از طریق دوربین بر روی کمد در کلگری خانه سالمندان, نینا Vaughan ساعت پدرش زنده ماندن.

او به نوبه خود 82 در هفته آینده, اما در حال حاضر او را به سختی در حداقل احساسی, پس از گذراندن هفته به تنهایی در اتاق خود را. از پوچی و از خود چهره نینا می توانید او را تبدیل به درون در حال رشد جدا شده است.

Lorne Vaughan است COVID-19. او در زندگی مکنزی Towne که در آن 21 همکار ساکنان از جمله خواهر خود در قانون دورین Gauvreau, باید درگذشت COVID-شرایط مربوط است. یکی دیگر از 60 افراد به همان تعداد که مربا داخل یک اتوبوس TTC در طول یک ساعت یک عجله دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

با توجه به تعداد مرگ و میر در تورنتو Eatonville مراقبت مرکز, گزارش, 27 عنوان از سه شنبه Bobcaygeon را پینکرست با 29 یا 31 در کبک Résidence Herron, شانس هستند که خیلی بیشتر خواهد مرد در وان خانه بیش از حد.

در سراسر کانادا, خانه سالمندان تبدیل شده اند epicentres برای COVID-19 بیماری همه گیر. افرادی که معلمان سربازان لوله کش اساتید در حال مرگ هستند یکهو. بسیاری از شکننده هستند, زندگی در دراز مدت مراقبت از خود و یا صفحه اصلی بازنشستگی سیستم اجرا می شود که در پایین پرداخت می شود, کارکنان پاره وقت که مجبور به کار در خانه های متعدد به صورت تمام وقت حقوق و دستمزد. این است که چگونه یک ویروس گسترش می تواند.

“همه می دانستند این اتفاق می افتد گفت:” دوریس Grinspun, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن ثبت نام پرستاران انتاریو. “این مانند کسی نشسته در یک اتاق و گفت:” این است که جمعیت ما می توانید بدون زندگی می کنند.'”

در حال حاضر که نینا نمی توانید بازدید پدرش او را نگه می دارد یک چشم او را از طریق دوربین مربوط به یک برنامه در تلفن همراه خود نصب با اجازه هنگامی که او در نقل مکان کرد. وجود دارد یک علامت بر روی درب اطلاع رسانی کارکنان اتاق خود را تحت نظارت است.

نینا پدر به بیماری پارکینسون و او نمی داند که اگر او می داند که چرا او همسر دیگر بازدیدکننده داشته است در هر روز است. ماه گذشته هنگامی که مکنزی Towne تلاش با از دست دادن کارگران که به خانه فرستاده شدند برای منزوی کردن او را تماشا او را از طریق دوربین. بیمار از ویروس گاهی اوقات او خواب است. غالبا او نشسته به تنهایی خیره در دیوار.

چهل و یک نفر از کارگران شاغل در مکنزی Towne باید آزمایش مثبت برای COVID. Revera زندگی می کنند که صاحب مکنزی Towne گفت: آن را در حال حاضر به طور کامل پس از منطقه ای و ملی تیم آورده 37 کارگران جدید به خانه است. “ما فوق العاده متمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم برای مهار این بیماری گفت:” بیانیه ای منسوب به دکتر Rhonda کالینز Revera افسر ارشد پزشکی. “دل ما به خانواده های ساکنان که گذشت به دلیل همه گیر.”

قبل از استخدام, وارد, نینا در زمان شکایت خود را به آلبرتا NDP رهبر راشل Notley که دقیق Vaughan خانواده را از نگرانی در مجازی کنفرانس مطبوعاتی. در آوریل 7, Notley گفت: آلبرتا است که شیوع ترک خانه بدون “کارکنان به اندازه کافی برای کمک به او را به حرکت به یک حمام تا او را از چپ به خاک خود است.”

نینا نمی سرزنش کارگران است. یک بازنشسته پلیس کلگری سرپرست او می تواند با دیدن آنها به نوعی به پدر او زمانی که آنها در زمان حال به در آمده و او را تغذیه. در حال حاضر او نگرانی در مورد سلامت روان خود را به عنوان مقدار به عنوان coronavirus تماشای او پس از کاهش هفته به تنهایی.

“او نشسته در اتاق خود در تمام طول روز و خیره در تلویزیون خود را. بود روز وجود دارد که من تا به حال به تلفن و بگو: “از خدا کسی می تونه لطفا به نوبه خود بر روی تلویزیون تا او چیزی به در خیره?'”

به عنوان خانه در حال غرق با عفونت و مرگ و میر مراقبت های بهداشتی و سالمندان طرفداران خواستار فراگیر تغییر دهید.

دانشگاه پروفسور پت آرمسترانگ می خواهد مراقبت دراز مدت به حرکت از استانی کنترل به کانادا, سلامت, قانون فدرال و قانون برای مراقبت های بهداشتی.

با ملی مراقبت از اولویت های تعریف شده در قانون آرمسترانگ گفت: پول فدرال برای خانه های سالمندان می تواند نیاز به اثبات بهبود در یک سیستم است که مدت طولانی است که با کمبود بودجه روبرو شده و کارکنان توسط کارگران پاره وقت.

“من فکر می کنم (دولت) باید به درک که مراقبت طولانی مدت نیاز به بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مراقبت های بهداشتی” گفت: آرمسترانگ, شناخته شده برای تحقیقات به مراقبت طولانی مدت.

“آنها نیاز به انجام همان چیزی که (در خانه های سالمندان) به عنوان آنها در حال انجام در بیمارستان. این بدان معناست که ما نیاز به یک قطعه جدید از قوانین ملی ملی دراز مدت-مراقبت از عمل” آرمسترانگ گفت.

در کانادا هر استان تا به حال منحصر به فرد در پاسخ به جان خانواده ها و کارکنان است.

اواخر هفته گذشته بریتیش کلمبیا نقل مکان کرد برای محدود کردن گسترش عفونت توسط الزامی است که کارکنان که نگه داشتن چند شغل پاره وقت کار تنها در یک مکان. استان ارائه بودجه برای افزایش حقوق از دست رفته.

Notley, آلبرتا NDP رهبر از دولت خواسته آوریل 2 برای پیاده سازی شبیه یک-قوانین سایت. هفته گذشته آلبرتا تایید تغییر اشتغال و گفت آن است که “با توجه به پشتیبانی مالی” برای کارگران آسیب دیده. تا انتاریو اعلام کرد یک سایت قاعده جمعه این استان شده بود که کمی بیش از یک توصیه که کارکنان در یک محل. برخی از خانه های, تلاش برای کارکنان هنوز پذیرش کارگران دستکاری و مشاغل متعدد.

NDP Leader Rachel Notley.

با فشار یک محل حل و فصل در برخی از استانهای طرفداران هنوز هم با فشار دادن برای بهتر گزارش COVID مربوط به مرگ و میر. در حال حاضر این آمار و از دست ندهید.

کیفیت داده های کلیدی برای پیشگیری گفت: دکتر سمیر سینها, مدیر سالمندان برای سینای سلامت سیستم در تورنتو است. کارکنان خود تلاش کرده اند به سنگ فرش با هم جزئیات از شیوع بیماری و مرگ و میر در انتاریو 630 طولانی مدت مراقبت و 775 خانه های بازنشستگی.

“این مهم است بنابراین ما می توانیم یک تصویر دقیق بر وضعیت چگونه است, اتفاق می افتند” سینها گفت.

“اگر ما نمی دانیم این چیزها یا باید سطح دانش ما نیاز ما به احتمال زیاد به تکرار اشتباهات که ما باید بعد از همه گیر و مفروضات داده بود که درست نیست.”

در اوایل بیماری همه گیر برخی از خانه متوقف شد تست پس از سه ساکنان آزمایش مثبت برای COVID گفت: Laura Tamblyn وات مدیر عامل شرکت CanAge ملی سالمندان وکالت ، بقیه در نظر گرفته شد presumptive موارد و روشن است که اگر همه این مرگ و میر را شامل شده است در مقام شمارش Tamblyn وات گفت. یک سخنگوی دولت گفت: هیچ مورد نیاز رسمی برای خانه, به گزارش ساکنان با presumptive COVID به وزارت مراقبت طولانی مدت.

“درجه های آماری شل بازی در رفتن در حال حاضر از نظر عفونت و مرگ و میر بی سابقه” Tamblyn وات گفت.

بد داده است یک مشکل است. فقط به عنوان توهین آمیز گفت: Grinspun از انجمن پرستاران در حال رهبران دولت که با مراجعه به COVID مربوط به مرگ و میر افراد مسن به عنوان اگر آنها در حال شماره در یک صفحه گسترده.

“در B. C., (سلامت استان افسر) دکتر بانی هنری می گوید:” ما از دست این مردم. آن است که چنین رویکرد انسان. در انتاریو آنها تماس بگیرید ‘مورد'” Grinspun گفت.

Doris Grinspun, CEO of the Registered Nurses' Association of Ontario.

کلگری Lorne Vaughan یک عدد است. او خدمت در کانادا نظامی برای 36 سال از بازنشستگی به عنوان کاپیتان. دخترش نینا, او را به نام چند ساله, joker, آوردن زندگی به هر حزب یک مرد که عاشق بازی از پیچش یا حلقه زنی و به خصوص افتخار این بار تیم خود را در یک شات کامل پایان. وجود دارد یک تصویر از وان و هم تیمی های خود با تمام هشت سنگ بر دیوار خانه سالمندان ،

پس از پارکینسون پیشرفت تورنتو نقل مکان کرد و به مکنزی Towne همراه با همسرش, دوقلو, خواهر, Doreen یک استاد quilter و همسرش, Syl یکی از خانه اولین ساکنان به تست مثبت برای COVID. وان را دوروتی نقل مکان کرد و به مجاور خانه بازنشستگی و ظهور در پنج بار یا بیشتر در روز به دیدن خانواده اش. خانه او در حال حاضر در مستند بیش از حد.

دوروتی و دورین نزدیک شد. “من در واقع تا به حال به من بگویید مامان که خواهر دوقلوی او درگذشت بیش از FaceTime” نینا گفت. “من فقط نشستم و او را در FaceTime. او گفت: ساعت.”

نینا کمک می کند تا مادر او FaceTime پدر او اما او دیگر صحبت می کند به آنها. او نمی داند که اگر او عصبانی چرا که هیچ کس در حال بازدید. او می گفت “من شما را دوست دارم” در پایان او به طور منظم بازدیدکننده داشته است. در حال حاضر او می گوید: هیچ چیز.

“به من گفت: مامان من, حتی اگر او زندگی می کند از طریق این من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به همان پدر است.”

این ترس از ناشناخته نگه می دارد که جولیان Morelli در تلفن برای ساعت هر روز با خانواده از مادر خود را در خانه سالمندان در اتاوا. یک کارمند دارای آزمایش مثبت برای COVID.

Morelli گفت: این خانه در حال انجام بهترین خود را, اما انتاریو زمان دستورات را برای تست در مراقبت طولانی مدت.

“که معنا ندارد برای بسیاری از مردم,” او گفت:. “استرس نمی دانستند چه چیزی باعث ایجاد ترس بسیار. اما ما بچه ها. ما بزرگسالان هستند.”

Prince Edward Island's chief health officer is urging cottage owners from outside the province to refrain from heading to the island for their summer vacation until the COVID-19 pandemic has subsided.

در جزیره پرنس ادوارد دکتر مارتا کارمایکل برنامه ریزی شده است و انتظار.

تا کنون P. E. I. دیده است COVID در آن خانه سالمندان شده است و “فوق العاده خوش شانس” با 23 از آن 25 COVID مثبت جامعه موارد در حال حاضر بازیافت گفت: کارمایکل یک متخصص امراض دوران پیری.

این جزیره پزشکی کارگران در حال کار با خانه های سالمندان و خانه های بازنشستگی آماده شدن برای این احتمال که این ویروس وارد خواهد شد. دستورالعمل های فدرال کمک به او گفت. همه کارکنان را می پوشند فولاد ماسک و آزمون در اولین نشانه از یک سرفه و گلو درد و یا رفتار غیر عادی است که گاهی اوقات چقدر ساکنان که نمی تواند احساسات خود را نمایش داده خواهد شد علائم کارمایکل گفت.

“ما باید لوکس زمان قادر به یادگیری از استان های دیگر.”

Maison Herron, مونترال

Maison Herron خصوصی high-end سالمندان اقامت در دوروال جنوب غربی مرکز شهر مونترال که در آن ساکنان پرداخت چند هزار دلار در ماه به ماندن بگیرید.

بستگان ساکنان و کارکنان می گویند وجود داشته است و مسائل را با تسهیلات برای برخی از زمان. اما همه چیز به نقطه جوش در اواخر ماه مارس است.

A woman holds up a sign outside Maison Herron, a long term care home in the Montreal suburb of Dorval, Que., on Saturday, April 11, 2020, as COVID-19 cases rise in Canada and around the world.

این زمانی است که به گفته شاهدان و کارکنان برخی از ساکنان باقی مانده بودند به دروغ در ادرار و مدفوع و آب داده شده و یا مواد غذایی برای روز.

نمایندگان اتحادیه استانی و مقامات بهداشتی گزارش دادند که در شرایط تضعیف بد ماه گذشته که برخی از کارکنان راه می رفت خاموش کار, در بخشی به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. پس از اعتصاب این استان قرار گرفته و این مرکز تحت قیمومت.

بود که همه قبل از هفته گذشته آیات است که 31 نفر کشته شده بود در این مرکز در ماه گذشته. آن را تایید کرد و گفت پنج تن از قربانیان به حال COVID-19.

کبک پزشکی قانونی راه اندازی کرده است تحقیقات مربوط به مرگ و میر و مونترال راه اندازی پلیس تحقیقات جنایی را تصرف پرسنل سوابق و نظارت در حمام از داخل مرکز.

نخست وزیر کبک حتی رفته تا آنجا که به توصیف شرایط در این مرکز به عنوان “اسفناک” را به عنوان به خوبی به عنوان “غیر قابل قبول” و شبیه به “سهل انگاری ناخالص.”

با توجه به یک گزارش خبری اقامت مالک سامانتا Chowieri در مارس 9, ایمیل, متهم Lynne McVey — مدیر عامل شرکت محلی غرب جزیره منطقه ای انجمن بهداشت — باعث COVID-19 به گسترش در میان کارکنان و ساکنان نه خواستار قرنطینه عفونی ساکنان.

Laflèche, Shawinigan, Que.

