ویروس کست یک ابر تیره بیش از یک بار-رونق بازار

بوستون - هنگامی که Rebeka مک براید و قرار دادن خانه خود در ایالت واشنگتن در بازار در اوایل ماه مارس coronaviru

توسط MINERALNEWS در 21 فروردین 1399

بوستون - هنگامی که Rebeka مک براید و قرار دادن خانه خود در ایالت واشنگتن در بازار در اوایل ماه مارس coronavirus شیوع فقط مصرف نگهداری در ایالات متحده است. آنها موفق به برگزاری دو خانه باز و دانش سطحی از خصوصی viewings قبل از پذیرش یک پیشنهاد است.

اما با اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر فروپاشی خانواده است کمتر اعتماد به نفس در مورد حرکت خود را به حومه شهر مینیاپولیس که در آن مک براید می بیند روشن تر چشم انداز کار در زمینه دستگاه های پزشکی تحقیقات. او نگران است که خریدار خود را بیرون بکشد قبل از بسته شدن. و برای خود خانه جدید او با استفاده از تورهای مجازی اما تمایل به ایجاد یک پیشنهاد بدون دیدن یک خانه در فرد است. بدتر مک براید ناگهان نگران چشم انداز کار در میان توده اخراج وادار به ارزیابی مجدد از آنچه او و شوهرش می توانید استطاعت.

"من عصبی اخراج و تغییر در اقتصاد باعث خواهد شد پایین به سقوط" گفت: مک براید مادر یک پسر 4 ساله.

مک براید در میان بسیاری از فروشندگان و خریداران در ایالات متحده و همچنین در اروپا گرفتار در چنگال یک بیماری همه گیر است که طرح میتوانست بازار مسکن فقط به عنوان آن را وارد شلوغ فصل بهار.

خاموش کردن سفارشات را متوقف خانه های باز و پیچیده اموال viewings. فروشندگان در حال به تاخیر انداختن listings یا سکس دهنی, انگشت کردن خواص خود را خارج از بازار است. خریداران آینده نگر در حال رها کردن برخی از آنها پس از از دست دادن شغل.

عوامل در حال تبدیل شدن به تورهای مجازی, الکترونیکی, امضا و "درایو-از طریق" بسته شدن آن مدارک تکمیل شده است از طریق پنجره ماشین. که در آن هنوز اجازه خریداران و عوامل در حال ورود به خانه به طور جداگانه مسلح با دست عفونی و دستمال مرطوب.

برنامه های کاربردی وام مسکن برای خرید خانه کاهش 12 درصد در این هفته به پایان رسید که در مارس 3 در مقایسه با هفته گذشته — و خیره کننده با 33 درصد کاهش نسبت به همین هفته در سال گذشته وام مسکن بانکداران انجمن گزارش شده است. صفحه اصلی خرید برنامه ها در پایین ترین سطح خود پس از 2015 MBA گفت.

صنعت وام مسکن خود را است وضعیتی وخیم به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها را به طور موقت متوقف شد پرداخت وام مسکن خود را تحت فدرال coronavirus امداد لایحه. MBA است که در میان چندین صنعت مسکن گروه هایی که به نام برای فدرال کمک برای وام مسکن کنندگان که مسئولیت رسیدگی به کاغذ بازی برای وام دهندگان.

سقوط از فروش می تواند باعث یک سری از واکنش های که بیشتر آسیب اقتصاد است. ادامه کاهش معنی خواهد بود که کمتر خرید مبلمان و لوازم خانگی فروشگاه. اگر ساخت و ساز اصطبل 3 میلیون homebuilding مشاغل در معرض خطر هستند. بنابراین بسیاری از کارگزاران: Redfin طرح کردند 41 درصد از آن کارگزاران است. Zillow است به حالت تعلیق خرید خانه در تمام 24 از بازار آن است. دیگر brokerages باید لغو خانه باز.

لیست از خانه ها برای فروش در حال حاضر در نزدیکی پایین تاریخی قبل از این ویروس رخ داد. بیشتر فشردن تامین حداقل پنج کشور از جمله سخت ضربه نیویورک و میشیگان و واشنگتن را ممنوع ترین ساخت و ساز از ویژگی های جدید به عنوان بخشی از اقامت در خانه, سفارشات, با توجه به انجمن ملی سازندگان خانه. د-لیست خانه برای فروش, افزایش 100 ٪ در سال بیش از سال در این هفته به پایان رسید که در مارس 3, با توجه به Redfin.

