ژوهانسبورگ – هر دو گروه دولت اسلامی و القاعده را ببینید coronavirus به عنوان یک تهدید اما برخی از مبارزان خود همچنین تحول از این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای برنده شدن بیش از حامیان و اعتصاب سخت تر از قبل است.

پیام از گروه های افراطی اسلامی نشان می دهد نگرانی در مورد ویروس مخلوط با پهلوانان دفاع از آن است که مجازات برای غیر مسلمانان نیز در حالی که اصرار پیروان به توبه و مراقبت از خود.

القاعده پیشنهاد در بیانیه ای روز شنبه که غیر مسلمانان با استفاده از وقت خود را در قرنطینه برای یادگیری در مورد اسلام است.

اما در تیز تفسیر در آن al-نبا خبرنامه در اواسط ماه مارس خواست كه به گزار و راه اندازی حملات در این زمان بحران.

در تفسیر روز سه شنبه گروه بین المللی بحران هشدار داده است که این بیماری همه گیر را تهدید می کند همبستگی جهانی است که کلیدی برای مبارزه با افراط گرایان.

“این است که تقریبا به طور قطع درست است که COVID-19 خواهد نقص امنیت داخلی و تلاش های بین المللی ضد داعش همکاری اجازه می دهد جهادی برای آماده سازی بهتر دیدنی حملات تروریستی ،

هر چند گفته تحلیلگران آن را بیش از حد به زودی به می گویند که حملات می تواند داعش با سوء استفاده از coronavirus افراط گرایان اسلامی در اواخر ماه مارس انجام شده خود را مرگبارترین حمله در عین حال در برابر ارتش چاد یک عامل مهم آفریقا در حال رشد مبارزه با تروریسم تلاش کشته شدن حداقل 92 سربازان در نزدیکی مرز با نیجریه و نیجر است.

در مصر دو مقامات نظامی گزارش سنبله در حملاتی است که در ماه مارس در ناآرام شمال سینا اما نیروهای امنیتی کشف و خنثی حداقل سه عمده دیگر ضرب و جرح. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به کوتاهی رسانه ها.

در حالی که سوریه و عراق را دیده اند و هیچ چشم انداز مثبت در حملات است و از آنجا که این ویروس گسترش وجود دارد همه گیر باعث شده است تا ایالات متحده در ائتلاف به رهبری آمریکا برای متوقف کردن فعالیت های آموزشی در عراق میان برنامه ریزی خروج از چندین پایگاه.

نشانه هایی وجود دارد که در جاهای دیگر که ایالات متحده و دیگر ارتش های در حال عقب کشیدن از آنجا که از virus ترک ممکن است باز برای افراط گرایان.

که یک خطر در آفریقای نقاط داغ از ساحل دریاچه چاد منطقه و سومالی که در آن ارتش ایالات متحده در حال حاضر نگران متحدان در ماه های اخیر با نظر به کاهش تمرکز بر تهدیدات از چین و روسیه است.

“هر دولتی که علاقه مند بود در عقب کشیدن در آفریقا خواهد شد این فرصت را به انجام این کار گفت:” Clionadh رالی, مدیر اجرایی, از درگیری های مسلحانه مکان و رویداد اطلاعات پروژه که آهنگ های افراط گرایان’ فعالیت های در سراسر جهان است. “خواهد شد که باور نکردنی بد است.”

ایالات متحده آفریقا فرمان سخنگوی سرهنگ کریستینا گیبسون به اسوشیتد پرس گفت که “در حالی که اندازه و دامنه برخی از AFRICOM فعالیت تنظیم شده است را برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از نیروهای هر دو ایالات متحده و کشور های همکار — تعهد ما به آفریقا ماندگار.” او به جزئیات تاثیر عملیات اما گفت AFRICOM هنوز در مورد 5,200 نیروهای خود در این قاره را در هر زمان داده شده است.

ارتش بریتانیا ماموریت در کنیا فراهم می کند که عملیات آموزش و مهارت های دیگر این هفته اعلام کرد که همه خانواده های ارتش در حال بازگشت به انگلستان از آنجا که از virus.

اما فرانسه بزرگترین خارج از کشور ماموریت نظامی Barkhane در غرب آفریقا وسیع Sahel منطقه جنوب صحرای آفریقا است که نگه داشتن آن 5,100 سربازان وجود دارد فرانسه وزارت دفاع گفت. طرفدار القاعده فرانسه سازمان با صدور بیانیه ای روز شنبه اصرار فرانسه نیروهای خود را برای ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی به جای.

آفریقایی واحدهای نظامی در حال حاضر نازک کشیده و تحت حمله هستند به احتمال زیاد به اقدامات حفاظتی به عنوان ویروس تهدید صفوف خود را.

در نیجریه که تلاش کرده است در برابر بوکوحرام گروه های افراطی و تهاجمی است که وابسته به شاخه نظامی به نام برای تعلیق بسیاری از فعالیت های آن از جمله اجتماعات بزرگ و آموزش.

یک درز یادداشتی امضا شده توسط ارتش نیجریه سیاست رئیس می گوید: وسایل نقلیه خود را ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای توده تدفین و یا انتقال بیمار به بیمارستان ها به عنوان ویروس گسترش می یابد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که نیروهای امنیتی در حال اهداف تحت محافظت زندانها می تواند بیش از حد گفت: Laith Alkhouri یک مشاور ضد تروریسم که تحقیقات افراط گرایان در غرب آفریقا است. هر دو است و القاعده مرتبط مبارزان تبدیل شده اند Sahel به آفریقا ضروری ترین بحران افراط گرایی و حتی درگیر در برخی از همکاری بی سابقه.

مبارزان خود را به احتمال زیاد برای بهره برداری از این بیماری همه گیر با متهم ساختن دولت از mismanaging بحران سعی کنید را به نفع خود حمایت مردمی است.

Alkhouri گفت که تحت یک سناریو دیگر افراد ممکن است بر این باورند که تنها دین می تواند به نگه داشتن آنها را ایمن از ویروس “و چشم پوشی از مشاوره های علمی که می تواند منجر به افزایش عفونت.”

برخی از گروه های تندرو در حال نشان دادن نشانه هایی که مثل بقیه از جمعیت آنها در حال تلاش برای درک coronavirus و پاسخ.

در سومالی به القاعده مرتبط الشباب برگزار شد نادر پنج روز نشست رهبران آن در ماه مارس که در مورد ویروس. در اطلاعیه این گروه به رسمیت شناخته شده خود را “اضطراری تهدید” را به جهان از جمله مسلمانان.

یک الشباب سخنگوی بعد گفت: AP آن را بیش از حد به زودی به اظهار نظر در مورد اینکه آیا این گروه خواهد توجه ملل درخواست برای توقف حملات که باید ادامه داد یا اینکه آیا آن را اجازه می دهد سلامت کارگران دسترسی به مناطق تحت کنترل خود.

در افغانستان طالبان رفته اند و حتی بیشتر از قرار دادن فیلم در ضد عفونی و عکس از مبارزان آن توزیع ماسک صورت و صابون است. آن را نیز ارائه تضمین های امنیتی به هر گروه کمک های کمک به قربانیان ویروس و یا کمک به جلوگیری از گسترش آن.

سخنگوی طالبان Zabihullah Mujahed گفت: AP که “اگر خدای ناکرده شیوع بیماری اتفاق می افتد در یک منطقه که در آن ما کنترل اوضاع پس از آن ما می تواند به توقف جنگ در آن منطقه است.”

___

Kathy Gannon در اسلام آباد پاکستان; هارونا عمر در مایدوگوری نیجریه; سام Mednick در اوآگادوگو, بورکینا فاسو; عبدی Guled و تام Odula در نایروبی کنیا; Samy Magdy و ali neaz یوسف در قاهره; Samya Kullab در بغداد و سیلوی Corbet و آنجلا چارلتون در پاریس کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de