آیا ارسال نظامی آمریکا به تظاهرات تپه دموکرات ها هشدار می دهند مغلوب ساختن پیشی جستن

بزرگنمایی این تصویر اعضای ارتش پیوست و ماموران پلیس در پاکسازی پارک لافایت در حالی که در سراسر خیابا

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

اعضای ارتش پیوست و ماموران پلیس در پاکسازی پارک لافایت در حالی که در سراسر خیابان در کاخ سفید با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که فرستادن سربازان برای شهرستانها ایالات متحده اگر مقامات محلی به پایان نمی کردند. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

رهبران دموکرات در کنگره inveighed شنبه در برابر آنچه آنها به عنوان یک فشار توسط رئیس جمهور تهمت به استفاده از ارتش ایالات متحده برای سرکوب در سراسر کشور تظاهرات باعث مرگ در مینیاپولیس در هفته گذشته جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس.

"خشونت جایی ندارد و خشونت باید خطاب" مجلس نانسی پلوسی گفت: NPR همه چیز در نظر گرفته شود. "اما وجود دارد هیچ دلیلی برای ارتش ایالات متحده نامیده می شود برای این است."

پلوسی با اشاره به یک تهدید شده دوشنبه شب با مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به باغ گل رز.

"اگر یک شهر یا یک کشور حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان" مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک بیانیه کوتاه در باغ گل رز "پس از آن من خواهد شد و استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها است."

به عنوان رئیس جمهور صحبت فدرال و ماموران ضد شورش در نزدیکی کاخ سفید راه اندازی شد گاز اشک آور و اسپری فلفل در اعتراض صلح آمیز. مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن strode از طریق یک پارک پاک از تظاهرکنندگان برای مطرح کردن با کتاب مقدس در مقابل کلیسای جان پیشرو جمعیت از مقامات که شامل وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley.

"راه رفتن مانند lapdogs پشت پنج بار پیش نویس dodging ترسو که بیشتر علاقه مند به در به دنبال مانند یک رهبر بیش از واقع بودن یک" سناتور. Tammy Duckworth, D-Ill., که از دست هر دو پا در مبارزه با به عنوان یک خلبان هلی کوپتر نظامی در عراق گفت: از Esper و Milley, "می فرستد هولناک پیام به نیروهای ما—از جمله ما سیاه و قهوه ای و نیروهای نظامی—که نظامی ما رهبران نمی خواهد آنها را از سفارشات غیر قانونی."

"ما نمی توانیم اجازه می دهد هر فرمانده کل قوا برای قرار دادن نیروهای مسلح ما شهرت به عنوان آخرین نهاد آمریکایی ها می تواند اعتماد و احترام در معرض خطر با استفاده از آنها غیرقانونی و قرار دادن آنها را در یک موقعیت از تشدید اختلافات رانندگی اتحادیه ما از هم جدا" Duckworth اضافه شده در بیانیه ای که در توییتر. "تهدید نیروی نظامی و زندان در برابر آمریکایی ها اعمال حقوق قانونی خود است نه ریاست جمهوری آن را قلع-گلدان دیکتاتوری."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و به نظر می رسد که قدرت به طور یک جانبه اعزام فعال وظیفه سربازان به نقاط مشکل در ایالات متحده آمریکا

در سال 1807 قیام قانون اجازه رئیس جمهور آمریکا برای اعزام نیروهای نظامی داخلی برای شرایط اضطراری. قانون به روز شد در سال 2006 شامل بلایای طبیعی و حملات تروریستی به عنوان زمینه ای برای ارسال فدرال آمريکا برای برقراری نظم.

در حالی که محکوم غارت و خرابکاری که لرزاند مشیت دوشنبه شب دیابت جک رید D-R. I. به نام تهمت را تهدید به استفاده از نیروی نظامی علیه شهروندان آمریکایی "غیر مسئولانه و destablizing."

"کار آوردن آرامش را به اجرای قانون و جامعه کار با هم" نی رتبه بندی دموکرات در کمیته نیروهای مسلح سنا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه روز سه شنبه. "آن را نمی خواهد آمد از بی پروا بخوان قیام کنند."

دموکرات و رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس به خبرنگاران گفت: روز شنبه او قصد دارد برای تشکیل یک فرد در کنگره شنوایی هفته آینده به فشار پنتاگون بالا دو مقام در مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن نیایش از قیام کنند.

"ما نیاز به شنیدن از رئیس Milley و دبیر Esper که دقیقا چگونه آنها قصد استفاده نظامی ایالات متحده در تلاش برای مقابله با این بحران داخلی," Washington state تشکر. آدام اسمیت گفت: در یک ویدئو کنفرانس تماس بگیرید. "اگر رئیس جمهور است که اساسا تهدید به استفاده از ارتش ایالات متحده به در و اجرای قانون در ایالات متحده شهرستانها اجرا می شود که خطر افراطی تشدید خشونت و شدیدا مخرب عمل است."

در مورد خواسته Milley پوشیدن استتار خستگی در شب دوشنبه اسمیت گفت: ملت بالاترین افسر نظامی ممکن است بد تعبیر کردن پیام ارسال شد.

"اپتیک از او که در خارج وجود دارد ممکن است خیلی بد است اگر ما از رئیس جمهور وجود دارد صحبت کردن در مورد رفتن به جنگ با این کشور و با استفاده از ارتش و با استفاده از قریب به اتفاق نیروی" اسمیت گفت: از Milley.

در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران که Milley بود "یک جنگنده یک قهرمان جنگ بسیاری از پیروزی ها و هیچ ضرر و زیان و از او متنفر است برای دیدن راه آن به کار گرفته در کشورهای مختلف و من فقط او را در اتهام."

Milley که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تماس گفت: هیچ چیز.

اما یک مقام ارشد پنتاگون رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: بعد از آن که قیام عمل نکرده اند و با استناد تهمت و اصرار داشت که Milley نقش و مقامات تغییر نکرده است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن