10 مدل بهترین عینک شنا

این ویژگی سبب میشود عینک کمتر مهآلود شود، مقاومت آب کاهش یابد و شناگر راحتتر و سریعتر در آب حرکت کند. علاوه ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این ویژگی سبب میشود عینک کمتر مهآلود شود، مقاومت آب کاهش یابد و شناگر راحتتر و سریعتر در آب حرکت کند. علاوه بر این شنا در وضعیت درازکش، به بازگشت خون وریدی به سمت قلب کمک کرده و آن را آسان میسازد. شنا به دلیل این که یک ورزش مقاومتی در مقابل آب است، قدرت بدنی شما را به خصوص در ناحیه نیم تنه بالایی افزایش میدهد. از آنجایی که همه عینکها در اندازههای فریم متفاوتی نیستند، پلهای بینی قابل تنظیم به اطمینان از تناسب کامل عینک با صورت شما کمک میکنند. این ویژگی به کاربر اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی عینک را متناسب با اندازه و شکل سر خود تنظیم کند و بدون ایجاد کوچکترین دردسر به شنای خود ادامه دهد. شنا باعث تنظیم تنفس میگردد. هنگام شنا هیچ نوع فشاری از سوی زمین وجود ندارد که این باعث میگردد مفاصل از فشار و کشیدگی به دور باشند. یکی از مهمترین این فواید ها سالم نگه داشتن مفاصل است. شنا ماهیچهها و مفاصل را توانمند و مستحکم کرده و بدن را انعطافپذیر و نرم میسازد.

آب در دمای مناسب، مفاصل را نرم میکند. در این حالت دیگر لازم نیست برای برگشت خون از سیاهرگ به قلب بر نیروی جاذبهٔ زمین غلبه شود. اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به شنا در استخر و دریا هستید، این عینک یک وسیله ضروری برای شما به شمار می رود. عینک شنا شاید برای آبتنی لازم نباشد، اما برای شنا مخصوصا شنای حرفهای ضروری است. لوازم ابتدایی مورد نیاز برای شنا را می توان مایو کلاه عینک و بینی گیر شنا دانست که کمک می کنند شناگر در وضعیت راحت تری به شنا بپردازد و کمترین آسیب از جهت کلر موجود در آب متوجه وی شود زیرا ماده ضدعفونی کننده در تمامی استخرها کلر می باشد که برای برخی ایجاد حساسیت کرده و ممکن است به قرمز شدن و سوزش چشم یا خارشهای پوستی منجر شود. در این صفحه میتوانید از میان انواع عینک شنا، مناسبترین مدل را با توجه به نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید. میتوان در آب فعالیتهای شدید عضلانی داشت، بدون این که زیاد به بدن فشار بیاید و خستگی ایجاد شود؛ بنابراین نسبت به ورزشهای دیگر کمتر خستهکننده است.

در دوران حاملگی شنا باعث تقویت عضلات کمر و شکم میگردد و این باعث یک زایمان خوب و سالم میشود. هنگامی که سطح آب تا کمرگاه است، بدن شخص فقط ۵۰ درصد وزن خود را تحمل میکند، این عدد برای سطح آب تا سینه ۲۵ تا ۳۵ درصد و برای گردن ۱۰ درصد است. در شنا عضلات فقط در مقابل مقاومت آب کار میکنند. اگر در آب و هوای خشک و خنک زندگی میکنید، در اکثر مواقع در خانه یا در محل کار تان هوای خشک تنفس میکنید. به خصوص اگر شنا کردن به دفعات انجام شود، وجود عینک شنا کاملاً ضروری است. در شلوغترین و پرترافیکترین ساعت روز هم اگر به سبزهمیدان بروید حتما انبوهی از کبوترها را میبینید که مردم در حال غذا دادن به آنها هستند و مردانی را میبینید که در حال بازش شطرنج، تخته نرد یا دومینو هستند. پژوهشهای انجام شده حاکی از آن است که شنا کردن کودکان باعث سلامت شش و قلب آنها در سنین بزرگسالی میشود.

امروزه تولیدکنندگان عینکهای شنا، مدلهای طبی آنها را روانهی بازار کرده اند تا این افراد هم با خیال آسوده از این ورزش مفرح لذت ببرند. فلذا برای آموختن هرکدام از این روشها به سایتهای اینترنتی مرتبط رجوع نمایید. با صاپتیک استور لذت خرید واقعی را تجربه نمایید. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید عینک شنا مورد نظرتان را خریداری نمایید. عینک های شنایی که در بازار فعلی کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای دیگر دنیا موجود می باشند بطور کلی شامل عینک شنای تفریحی، عینک شنای طی، عینک شنای حرفه ای، عینک شنای بدون بند و همچنین عینک شنای سوئدی می باشد که فارغ از نوع استفاده هر کدام از آنان برای شما شناگران عزیز، بایستی به هنگام خرید یک عینک شنا به مواردی اصولی و مهم توجه داشته باشید که در ادامه این مطلب ما به شما آن ها را معرفی خواهیم کرد. اثرات گاز اشک آور با توجه به نوع و کمیت آن که فرد هدف استنشاق میکند، متفاوت است. همچنین مقاومت آب در حین شنا ۱۲ تا ۱۴ درصد بیشتر از هوا است لذا شناگر کندتر از زمین تمرین میکند و این باعث جلوگیری حرکات سریع ورزشی شده و فرد را محفوظ نگاه میدارد.  Th᠎is da ta w​as written with the he lp of GSA  Con​tent Gene​ra​tor DE MO!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن