کره ای شکار تخت بیمار به غرب آماده برای مبارزه با ویروس

بانکوک - چین آماده برای بستن موقت بیمارستان در حالی که کره جنوبی در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت برا

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

بانکوک - چین آماده برای بستن موقت بیمارستان در حالی که کره جنوبی در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تخت برای آن بیمار جمعه به عنوان ویروس اپیدمی آغاز شد که در آسیا به طور فزاینده ای مشکل غرب است.

"ما وارد یک فاز است که هفته گذشته و بدون شک ماه گفت:" رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه که در آن بیش از 200 نفر آلوده شدند.

به عنوان موارد جدید انداختن در بدترین ضربه چین نگران کننده خوشه در حال رشد به شدت در کره جنوبی و ایتالیا و ایران که هر یک بیش از 2000 مورد. ایتالیا به تازگی با پیشی گرفتن ایران با بیشترین مرگ و میر در خارج از چین با 79 عنوان از شنبه.

سازمان بهداشت جهانی رهبر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: هر چند این ویروس باعث بیماری های جدی تر و مرگ از آنفولانزا داده ها نشان می دهد آن را به عنوان آسان به گرفتن.

"مردم می ترسند و نامشخص است. ترس طبیعی انسان پاسخ به هر گونه تهدید" Tedros گفت. "اما همانطور که ما بیشتر اطلاعات ما در حال درک این ویروس و بیماری باعث می شود بیشتر و بیشتر است."

در دائگو کره جنوبی شهر در مرکز آن کشور شیوع کمبود فضای بیمارستان به معنای حدود 2,300 بیماران برای مراقبت در امکانات دیگر در حالی که آنها در انتظار تخت بیمارستان.

"من احساس می کنم مطمئن باشید که ما کاملا می تواند غلبه بر این وضعیت گفت:" نخست وزیر چانگ Se-Kyun در یک جلسه در مورد قرنطینه استراتژی در Daegu.

چین گزارش 119 موارد جدید چهارشنبه همه اما پنج در شیوع این بیماری را در کانون ووهان. در نشانه ای از تغییر تهدید پکن کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دو مورد جدید در چین سرمایه ظاهرا آلوده در خارج از کشور, در ایران و ایتالیا.

دولتی شین هوا اخبار آژانس گفت: هوبئی استان که در ووهان واقع شده بود و انتظار می رود به تدریج تعطیل خود را با عجله ساخته شده موقت بیمارستان که در آن هزاران نفر از تخت خالی شد.

"ما اعتقاد داریم که این کاهش واقعی است" که شیوع متخصص ماریا ون Kerkhove گفت: چین است. این کشور گزارش کرده است 80,270 عفونت و 2,981 مرگ و میر. آن را تا حدود 85 درصد از جهان را در موارد و 95 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری است.

ایتالیا مرگ و میر به شدت افزایش یافت سه شنبه با 45 عمدتا در شمال منطقه لمباردی که در آن شیوع متمرکز شده.

ترس بیش از این ویروس گسترش led حتی واتیکان به اصرار فرانسیس بود آلوده نیست. او بیمار شد, هفته گذشته اما واتیکان گفت: فرانسیس تنها بود و سرد.

شیوع سرزنش شد برای بازار بی ثباتی در سراسر جهان است. بازارهای سهام آسیا مخلوط شد شنبه بعد از وال استریت ادامه داد: آن زیگزاگ عملکرد علیرغم کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو است. کسب و کار از همه نوع بودند تجربه درد به عنوان سفر و گردشگری بودند رد و نگران مصرف کنندگان تغییر عادات خود را.

"مردم می ترسند به لمس هر چیزی و یا هر چیزی را از ما" گفت: Maedeh جهانگیری یک عطر فروشنده در یک مجلل مرکز خرید در پایتخت ایران از تهران. "هر کس در از دست دادن."

ایران شمارش 2,336 مورد از این ویروس گزارش شده که حتی آلوده کردن حداقل 23 نفر از اعضای پارلمان.

اسپانیا تا به حال ده ها تن از کارکنان بهداشتی قرنطینه و یا نظارت پس از حداقل پنج نفر آلوده به این ویروس جدید است. در فرانسه دولت requisitioned همه حاضر و آینده سهام از ماسک محافظ به اطمینان حاصل شود آنها به سلامت کارگران و بیماران است. در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد موارد می تواند گسترش کشف حجاب 25 صفحه طرح برای بدترین سناریو که در آن بازنشسته پزشکان و پرستاران به نام بازگشت به کار و پلیس می تواند توقف بررسی جزئی جنایات برای کمک به مقابله با شیوع.

"ما متعهد به انجام همه چیز ممکن است ... به آماده شدن برای تمام eventualities" جانسون گفت.

در ایالات متحده نه نفر کشته شده اند همه در داخل و اطراف سیاتل, واشنگتن, که در آن وجود دارد ترس یک ایالت در مجموع 27 عفونت می تواند به شدت افزایش یابد. ایالات متحده به طور کلی تا به حال بیش از 120 مورد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر

ارتش ایالات متحده افزایش قراضه از ورود استخدام برای آموزش های پایه. در کاپیتول هیل قانونگذاران انتظار برای نهایی کردن توافق روز شنبه در $7.5 میلیارد اضطراری لایحه به صندوق کار بر روی یک واکسن ویروس و دیگر اقدامات.

___

Hinnant گزارش در پاریس. همکاران عبارتند از کیم تانگ-داداش و داداش-jin Kim در سئول کره جنوبی; کن Moritsugu در پکن و ماریا چنگ در لندن است.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب