آتش نشان کشته مبارزه پورتارویل کتابخانه آتش

یکی از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا مرده است و دیگر از دست رفته است پس از ده ها تن از اولین پاسخ دهندگان با عجله به خاموش کردن آتش آن را فرا گرفته پورتارویل کالیفرنیا. کتابخانه اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

KFSN-تلویزیون کانال 30 گزارش داد که مقامات تایید یکی پورتارویل آتش نشان کشته و یکی دیگر از دست رفته بود اما هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس بود.

چند فیلم در گردش در توییتر نشان داد شعله های آتش بیرون آمدن از سقف کتابخانه است که نشسته است در مورد یک بلوک از شهر آتش نشانی.

بیش از 50 آتش نشان از محلی شهرستان و کال خدمه آتش در پاسخ به دو زنگ خطر آتش سوزی آغاز شده است که حدود 4 بعد از ظهر با توجه به KMPH-تلویزیون کانال 26.

تبلیغات

حدود یک ماه پیش رهبران محلی برگزار می شود ویژه جلسه مشترک پورتارویل شورای شهر و کتابخانه و سواد کمیسیون به بحث در مورد نیاز به یک جدید کتابخانه پورتارویل ضبط شده است.

در آن جلسه پورتارویل شهردار مارتا فلرس پرسید: چقدر این کتابخانه هزینه های عملیاتی بود, روزنامه گزارش شده است. شهرستان مدیر جان Lollis گفت: هزینه در حدود $1.25 میلیون. یک کتابخانه جدید هزینه حدود 33 میلیون دلار است.

تبلیغات

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>