دولت فدرال به معرفی لایحه حذف برخی از محدودیت های در حال مرگ کمک

اتاوا—این ترودو دولت وعده را به شما معرفی قوانین شنبه با هدف ساخت آن را آسان تر برای intolerably بیمار کانادایی برای دریافت کمک های پزشکی برای پایان دادن به زندگی خود را.

این لایحه خواهد ضایعات یک ماده در قانون است که اجازه می دهد تا تنها کسانی که در حال حاضر نزدیک به مرگ به دریافت کمک های پزشکی در حال مرگ — به عنوان دستور یک دادگاه کبک در پاییز گذشته.

اما آن را نیز انتظار می رود بیشتر از دادگاه.

منابع می گویند آن رها خواهد شد نیاز است که یک فرد باید صبر کنید 10 روز پس از مورد تایید بودن مرگ کمک قبل از دریافت این روش است.

و آن رها خواهد شد نیاز است که یک فرد باید قادر به دادن رضایت برای بار دوم بلافاصله قبل از دریافت این روش است.

منابع صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به فاش کردن جزئیات این لایحه قبل از آن tabling در مجلس عوام این بعد از ظهر.

لایحه اصلاح چهار سال قانون که معرفی شد توسط ترودو دولت زیر نقطه عطفی 2015 حکم دادگاه عالی که زده منع پزشکی مرگ کمک.

در سپتامبر گذشته در نخستین روز از مبارزات انتخاباتی فدرال عدالت کریستین Baudouin از دادگاه عالی کبک حکومت است که آن را خلاف قانون اساسی است برای قانون فدرال را محدود کرده و واجد شرایط بودن برای پزشکی مرگ کمک به کسانی که مرگ طبیعی است “قابل پیش بینی.”

او همین طور گفت: این خلاف قانون اساسی برای کبک که خود کمک-مرگ قانون برای محدود کردن واجد شرایط بودن برای کسانی که در “پایان زندگی”است.

این حکم از لحاظ فنی فقط در کبک اما دولت نه در آن تجدید نظر شود و هر گونه اصلاحات مربوط به قانون فدرال اعمال خواهد شد در سراسر کشور است.

Baudouin به دولت تا مارس 11 به اصلاح قانون است. وزیر دادگستری دیوید Lametti هفته گذشته خواسته برای چهار ماه دیگر تمدید در مهلت.

منابع می گویند امروز بیل نمی خواهد مقابله با مسائل گسترده تر است که از مطالعه خارج شدند در قانون جدید که باید در نظر گرفته به عنوان بخشی از یک مجلس بررسی قانون است که برای شروع این تابستان.

آن مسائل عبارتند از: آیا مادر افراد زیر سن قانونی و کسانی که درد و رنج تنها از بیماریهای روانی باید واجد شرایط و اینکه آیا افرادی که ترس از دست دادن ظرفیت ذهنی با توجه به شرایط مانند زوال عقل باید قادر به پیشبرد درخواست برای کمک های پزشکی در حال مرگ.

از آن خواهد شد اما پیشنهاد یک اندازه گیری در نظر گرفته شده برای مقابله با یک وضعیت که در آن یک فرد است که رضایت داده و چه کسی تایید شده است برای کمک به مرگ از دست می دهد و ظرفیت روانی به دادن رضایت برای بار دوم بلافاصله قبل از دریافت این روش است.

که این معضل به طور چشمگیری نشان داده شده توسط آدری پارکر یک هالیفاکس با ترمینال سرطان پستان است که در حال گسترش به مغز او. او التماس کرد با دولت برای اصلاح قانون اما در نهایت تصمیم به مرگ با کمک های پزشکی در پاییز 2018, زودتر از او می خواستم به جای خطر از دست دادن این ظرفیت را در آخرین لحظه رضایت.

دوم رضایت مورد نیاز است و نیز در برخی از مردم از دست دادن حق خود را به مرگ کمک در حالی که دیگران باید محروم مانده نیاز, درد, دارو برای ترس است که آن را مختل ظرفیت خود را برای رضایت قبل از دریافت این روش با توجه به مرگ با عزت کانادا.

دولت متعهد دو هفته مشاوره در اصلاح قانون در اواخر ماه ژانویه است. بیش از 300,000 کانادایی در پاسخ به یک نظرسنجی آنلاین در این مسئله است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

در میان چیزهای دیگر, بررسی پرسید که آیا محدودیت های جدید باید به قانون اضافه شده یک بار “قابل پیش بینی مرگ” ارائه اوراق برای اطمینان از تعادل حفظ شود بین یک فرد حق انتخاب برای پایان دادن به زندگی خود و حمایت از افراد آسیب پذیر که می تواند با فشار به مرگ کمک.

این خواسته پاسخ دهندگان در نظر بگیرید مثلا اینکه آیا اجباری روانی یا روانپزشکی ارزیابی باید مورد نیاز برای تعیین ظرفیت به رضایت. همچنین پرسید که آیا مشاوره با یک متخصص در یک فرد خاص وضعیت پزشکی باید مورد نیاز در علاوه بر این به زمان اجباری دو پزشکی ارزیابی.

مرگ با عزت کانادا هشدار داده است که چنین پادمان با توجه به کمبود متخصصان و زمان انتظار طولانی برای روانپزشکی ارزیابی باد می تواند ناعادلانه محروم کردن مردم به خصوص کسانی که زندگی در خارج از شهرهای بزرگ از حق خود را به مرگ کمک.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>