تگزاس جمهوری خواه در کنگره Gohmert تست مثبت برای COVID-19 بعد از Rebuffing ماسک

بزرگنمایی این تصویر تگزاس ایران Rep. کابل و عضو کمیته قضایی مجلس مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک و

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تگزاس ایران Rep. کابل و عضو کمیته قضایی مجلس مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک و آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او شرکت در یک جلسه طولانی با دادستان کل Barr در روز سه شنبه. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
برنده McNamee/گتی ایماژ

تگزاس جمهوری خواه در کنگره کابل که در طول همه گیر است و بارها و بارها حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری است.

خود را تست مثبت بود گرفتار در یک غربالگری معمول در کاخ سفید Gohmert گفت. او قرار است برای حضور در یک سفر به غرب تگزاس با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

"قبل از اینکه شما در هر نقطه با رئیس جمهور و یا یک ملاقات با رئیس جمهور ما همیشه در حال آزمایش و آنها را به یک تست سریع و تست سریع مثبت شد," Gohmert گفت: در مصاحبه با محلی شمال تگزاس تلویزیونی وابسته KETK.

Gohmert تایید این خبر را از کاپیتول هیل, اتاق کار, بالا بردن بیشتر نگرانی که بازگشت او وجود دارد آلوده از این بیماری به عنوان هر دو مجلس کنگره در جلسه. Gohmert ادعا کرد او بعدها قرنطینه از خانه به مدت ده روز در مشاوره از دفتر حضور پزشک به کنگره دکتر برایان موناهان.

اخبار فرستاده تکان طریق کنگره چهار شنبه.

"من می تواند تضمین Gohmert شنیده است از جامعه پزشکی او را به صحبت دکتر موناهان و یا دیگران که گفت بلافاصله قرنطینه خودتان" رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., گفت: در تماس با خبرنگاران. "او نمی بود که او را از دیگران در معرض خطر است."

سیاسی اولین گزارش توسعه در اوایل روز چهارشنبه. چند مشاوران برای کمیته قضایی مجلس با تایید این گزارش گفت: آنها مطلع شدند و با حضور پزشک در مراحل بعدی.

Gohmert شرکت کرده بود در روز سه شنبه با مشخصات بالا قضایی مجلس جلسه کمیته با دادستان کل ویلیام Barr و دیده شد بدون ماسک در نزدیکی Barr و دیگران. یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: بر خواهد بود آزمایش برای بیماری در روز چهارشنبه.

"بیش از حد بسیاری از جمهوری خواهان همچنان به عمل فوق العاده غیر مسئولانه از جمله کابل. کابل باید به قرنطینه خود را در حال حاضر" هویر گفت.

در ماه مارس Gohmert نشان داد او یکی از چند جمهوری خواهان به طور بالقوه در معرض این بیماری در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس. در حالی که بسیاری از همکاران خود را تهدید و او خودداری کرد.

Gohmert علامت خواهد بود 11th عضو کنگره برای تست مثبت برای COVID-19. بیش از 60 کاپیتول هیل کارگران نیز در معرض شده است.

NPR کری جانسون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de