قاضی فدرال رد کلیسا پیشنهاد برای برگزاری عید پاک خدمات با وجود coronavirus اقامت-صفحه اصلی سفارشات

یک قاضی فدرال کاهش یافته و در روز جمعه اجازه می دهد تا یک کمپو مبتنی بر کلیسای مسیحی به جمع آوری برای عید پاک خدمات در یکشنبه عطف کنار یک طرح دعوی در دادگاه کلیسا تا به حال در برابر سن دیگو شهرستان که ادعا بهداشت عمومی دستور ممنوعیت گروه تجمعات تبعیض علیه دین.

ایالات متحده منطقه قاضی سینتیا Bashant رد درخواست به صورت موقت سفارش محدود در مقابل این شهرستان از مطیع محل وزارتخانه است. کلیسا تا به حال کت و شلوار واصل شنبه رقیب بهداشت عمومی منظور صادر شده از روز شنبه که ممنوع عمومی یا خصوصی تجمع بیش از یک نفر بر خلاف قانون اساسی بود و بیش از حد گسترده نقض آزادی مذهبی از کلیسا.

این شهرستان را به منظور آخرین در یک سری هدف در مبارزه با COVID-19 اپیدمی گفت: تمام تجمعات ممنوع شد با استثنا برای جمع آوری از یک خانواده یا خانوار ضروری کسب و کار و فضاهای عمومی که در آن مردم در حمل و نقل و اجتماعی می تواند به حفظ فاصله.

در کت و شلوار کلیسا استدلال کرد که منظور مشخصا اشاره کرده اما “اجازه می دهد تا تجمعات برای بسیاری از کسب و کار و فعالیت هستند که نه در قانون اساسی حفاظت شده تنها نیاز به آنها را به تصویب برسانند اجتماعی فاصله و افزایش استانداردهای بهداشت. اما آن را اجازه نمی دهد که یک کلیسا است که محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی برای جمع آوری حتی اگر آن enacts دقیقترین اجتماعی ممکن است فاصله و ممکن است بالاترین استانداردهای بهداشت.”

تبلیغات

ارمیا گراهام وکیل برای کلیسا و یک عضو گفت: Bashant تبدیل کردن کت و شلوار با انعقاد دولت تا به حال فارغ از علاقه به حفاظت از بهداشت عمومی است که در این مثال توجیه محدودیت های مذهبی در اجتماعات و نظم بود و نه خلاف قانون اساسی است.

در قانون اساسی حقوق فردی می تواند با غلبه بر تنها اگر دولت می گذرد یک نوار بالا با نشان دادن وجود یک فوتی و فوری دولت علاقه ای که توجیه متخلف در حقوق اساسی است.

گراهام گفت: کلیسا شد نامشخص اگر این امر تجدید نظر شود. و او گفت که کلیسا به طور کامل در نظر گرفته شده و رعایت این حکم و در حال برنامه ریزی برای انجام خدمات آنلاین یکشنبه.

مایک کارگر شهرستان گفت شهرستان استقبال حاکم. “قاضی را تایید کرد countywide ماندن در خانه سفارش او گفت:” در ایمیل. “منظور و این حکم در نظر گرفته شده برای حفاظت از سلامت عمومی است. ما تحسین تلاش های محلی ایمان جامعه که در حال رسیدن به اتصال با جماعت خود را از طریق فن آوری.”

تبلیغات

گراهام گفت: کلیسا تا به حال سعی کردم به کار با مسئولان شهرستان برای برگزاری یک سرویس حتی پیشنهاد اجازه می دهد مردم برای جمع آوری اما ماندن در وسایل نقلیه خود را. اما او گفت: این شهرستان شد و مصمم است که اگر آنها را جمع آوری آنها خواهد بود در نقض نظم است که می تواند در نتیجه یک اتهام تخطی از قانون و جریمه.

در مدارک دادگاه وکلای شهرستان گفت: کلیسا بود و نه خاص بودن و این که منظور این است که یک “لازم و ابزار حیاتی برای جلوگیری از بهداشت عمومی فاجعه است.” این شهرستان گفت: منظور این است که به طور گسترده ای اعمال می شود در سراسر شهرستان می کند و هدف از ورزش از دین است.

“شهرستان اقامت در خانه جهت اعمال به طور کلی countywide و نیاز به بسته شدن موقت از هزاران کسب و کار, حوادث و مناطق که در آن مردم جمع آوری بدون توجه به سکولار یا مذهبی طبیعت از هر گونه ایجاد و یا جمع” شهرستان وکلا نوشت.

آنها گفتند: کسانی که کسب و کار است که باز باقی می ماند چرا که آنها تعیین شده است “ضروری کسب و کار” تحت قوانین ایالتی و هنوز هم باید رعایت اجتماعی-دورى و دیگر اقدامات طراحی شده برای توقف گسترش coronavirus.

علاوه بر این شهرستان گفت که این کلیسا شده است نقض جمع آوری و ممنوعیت دو روزهای یکشنبه.

در دادگاه مقالات ارشد معاون County مشاور تیموتی سفید نوشت: در تاریخ 29 مارس وجود دارد که 50 تا 60 اعضای کلیسا جمع شده بودند در کمپو ملک برای یک سرویس نشسته دو تا سه فوت از هم جدا کمتر از مورد نیاز شش پا به نام جدایی برای تحت اجتماعی-دورى قوانین. یک معاون در پاسخ به شکایت از ساکنان. معاون هشدار اما این سرویس همچنان سفید نوشت.

یکشنبه پس از یک معاون دوم رفت و به کلیسای محل برای پیدا کردن گراهام گفتن parishioners که وارد به باقی می ماند در اتومبیل های خود را برای شنیدن پخش از این سرویس است. معاون چپ و سپس بازگشت و سه ساعت بعد برای پیدا کردن شش تا هفت نفر ایستاده هم, اما آنها به سرعت پراکنده.

از آنجا که اقامت-صفحه اصلی, سفارشات, تقریبا تمام خدمات مذهبی برای انواع سنت های دینی بوده است مختل با بسیاری از مکان عبادت را تعطیل عمومی دسترسی و انجام خدمات آنلاین از طریق جریان تغذیه در Facebook و یا سیستم عامل های دیگر.

تبلیغات

گراهام گفت: مطیع محل وزارتخانه بود و نه به دنبال درمان های خاص — “کلیساهای دیگر باید قادر به مجمع, در صورت نیاز,” او گفت: — اما گفت که این عمل از جمع آوری با هم یک مرکزی مستاجر از کلیسا در عمل و کلام.

این جلسه در سفارش محدود انجام شد از طریق تلفن با توجه به ورود در پرونده و دلایل انکار سفارش محدود بودند املای نشده است. یک مطلب مراجعه کننده به “دلایل مندرج در تلفنی شنوایی.”

مورن می نویسد: San Diego Union-Tribune.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im