'فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد': در داخل بزرگترین زندان شیوع کروناویروس در کانادا

ونکوور—چیزی مشکل دکتر جان فارلی به عنوان او انجام شده بود خود را دور معمول در B. C. فدرال زندانها در اوایل بها

توسط MINERALNEWS در 21 اردیبهشت 1399

ونکوور—چیزی مشکل دکتر جان فارلی به عنوان او انجام شده بود خود را دور معمول در B. C. فدرال زندانها در اوایل بهار.

به عنوان یک بیماری عفونی مشاور برای اداره خدمات تادیبی کانادا (CSC) برای 20 سال گذشته Farley صرف بخشی از هفته رانندگی به زندان مختلف در GMC وانت به درمان زندانیان که HIV یا هپاتیت.

در اواسط ماه مارس به عنوان COVID-19 ترس یافت و مقامات خواست اجتماعی فاصله, Farley متوجه شده است که برخی از زندان او بازدید هنوز فاقد پایه روش های غربالگری و حتی دست عفونی — در ورودی خود را. برخی از زندان پرستاران, او گفت:, گله و شکایت آنها نمی گرفتن مقدار زیادی از راهنمایی و تا به حال به جستجوی اطلاعات آنلاین.

به دنبال بازگشت Farley گفت که او بر این باور بود که یک ماده از زمان قبل از یک موسسه دیدم اول آن مورد است.

"این برای من روشن بود ... که این یک فاجعه در حال انتظار برای رخ می دهد," او گفت ،

مطمئن شوید به اندازه کافی روز بعد Farley گفته شد خود برنامه ریزی سفر در ماموریت موسسه 300-اهل بیت متوسط زندان امنیتی لغو شده بود. او آموخته است که برخی از زندانیان در آنجا در حال توسعه علائم بودند و در انتظار نتایج حاصل از تست های گرد.

Dr. John Farley, an infectious disease consultant for the Correctional Service of Canada, says the agency needed to adopt an aggressive strategy of testing and contact tracing.

سپس Farley آغاز شده بود در تماس با همکاران خود در اصلاحات ترغیب آنها به ایجاد یک کمیته از کارشناسان و متخصصان به منظور توسعه یک استراتژی برای جلوگیری از گسترش ویروس در سیستم زندان.

او در زمان و موقعیت است که به جای تمرکز بر مهار و منتظر علائم نشان می دهد تا CSC نیاز به اتخاذ یک استراتژی تهاجمی از تست و تماس با ردیابی. اما Farley گفت که او به زودی در بر داشت خود را تنزل به حاشیه.

"اگر من ممکن است قطع به تعقیب — سریع به جلو به جایی که ما در حال حاضر — من فکر می کنم که تا حدی بود که این پاشنه آشیل چرا ما که در آن ما هستند" گفت: با اشاره به عدم غربالگری و تست.

در هفته ماموریت موسسه واقع در حدود 80 کیلومتری شرق ونکوور در ماموریت, B. C. شد این سایت از بزرگترین شیوع کروناویروس در میان تمام کانادا فدرال زندانها.

تعداد موارد تایید شده در تاسیسات صعود به 134 با 121 زندانیان و کارکنان 13 تست مثبت است. یک زندانی در 70s, Paul Felker که شده است در خدمت حبس ابد برای قتل یک جوان بومی زن درگذشت ماه گذشته.

فارلی است که در میان تعداد فزاینده ای از اعضای جامعه از جمله کارکنان زندان, حقوقی, طرفداران و بستگان زندانیان و نمایندگان اتحادیه — که در حال پرسیدن که چرا اقدامات کاهش نیست اجرا هر چه زودتر.

ماموریت موسسه تبار به "هرج و مرج مطلق" پس از رفتن به مستند زندان خودی گفت: ستاره. خط مقدم کارگران tussled با مدیریت بیش از دسترسی به تجهیزات حفاظتی در حالی که زندانیان فریاد زد و در خود را درب فلزی.

وکلا به تازگی واصل پیشنهاد کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام وی از سوی مامورین زندان مقامات قادر به محافظت از زندانیان و محروم کردن آنها را از آزادی خود را با نگه داشتن آنها را در شرایط "شبیه به سلول انفرادی."

"عدم کاهش خطرات زود منجر به یک وضعیت که در آن ما به طور موثر کردم نیمی از زندانیان ... که آزمایش مثبت" گفت: یک کارمند با دانش از زندان ایمنی و بهداشت شغلی و شیوه های که نخواست نامش فاش شود.

"اگر تعداد کسانی که به نظر می رسد در تنظیمات دیگر مردم خواهد بود جیغ, قتل خونین."

An April 16 memo to inmates from Shawn Huish, warden at Mission Institution, details the prison's attempts to deal with an outbreak of coronavirus.

'واهی'

احاطه شده توسط جنگل و کوه رسانه-امنیت بخشی از ماموریت موسسه ویژگی های پنج واحد ساخته شده در سال 1970 هر مسکن حدود 40 زندانیان به علاوه جدیدتر 96 تخت واحد. هر یک از اهل بیت خود را همراه.

حداقل امنیت زندان به اجرا در کنار درب.

با توجه به یک گزارش از کانادا تادیبی محقق در سال گذشته نزدیک به نیمی از ماموریت موسسه زندانیان 50 تا 64 سال و 12 درصد 65 سال و بالاتر.

در 14 مارس تنها چند روز پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود یک بیماری همه گیر CSC اعلام کرد که تعلیق همه اهل بیت بازدیدکننده داشته است در سراسر کشور است.

اما این کافی نبود Farley گفت.

"ما یک فرصت برای فعال; ما باید برخی از سرب در زمان قبل از virus می شود را به زندان ما جامعه (امیدوارم اینطور نیست اما این افکار واهی و پوچ)," او نوشت: در مارس 23 ایمیل به اصلاحات همکاران.

در اطراف آن زمان استن استاپلتون ملی رئیس جمهور از اتحادیه ایمنی و عدالت کارکنان, که نشان دهنده, تعمیر و نگهداری, روحانی, پشتیبانی و دیگر nonuniformed کارکنان زندان با ارسال نامه ای به آن کلی CSC کمیسر در اتاوا درخواست خود را به درمان در حال ظهور بحران بهداشتی به عنوان "کسب و کار به عنوان معمول است."

ماموریت موسسه مدیران تحت فشار قرار دادند برای ادامه برخی از برنامه ها مانند تحصیلی کلاس ها و آموزش های حرفه ای, چرا که آنها می خواستم به نگه داشتن زندانیان اشغال زندان خودی می گویند. اما با پایان ماه مارس برنامه بودند مدرج بازگشت و کارکنان به خانه فرستاد. زندانیان با این حال هنوز هم قادر به استفاده از زمینه های مشترک مانند سالن ناهار خوری و تفریح حیاط پوشیده از چمن در منطقه به اندازه یک زمین فوتبال.

"پس از آن بود در اصل بدترین های هر دو جهان — زندانیان گروه بندی در یک محدود مسری فضای قبل از اینکه اجازه آلوده به دیگران گفت:" سیمون چونگ مدافع حقوقی با زندانیان خدمات حقوقی در برنابی B. C., کمک های حقوقی درمانگاه شده است که متناظر با بسیاری از ماموریت موسسه زندانیان در طول شیوع بیماری است.

'خطر وجود دارد'

در آغاز مارس حتی با فاصله فیزیکی قوانین در محل این وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای قابل دفاع در چشم کارکنان.

حدود ده زندانی در سه منطقه از شش واحد در ماموریت موسسه نمایش بودند علائم COVID-19. مدیران می خواستم به اجازه می دهد زندانیان باقی مانده در سه واحد به نگه داشتن برخی از آزادی از جنبش اما نگهبانان نگران این امر منجر به بیشتر پتانسیل مواجهه گفت: تادیبی افسر که نخواست نامش فاش شود.

در شب مارس 3, اصلاحات کارکنان گفت: مدیران آنها استناد قسمت 128 از کانادا, کار, کد, که می گوید که یک کارمند ممکن است حاضر به کار اگر آنها باور دارند که یک خطر وجود دارد در محل کار.

"یک 128 است:" ما همین حالا هم به این شکل از ما نیاز به جداسازی و کنترل قفل همه چیز را تا زمانی که ما می آمد تا با برخی از مرتب کردن بر اساس قطعنامه' " از تادیبی افسر گفت.

The interior of a newer medium security unit at Mission Institution in B.C.

پس از یک زمان نشست بین مدیریت و کارکنان است که شب و مدیران توافق به یک زندان-شبکه مستند افسر گفت. این به معنای زندانیان تنزل به سلول های خود را و مواد غذایی خواهد بود به آنها تحویل داده.

که در همان شب یک دستیار سرپرست مطلع شد توسط واحد بهداشت که اولین نتیجه تست مثبت آمد برای یک زندانی که تا به حال انتساب کار در آشپزخانه است.

روز بعد هنگامی که CSC کارکنان که کار در آشپزخانه را نشان داد تا آنها به خانه فرستاد و گفت: به خود و قرنطینه را از نگرانی آنها آمده بودند در تماس با آلوده اهل بیت.

در حالی که کارکنان درهم برای گرفتن backup از دیگر موسسات و مدیران برداشت 300 براونز هش و 300 McMuffins از مک دونالد برای زندانیان.

برای یک زمان زندان خودی گفت: برخی از زندانیان که نشان داد علايم shepherded به بخش های مختلف از تسهیلات. اما به عنوان موارد تا این حد رواج آن شد غیر ممکن است برای نگه داشتن آنها را جدا از بقیه جمعیت.

"شما می توانید ببینید که چگونه سریع تعداد ما منفجر شد" این تادیبی افسر گفت.

در ضمن بحث roiling در جامعه بیش از این ضرورت از ماسک نیز در حال وقوع در داخل دیوارهای زندان.