"مردم از دست دادن شغل خود را" تیلور Marr شرکت اقتصاددان ارشد. "اگر آنها به دنبال یک خانه و آنها مشغول به کار در یک رستوران است که احتمالا دیگر در این مورد."

در بریتانیا آخرین داده های ماهانه هنوز منتشر شود اما شواهد نشان می دهد که بازار آمده است به وقفه.

"مردم در حال برگزاری بدیهی است که در انتظار همه چیز را به گذر" گفت: Simon Kyriacou لندن شعبه مدیر املاک آژانس EweMove.

مشاوران املاک و مستغلات نایت فرانک اند که پیش بینی فروش در سراسر بریتانیا در این سال سقوط خواهد کرد 38 درصد از 2019.

در ایالات متحده چشم انداز بلند مدت است که کفن در عدم قطعیت است. سرسام آور افزایش بیکاری و بازار سهام کاهش است و کاهش قدرت خرید. در ماساچوست خرید تا به حال یافت بیش از 25% به تازگی به عنوان فوریه در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به Kurt تامپسون از ماساچوست انجمن از Realtors.

بزرگترین عقب نشینی است گاه به گاه اتفاق می افتد در میان خریداران و فروشندگان که احتیاط این است که تشدید این وضع برای افرادی که احساس می کنند مجبور به حرکت می کند. در نظر گرفتن مارک Okicich که سعی شده است به حرکت خود با همسر و دو دختر به سن دیگو که در آن او زندگی می کردند از ماه نوامبر پس از انتقال شغلی. خانواده خود را قرار داده شیکاگو-منطقه خانه در بازار در ماه فوریه است. آن را در نهایت از ذهن یک پیشنهاد هفته گذشته است. دو طرف توافق یکشنبه برای $8,000 زیر درخواست قیمت.

در شهر نیویورک که در آن ویروس به سخت ترین ضربه اموال بازدیدکننده داشته است اما متوقف شده است. Michael J. فرانکو عامل با قطب نما گفت: یکی از تنها معاملات او ساخته شده دو هفته گذشته رخ داده است که صاحبان یک آپارتمان در منهتن که می خواهم تلاش شده است به فروش آن تصمیم به اجاره آن را به جای.

کارا Ameer عامل در شمال شرقی فلوریدا شده است به رانندگی در اطراف برای ایجاد تصویری تور برای چندین مشتریان رو فوری حرکت می کند. یکی باید حرکت از New مکزیک به دلیل تغییر شغل اما مجبور شده است شیوع ویروس برای به تعویق انداختن یک خانه سفر شکار. یکی دیگر از کلرادو ساخته شده یک پیشنهاد در یکی از Ameer را خانه چشم نهان تصمیم گیری در این ویدئو به اندازه کافی خوب بود.

اما برای اکثر خریداران تورهای مجازی کافی نیست حتی اگر آنها می تواند کمک به محدود کردن گزینه های خود را.

"مردم نیاز به لمس, مردم نیاز به بوی محل, مردم نیاز به مراجعه به محله" گفت: لارنس یون اقتصاددان ارشد انجمن ملی از Realtors.

بسته شدن رشد کرده و پیچیده تر است. مجهز به دستکش های ضد عفونی کننده و ماسک و کیسه های خرید برای پاهای خود را به صورت خصوصی نمایش املاک و مستغلات عامل میشل مسینا تا به حال به نوآوری در چهره یک مادر اقامت در خانه سفارش در نیوجرسی.

او اخیر بسته شدن در که خریدار در بازدید از یک خانه به تنهایی و ارتباط برقرار کردن از طریق واتساپ برای پیاده روی را از طریق. مسینا نیز شروع به مشتریان خود را با قلم به خریدهای و نیاز همگان را به صبر در اتومبیل های خود را در حالی که یک عنوان نماینده شرکت می گذرد مدارک از طریق پنجره از هر وسیله نقلیه — درایو-از طریق بسته شدن به عنوان او آن را خواند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

"ما آن را از ضرورت" او گفت:. "شما نمی توانید مردم نشسته در اطراف میز است."

___

اولسون گزارش از نیویورک است. AP نویسنده کلوین چان در لندن و جاش Boak در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن