تواند یکی از بهبود مستمر است.

چگونه در مورد شما ؟ آنچه را مورد علاقه خود را نقل قول در مورد زبان ؟ ما خیلی دوست دارم به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد آن را در نظرات زیر.

tinyurlrebrandlybitly

ایندکسر