گرجستان سناتور حذف ad ساخته شده است که حریف بینی بزرگتر

آتلانتا - جمهوری خواه ایالت دیوید پردو گرجستان گرفته شده پایین دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی شامل دستکاری عکس

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399

آتلانتا - جمهوری خواه ایالت دیوید پردو گرجستان گرفته شده پایین دیجیتال مبارزات انتخاباتی آگهی شامل دستکاری عکس های خود را دموکراتیک حریف جان Ossoff که یهودی با یک بزرگ بینی است.

قبل از اینکه حذف Facebook ad نشان داد دانه دانه تصاویر Ossoff و بهداشت ، چارلز شومر از نیویورک است که او نیز یهودی, بالاتر از یک بنر خواندن "دموکرات ها در حال تلاش برای خرید گرجستان! کمک به دیوید پردو مبارزه با عقب."

اخبار خروجی رو به جلو برای اولین بار گزارش شده است که تصویر دستکاری شد و Ossoff بینی به نظر می رسد بزرگتر از در عکس اصلی.

سخنگوی Perdue گفت: در بیانیه ای که روز شنبه از تصویر حذف شده است, از Facebook خواستار آن است که یک "خطای غیر عمدی" توسط یک فروشنده و بدون نام بردن از فروشنده.

"کسی که حاکی از آن است که این چیزی بود غیر از یک خطای غیر عمدی است که عمدا بد نمایش دادن سناتور پردو قوی و سازگار رکورد ایستادن محکم در برابر یهودی ستیزی و نفرت" از سخنگوی گفت.

اما Ossoff عقب رانده بر این ادعا است که آن را صرفا یک خطا.

"نشسته سناتور دیوید پردو دیجیتال حمله آگهی تحریف چهره من به بزرگ شدن و گسترش بینی من است. من یهودی هستم. این قدیمی ترین آشکار حداقل اصلی ضد سامی استعاره در تاریخ" Ossoff در بیانیه ای گفت. "سناتور به معنای واقعی کلمه هیچ کس معتقد است بهانه خود را. شما می توانید شروع با یک عذرخواهی بی حد و حصر به گرجستان جامعه یهودی."

پردو است که به دنبال دور دوم در ماه نوامبر به عنوان خواهان نگاه کنید به نگه داشتن به کاخ سفید و سنا اکثریت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de