CHSLD Laflèche بلند مدت-مراقبت در منزل در Shawinigan, Que., یکی از کانادا سخت ترین ضربه COVID-19 با 27 مرگ و میر از 14 آوریل. بیش از 90 ساکنان آلوده شده اند.

این بیماری نیز ویران کارگران در این مرکز با بیش از 60 تست مثبت و در حال حاضر در انزوا. کمبود کارکنان مجبور محلی مقامات بهداشت به تماس های پشتیبان گیری کارگران است.

حدود 50 کارگران وعده داده شده بود در اطراف تعطیلات عید پاک — 43 در ابتدا با توجه به منطقه ای سازمان بهداشت (CIUSS Mauricie, Centre-du-Québec) با آینده است.

اما نا امید کارگران شکایت جمعه که بدون پر-ins وارد شده بود و بسیاری از گروه ها و طبقات را به اندازه کافی کارگران به درستی کار بیش از آخر هفته گذشته.

“این بسیار نگران کننده است برای دیدن است که هنوز هم وجود دارد با توجه به اعضای ما در این زمینه بسیاری از افرادی که overworked” پاسکال Bastarache رئیس اتحادیه Paratechnical پرسنل خدمات کمکی و معاملات Mauricie, Centre-du-Québec به خبرنگاران گفت: این هفته است.

برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: یکی از چالش های مهمی است پیدا کردن کارکنان واجد شرایط را برای پر کردن مورد نیاز نقش در تاسیسات.

Quebec has cancelled classes until May 4 due to the coronavirus outbreak, but Premier Francois Legault suggested Friday that they could reopen ahead of that date.

شرکت در Shawinigan اهدا خودرو و بازگشایی تجهیزات برای کارکنان از جمله N95 ماسک ضد عفونی کننده و راه حل های محافظ غشاء و فرآیندهای غشایی که وارد آوریل 13.

Notre-Dame-de-la-Merci مونترال

Notre-Dame-de-la-Merci یکی از کبک شش یا هفت نقاط داغ برای coronavirus با 72 COVID-19 موارد است.

400 بستر امکانات عمومی در مونترال که از هفته گذشته تا به حال 13 مرگ و میر ناشی از اوایل ماه مارس فراهم می کند و مسکن و مراقبت طولانی مدت برای سالمندان و افراد مبتلا به اختلال حافظه.

با توجه به محلی گزارش برخی از کارکنان در این مرکز متوقف به کار اواخر ماه گذشته از ترس ویروس. که وضعیت بعد آرام با ارائه تجهیزات حفاظتی به گفته مقامات بهداشتی.

اما نمایندگان اتحادیه ها مورد مناقشه است که گفت: سالمندان امکانات مانند Notre-Dame-de-la-Merci شد و در حال حاضر کوتاه کارکنان و COVID-19 فقط ساخته شده یک وضعیت بد بدتر است.

کارکنان از یک بیمارستان محلی Hôpital du Sacré-Coeur de Montreal گزارش در پا برای کمک به پر کردن جای خالی.

لا Pinière لاوال, Que.

لا Pinière در لاوال, Que., یک سالمندان اقامت که در آخرین شمارش تا به حال بیش از 30 COVID-19 مورد و 14 مرگ و میر.

68-تخت تسهیلات دیدم تعداد موارد بالون از هفت موارد مثبت آن را تا به حال 28 مارس تا این هفته 31.

Coronavirus موارد قارچ با وجود این تسهیلات قرار دادن اقدامات در محل برای محافظت از کارکنان و ساکنان.

فراتر از سالمندان خانه های بهداشت محلی قدرت CISSS de Laval, اجاره کامل هتل در اطراف پایان ماه مارس و مرمت آن را به عنوان یک 100-تخت سرریز واحد برای ایجاد فضا در لاوال بیمارستان استناد-de-la-Santé بیمارستان برای افراد مشکوک به داشتن coronavirus.

هتل قادر به 133 نفر با مراقبت تسکینی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با مسائل مربوط به سلامت روان اجازه می دهد فضای بیشتری در بیمارستان برای COVID-19 موارد است.

این هفته کبک برتر اعلام کرد محدودیت در بازدید از سالمندان خانه را سست می شود. شروع پنج شنبه, مراقبان اولیه در حال حاضر در محل مجاز خواهد بود به بازدید و مراقبت از ساکنان این خانه.

هفت اوکس مراقبت دراز مدت در خانه تورنتو

در مارس 20, تورنتو مشغول به کار بود برای مهار شیوع در اسون اووک دراز مدت مراقبت در منزل — روز بعد شهر-اداره مرکز بود گزارش خود را اول مرگ و میر وجود دارد مربوط به COVID-19.

22 residents at the city-run Seven Oaks long term care home have died after contracting COVID-19.

پس از آن وجود داشته است 22 مرگ و میر در این Scarborough تسهیلات که در آن هر دو ساکنان و کارکنان کاهش یافته است بیمار است. به عنوان از آوریل 13 وجود دارد 82 تایید موارد در میان 249 ساکنان و 14 مورد در میان کارکنان از 200.

چند هفته پیش به وقوع تشدید هفت اوکس معرفی چند اقدامات سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. آنها شامل لغو فعالیت های گروه دو بار در روز غربالگری برای علائم از ساکنان و کارکنان افزایش یافته و اطمینان کارکنان با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

“یکی از اولین اقداماتی که برقرار شد برای جلوگیری از COVID-19 شیوع — و در بسیاری از مشکل ترین — شد توقف خانواده و دوستان از بازدید” دکتر گفت: الیزابت Rea, تورنتو بهداشت عمومی کاردانی افسر پزشکی سلامت. که او گفت: “یک گام مهم” در به حداقل رساندن ساکنان’ قرار گرفتن در معرض ویروس.

“به طور کلی ما در حال شروع به دیدن یک اثر مثبت از دقیق شیوع اقداماتی که قرار داده شده است در محل در سراسر هفت اوکس و نرخ جدید COVID-19 عفونت شروع به آهسته است.”

پینکرست خانه سالمندان Bobcaygeon, Ont.

A resident of Pinecrest Nursing Home just outside the front doors.Pinecrest Nursing Home in Bobcaygeon was among the first long-term care facilities in Ontario to garner tragic headlines as it grappled with multiple deaths related to COVID-19, an anguishing scene now occurring in numerous centres across the province.

پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon در میان اولین مراقبت دراز مدت امکانات در انتاریو برای جلب غم انگیز سرفصل به عنوان آن دست و پنجه نرم با چند مرگ و میر مربوط به COVID-19 یک anguishing صحنه در حال حاضر اتفاق می افتد در بسیاری از مراکز در سراسر استان.

65-تخت تسهیلات تا کنون تجربه کرده 29 مرگ و میر به دلیل رمان coronavirus. موارد مثبت بودند اولین گزارش وجود مارس 20 و ویروس به سرعت گسترش یافته است. در روز پینکرست تا به حال بزرگترین COVID-19 شیوع بیماری در استان است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

با توجه به گزارش این ویروس گسترش به راحتی در میان ضعیف و سالمندان آسیب پذیری خود را به دلیل افزایش سه تا چهار نگهداری می شدند به یک اتاق و تخت خود را از هم جدا پرده. حتی قبل از این ویروس رخ داد نیروی انسانی سطح بودند اسکلتی و هنگامی که آن را ضربه کارکنان نیز بیمار منجر به یک دیوانه وار شکار توسط مدیران سعی کنید برای پیدا کردن کارگران اضافی.

در روز سه شنبه, مریم Carr اصلی را مدیر گفت: ستاره ای که پینکرست استقبال کرده است “چند اعضای هیات بازگشت” و تشکر از تیم “برای سعی و کوشش خود را در ارائه امن و مراقبت دلسوزانه به ما ساکنان.” او همچنین گفت: کارکنان باید دسترسی های لازم برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) “در تمام اوقات در حالی که کار در خانه است.”

“ما در حال حاضر مازاد PPE و در حال کار برای به اشتراک گذاشتن مقدار لوازم مورد نیاز با خانه های دیگر در استان” او گفت:.

Markhaven خانه برای سالمندان تورنتو

تعدادی از ساکنان در Markhaven خانه برای سالمندان که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از رمان coronavirus افزایش به 11 روز سه شنبه.

Public health authorities have reported four outbreaks of COVID-19 in three long-term care homes in York Region, including Markhaven Home for Seniors.

96-تخت دراز مدت-مرکز مراقبت در مرخم اضافی 10 ساکنان در خانه که تایید شده اند به COVID مثبت, گفت, مدیر اجرایی, Mike بکولل.

“Markhaven تنها تمرکز در این زمان است که به خوبی از ما ساکنان کارکنان و جامعه” او گفت ،

به عنوان تراژدی باز شدن در این خانه مرخم شهردار فرانک Scarpitti شده های تسلیت خود را در توییتر.

“یکی دیگر از روز غم انگیز در شهر مارکهام. 79 سال در گذشت, در Markhaven خانه برای سالمندان, مارک 10th #COVID19 مربوط به مرگ در خانه است. ما افکار خود را با خانواده و دوستان و عزیزان” او توییتی دوشنبه.

روز جمعه Scarpitti با صدور بیانیه ای در بخش تماس های اضطراری پشتیبانی برای کمک به Markhaven. او اشاره کرد: “وجود یک نیاز حیاتی برای پرستاران و شخصی حمایت از کارگران است.”

Lundy مانور آبشار نیاگارا, Ont.

Two Niagara New Democrat MPPs are calling for an investigation into Lundy Manor, a Niagara Falls retirement home where a dozen deaths have been reported since a COVID-19 outbreak was declared at the end of March.

دو آبشار جدید دموکرات MPPs خواستار رسیدگی به یک آبشار نیاگارا بازنشستگی خانه که در آن یک دوجین مرگ و میر گزارش شده از یک COVID-19 شیوع اعلام شد در پایان ماه مارس.

