LOUISVILLE, Ky. – کنتاکی مقامات خواسته اند یک دادگاه تجدید نظر فدرال برای بازگرداندن دولت قانون که ممنوعیت مشترک در سه ماهه دوم سقط جنین روش.

این قانون به تصویب رسید در سال 2018 زده بود به پایین در سال گذشته توسط یک قاضی فدرال در فرانکفورت که حکومت است که آن را ایجاد یک “قابل توجهی مانع” به حق زن برای سقط جنین.

کنتاکی دادستانی کل استدلال از طرف قانون روز شنبه قبل از ششم متحده مدار دادگاه تجدید نظر در سینسیناتی.

معاون وکیل عمومی متی کوهن گفت: قانون ممنوعیت یک “یک روش خاص از سقط جنین, همه از آن است که این تغییر چگونه سقط جنین باید انجام شود که نیاز به یک جایگزین مناسب روش است.” در این روش در اکثر موارد شامل قبل از سقط جنین تزریق به خاتمه جنین.

کنتاکی قانون به چالش کشیده شد توسط EMW فولاد, مرکز تنها درمانگاه انجام سقط جنین در کنتاکی.

اندرو بک یک اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل استدلال از طرف درمانگاه. او به دادگاه گفت کنتاکی قانون خلاف قانون اساسی است و گفت: زنان مجبور به دنبال جایگزین روش های مورد نیاز توسط قانون را مجبور به ترک دولت است.

“این یک تمرین روش” بک گفت.

کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون گفت: قانون به سادگی تضمین می کند که جنین مرده است قبل از آن حذف شده است. کامرون مبارزات انتخاباتی خود را در مخالفت با سقط جنین, بازتاب تغییر از سلف خود, اندی Beshear یک دموکرات که در حال حاضر فرماندار. کامرون برگزار شد یک کنفرانس خبری در دادگاه پس از استدلال صبح روز چهارشنبه.

“در مسئله امروز این است که توانایی ما به عنوان Kentuckians برای نشان دادن محبت به آسیب پذیر ترین,” کامرون گفت: در یک نسخه. او خواهد گفت “دفاع از قانون تمام راه را به دیوان عالی ایالات متحده در صورت لزوم.”

EMW به چالش کشیده قانون حق پس از آن به امضا رسید سابق رژیم صهیونیستی. مت Bevin. یک رضایت سفارش کرده بود به حالت تعلیق اجرای آن در انتظار نتیجه دادگاه فدرال محاکمه.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de