بعد از 12 ساکنان Lundy مانور فوت کرده است که از روز دوشنبه 22 ساکنان و پنج عضو هیات تایید به COVID-19 هر دو نیاگارا مرکز MPP جف برچ و آبشار نیاگارا MPP Wayne به نام دروازه در استان به بررسی تسهیلات پاسخ به بحران است.

“این مایه تاسف است که بسیاری از ما در دراز مدت مراقبت از امکانات آماده بودند و آماده هر دو از نظر شفافیت و خانواده های ساکنان و با شیوه ها در صفحه اصلی” برچ گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما را در درک دقیقا آنچه اتفاق افتاده نه فقط در Lundy مانور اما در جاهای دیگر. و نه فقط به این دلیل که خانواده ها خود را شایسته می دانم اما برای آینده بنابراین ما می تواند بهتر آماده مسئولیت رسیدگی به این مسائل است.”

Tim Foster, معاون رئیس جمهور از استراتژی و توسعه کسب و کار برای Lundy مانور را صاحب آکسفورد زندگی می کنند گفت: این شرکت در حال همکاری نزدیک با منطقه نیاگارا بهداشت عمومی و خانه های بازنشستگی سازمان تنظیم مقررات.

“ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای حفاظت از سلامت و ایمنی ما ساکنان” پرورش گفت: در یک ایمیل.

میراث سبز سالمندان مجتمع Hamilton, Ont.

میراث سبز خانه سالمندان در همیلتون آمده است در زیر آتش از دستياران خانواده مستاجران از سالمندان خود را پیچیده و اتحادیه به نمایندگی از کارگران آن بیش از یک اتهام عدم ارتباط میان COVID-19 شیوع.

Hamilton had its first death from COVID-19 after an 80-year-old resident from Heritage Green Nursing Home died in hospital Tuesday morning.

در حالی که به نظر می رسید هیچ کس نمی دانست چه می گذرد در خانه است.

SEIU بهداشت و درمان اتحادیه به نمایندگی از 187 کارگران در خانه مطرح زنگ در اواخر ماه مارس پس از کارکنان در ابتدا گفت: به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله ماسک, مگر اینکه آنها برخورد مستقیم با یک COVID بیمار است. این اتحادیه نیز گفت: آنها نمی تواند رسیدن به خانه مدیران. روز بعد, استانی, بخشنامه تغییر و اتحادیه گفت: این خانه در حال حاضر ارائه PPE.

دستياران خانواده, در ضمن صحبت کردن پس از آنها آموخته شده از رسانه ها — به جای صفحه اصلی — که 27 ساکنان و کارکنان بودند احتمالی به ویروس. صفحه اصلی اختلاف این شماره منتشر شده توسط سلامت عمومی است. بعد استانی بخشنامه تغییر دوباره نیاز به همه ساکنان و کارکنان نشان دادن علائم به آزمایش می شود.

حداقل دو ساکنان مجاور میراث سبز سالمندان پیچیده نیز نگرانی در مورد عدم ارتباط است. به آنها گفته شد هیچ چیزی در مورد خانه سالمندان شیوع درب بعدی آنها گفت.

Eatonville مرکز مراقبت Etobicoke

In a statement on April 14, Evelyn MacDonald, the Eatonville Care Centre's executive director, said due to expanded COVID-19 testing criteria they have tested more residents and are awaiting the results for 70 of them. The centre has 53 confirmed cases.

جین Bayly که پدر و مادر زندگی می کنند در Eatonville مرکز مراقبت در Etobicoke شد خراشیده یکشنبه عید پاک در زمانی که این مرکز در گزارش خود 14th مرگ است.

روز دوشنبه گریم شمارش شات تا 25 — در بخشی به دلیل مرگ نه ساکنان که قبلا تسلیم به علل ناشناخته بودند نسبت به COVID-19. روز سه شنبه از کشته شدگان صعود به 27.

این ویروس را گسترش در این 247-تخت تسهیلات گیج Bayly که پدر و مادر پیتر و مارگارت سبز سالخورده 90 و 89 به ترتيب آزمایش مثبت اما نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند. ماه گذشته این زن و شوهر قرنطینه شده در اتاق خود را به عنوان تمام ساکنان.

Bayly مظنون عدم قابلیت تست ساخته شده است آن را به چالش کشیدن برای کارکنان به دانستن میزان شیوع. او اعتبار کارکنان برخی از آنها بیمار با “بودن باور نکردنی است. من هرگز دیده می شود این نوع از عشق و توجه و محبت.”

در یک بیانیه رسانه مارس 14, ساناز مک دونالد, مرکز, مدیر اجرایی گفت: با توجه به گسترش COVID-19 معیارهای تست آنها مورد آزمایش قرار داده اند بیشتر ساکنان و در انتظار نتایج جستجو برای 70 از آنها. این مرکز دارای 53 مورد تأیید.

“برخی از اقدامات در حال حاضر در محل در خانه ما شامل خود-جدا از تمام ساکنان تحویل غذا از طریق یک سرویس سینی و نظارت نزدیک از تمام ساکنان و کارکنان برای COVID-19 علائم دو بار در روز” مک دونالد گفت. “ما تمیز کردن و مطابق با پروتکل شده اند ramped تا در سراسر خانه و ما باید استخدام اضافی مراقبت و تمیز کردن کارکنان است.”

آنسون محل مرکز مراقبت Hagersville Ontario

یک COVID-19 شیوع در Anson محل مرکز مراقبت در Hagersville, Ont., حساب برای 19 از 20 تایید COVID مربوط به مرگ و میر در Haldimand و نورفولک شهرستان.

Anson Place Care Centre is a long-term care home in Hagersville, Ontario.

از 14 آوریل نزدیک به سه چهارم از 101 ساکنان مراقبت دراز مدت مرکز و خانه بازنشستگی — 73 نفر در کل تا به حال آزمایش مثبت را 31 کارکنان که در حال حاضر در محل کار و در قرنطینه.

اولین مقیم در بیمارستان درگذشت در مارس 26, قبل از هر گونه وجود دارد تایید COVID-19 موارد در Haldimand-Norfolk. پس از آن ساکنان درمان شده اند در خانه است.

منبع شیوع بیماری در Anson محل در جنوب Brantford نامشخص است. همه ساکنان و کارکنان آزمایش شده اند از جمله کسانی که بدون علائم است. ساکنان محدود به اتاق خود از جمله برای وعده های غذایی و کارکنان خود در انزوا زمانی که نه در محل کار.

محلی واحد بهداشت انتظار برای دیدن بیشتر مرگ و میر در Anson محل به عنوان ساکنان که آلوده بودند دو هفته پیش شروع به نشان دادن علائم. اما واحد افسر ارشد پزشکی از سلامت تشویق است که اقدامات پیشگیرانه در محل قرار داده در صفحه اصلی به نظر می رسد کاهش گسترش بیماری است.

المنت کشور پناهگاه اتاوا

مرگ و میر در المنت کشور پناهگاه صعود سه شنبه به اتاوا-منطقه صفحه اصلی گزارش دو بیشتر ساکنان مرده بود از عوارض مربوط به COVID-19 آوردن مجموع به 18.

Households show their support by posting signs for Almonte Country Haven long-term care home during the COVID-19 pandemic in Almonte, Ontario on Monday, April 13, 2020.

کارولین دلا Foresta مدیر در 82-تخت تسهیلات گفت: همه اعضای جامعه “هستند و عزادار این ضرر و زیان است.”

در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس دلا Foresta گفت: کارکنان “نظارت این وضعیت نزدیک” و کار با استانی و محلی مقامات بهداشتی “برای اطمینان از ما فعال در زیر تمام پروتکل ها و احكام است.”

“اولویت شماره یک ما همواره سلامت و ایمنی ما ساکنان و ما خط مقدم کارکنان” او در بیانیه ای گفت.

بیش از آخر هفته دلا Foresta گفت: مرکز استقبال از بازگشت کارکنان که افتاده بود بد اما تنها پس از تست منفی دو بار و یا اینکه علامت رایگان حداقل 24 ساعت و در انتظار حداقل 14 روز پس از اولین تجربه علائم. او همچنین اشاره کرد همه کارکنان در حال نمایش بر ورود و خروج از خانه و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در هنگام ارائه مراقبت به ساکنان.

روز سه شنبه او تشکر گسترده تر جامعه اشاره کرد آنها “رفته بالا و فراتر از آن برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را و نماز را با همه ما در اینجا … این واقعا به معنی جهان به ما.”

Lynn Valley, مراقبت, مرکز, North Vancouver, B. C.

Hospital transfer workers are seen outside the Lynn Valley Centre care home in North Vancouver, B.C. Wednesday, April 8, 2020.

Lynn Valley مراقبت مرکز واقع در حومه ونکوور شمالی در حدود 15 دقیقه سفر در سراسر Burrard ورودی از مرکز شهر ونکوور. همچنین این سایت از کانادا اولین COVID-19 مرگ است.

250 تخت دراز مدت-مرکز مراقبت برای اولین بار در کانادا برای تشخیص شیوع کروناویروس در میان ساکنان آن است. فروزان سرعت که با این ویروس در زمان زندگی وجود دارد یک علامت هشدار دهنده از آنچه آمده بود برای سالمندان خانه های سراسر کشور.

اولین اعلام در روز جمعه — یک کارگر مراقبت در خانه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. روز بعد سلامت استان افسر دکتر بانی هنری تایید مردم بدترین ترس ساکنان دو تا به حال قرارداد این ویروس. آنها شروع به تجربه علائم چند روز قبل از آن و تست شد حق دور, او گفت:.

یکشنبه یکی از ساکنان کشته شدند. او یک مرد بود در 80s.

هنری گفت: این مرکز به دنبال آن شیوع پروتکل که به صورت محدود بازدید کننده و اجرا “کنترل عفونت احتیاطی” در تمام تعاملات کارکنان. اما مراقبت از خانه همچنان ادامه دارد به مبارزه برای جلوگیری از COVID-19 شیوع. از 14 آوریل 20 ساکنان کشته و بیش از دو دوجین کارگران آزمایش مثبت برای ویروس.

در سراسر استان به عنوان از آوریل 13, 254 مراقبت-صفحه اصلی ساکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

مکنزی Towne, Calgary, Alberta

تقریبا نیمی از آلبرتا COVID مربوط به مرگ و میر شده است در یکی دراز مدت-مرکز مراقبت از پایین پرتاب ساختمان رنگ پریده و زرد جانبداری و آجری به نام مکنزی Towne واقع در کارشناسی ارشد-برنامه ریزی مسکونی محله در جنوب شرقی کلگری.

اولین مرگ آمد, مارس 23. این زن در 80s در اولین Calgarian به تسلیم شدن به ویروس. در آن زمان دو نفر دیگر از ساکنان تا به حال آزمایش مثبت و 11 علائم به حال دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی گفت.

Alberta chief medical officer of health Dr. Deena Hinshaw announced new COVID-19 related deaths at the McKenzie Towne Continuing Care Centre in Calgary.

از آن زمان به بعد تعداد موارد تایید شده در این مرکز است که ویژگی های مراقبت های شخصی و رویکرد “تعامل” برنامه های تفریح و سرگرمی در وب سایت خود به شدت افزایش یافته است. بیست و یک از ساکنان درگذشت و اعضای خانواده در ادامه به صحبت علنی در مورد نیاز به پشتیبانی بیشتر برای خط مقدم کارکنان.

در میان افرادی که فوت کرده اند این است که دورین Gauvreau که شوهر از 61 سال و برادر در قانون نیز زندگی می کنند در مرکز و قرارداد ویروس. مادر پنج بازنشسته خرده فروشی کارگر و Elvis Presley fan درگذشت مارس 6.

در پاسخ به, مرگ و میر در این استان مجموعه ای از ممنوعیت بازدید کنندگان برای دراز مدت مراقبت از مراکز و خانه های. روز بعد آنها معرفی قوانین جدید که کارکنان مراقبت باید پوشیدن ماسک در همه زمان ها و کار تنها در یک مکان.

آتلانتیک کانادا

از چهار اطلس Provincesumber از coronavirus موارد در خانه های پرستاری و دولت به شدت با اقدامات جدید برای مبارزه با گسترش ویروس.

Northwood هالیفاکس پردیس مرکز مراقبت طولانی مدت گزارش شده در یک شنبه آزاد که از 16 ساکنان و 10 عضو هیات تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

با توجه به انتشار همه موارد نمایش داده شده “خفيف” علائم.

نوا اسکوشیا گزارش سوم خود را coronavirus مرگ دوشنبه یک مرد در 80s یکی از ساکنان که تست مثبت در Admiral مراقبت دراز مدت مرکز در درتموته.

در همان روز Nova Scotia دولت پرده برداری دقیق جدید دستورالعمل های بهداشتی برای پرستاری صفحه اصلی کارگران است.

تحت دستورالعمل جدید کارگران خط مقدم در مکان های عمومی و خصوصی در دراز مدت مراقبت از خانه های مسکونی-مراقبت از امکانات و صفحه اصلی-سازمان های مراقبت مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. این استان به آغاز طرح توزیع ماسک سه شنبه.

Nova Scotia premier Stephen McNeil speaks at a news conference, flanked by Health and Wellness Minister Randy Delorey, left, and chief medical officer of health Dr. Robert Strang in Halifax, N.S. on March 15, 2020.

“ما در حال حاضر شاهد افزایش جامعه گسترش یافته و ما می دانیم که از سایر حوزه های قضایی است که این به معنی افزایش موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات” دکتر رابرت عجیبی استان افسر ارشد پزشکی بهداشت گفت.

“این تقریبا غیر ممکن است برای افراد مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از امکانات برای تمرین فیزیکی فاصله داده شده و آنها در حال کمک به افرادی که نیاز به دست در مراقبت از. پوشیدن فولاد ماسک یکی دیگر از اندازه گیری ما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از گسترش بیشتر عفونت و محافظت از مراقبت های بهداشتی کارگران و کسانی که بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به شدت بیمار است.”

نیوفاندلند گزارش تنها یک مورد در دراز مدت مراقبت از خانه در حالی که هر دو نیوبرانزویک و P. E. I. گزارش none.

با گزارش توسط Isabel Teotonio, Donovan وینسنت Wanyee Li, Alex بوید, استیو مک کینلی کاترینا Clarke, Allan بنر و J. P. Antonacci که گزارش بودجه توسط دولت کانادا از طریق آن محلی نگاری Intiative.

Moira Welsh

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de