زمانی که برخی از کارکنان خود را به ارمغان آورده ماسک به کار آنها می گویند آنها مانع از پوشیدن آنها. کارکنان گزارش مدیریت نگران بود این ماسک می تواند ترساندن زندانیان گفت: Derek چانه منطقه ای رئیس جمهور اتحادیه از کانادا اصلاح افسران.

"این ذهنیت است. اگر هر چیزی که بیشتر رویکرد پیشگیرانه" او گفت:.

اما هنگامی که مستند آغاز شد, پروتکل های جدید معرفی شدند. ماموران در تمامی واحد ها می پوشند فولاد ماسک در حالی که انجام وظایف خود است. هر عضو هیات تعامل با یک زندانی که نشان داد علائم یا آزمایش مثبت بود و نیاز به پوشیدن یک ماسک و دستکش و عینک و لباس شب.

'احساس محکوم'

خلق و خوی در داخل زندان با رشد زمان.

"ما باید برای قرار دادن صندلی های ما در مقابل درب ما اگر ما می خواهیم وعده های غذایی و ایستاده در پشت سلول های ما در هنگامی که درب باز است" یکی از اهل بیت نوشت: در نامه ای از طریق پست به یک دوست مشترک آن با ستاره.

"جداسازی و قفل در سلول های بدون پاسخ و یا اطمینان است اضطراب برانگیز. من احساس می کنم مثل من در انتظار یک گلوله که نامرئی است."

وی افزود: کارکنان راه رفتن در اطراف در دنده محافظ "است که می افزاید: به استرس و احساس محکوم همه در همان زمان."

این تادیبی افسر گفت: زندانیان تبدیل شدن به دشمن.

"آنها در حال جیغ آنها فریاد آنها کوبیدن درب آنها را پوشش پنجره است."

در بالای آن, بسیاری از اصلاح افسران را به قرنطینه رفت نگران آنها آمده بودند در تماس با زندانیان که تا به حال آزمایش مثبت است.

"وجود دارد می تواند برخی از روز شما می آیند به کار وجود دارد و شش افسران برای اجرای کل زندان" هنگامی که وجود دارد ممکن است به طور معمول 20 تادیبی افسر گفت.

تامین تجهیزات حفاظت فردی نیز باقی مانده مداوم مشکل است.

Surrounded by forest and mountains, the medium-security portion of Mission Institution houses roughly 300 inmates. Of those, 121 tested positive for COVID-19.

در مارس 13, با تعدادی از آلوده زندانیان در 41 اتحادیه به نمایندگی از اصلاح افسران به نام در CSC در یک مصاحبه مطبوعاتی به مطمئن شوید که همه زندانیان و کارکنان به حال ماسک. آنها همچنین گفت که این جنبش از کارکنان بین موسسات باید تا پایان.

دیگران را مطرح کرده و از همان نگرانی است.

یک پرستار فرستاده Farley ذکر است که کارکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات دیگر مجاز به کار در سایت های مختلف برای جلوگیری از گسترش COVID-19. در عین حال کارکنان در ماموریت موسسه هنوز رفتن به عقب و جلو بین حداقل و متوسط امنیتی طرف.

"خودم و دیگران احساس — حتی با PPE (که از ناشناخته مقدار) — این است که بیش از حد زیادی از خطر ابتلا به ما جمعیت" پرستار نوشت.

'هیچ اطلاعاتی'

همچنین اضطراب زمان برای بستگان زندانیان.

جوآن سرخ که پسرش در حال گذراندن حبس ابد برای تنظیم یک آتش سوزی که به کشته شدن پنج نفر ایجاد یک خصوصی آنلاین فروم بنابراین پدر و مادر از زندانیان می تواند حمایت از یکدیگر و اقامت به روز شده.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

"من شروع به گرفتن اعضای خانواده های مختلف تماس با من گریه و در هیستری, 'هیچ کس جواب هیچ خواهد با من صحبت من هیچ اطلاعاتی" بنابراین هدف اولیه من این بود که شروع به این انجمن ... به یک سیستم پشتیبانی," او گفت:.

در اواسط ماه آوریل سرخ فرستاده شاون Huish به سرپرست ماموریت نهاد.

"به هیچ یک از خانواده های ما قادر به دریافت اطلاعات از طریق تلفن و اکثر پیام ها بازگشت نیست ما بپرسید اگر یکی از کارکنان خواهد بود آماده برای برقراری ارتباط با ما به منظور از بین بردن ما استرس و اضطراب," او نوشت.

او گفت که او هرگز یک پاسخ.

سرخ رفت و به وحشت خودش زمانی که یک روحانی به نام یک روز به او می گویند پسر شده بود به بیمارستان منتقل شده اما ارائه دیگر اطلاعات است.

پس از او نمی تواند دریافت از طریق به هر کسی که در زندان او راند 40 دقیقه به تسهیلات و "ذوب" در مقابله با جبهه.

"من فریاد, گریه, التماس, 'فقط نگاه کنید. فقط اجازه دهید من بحث را به مراقبت های بهداشتی فقط به من چیزی بگویید. پسر من است خوب است؟' "

صبح روز بعد او آموخته است که او پسر ندارد COVID-19.

آغاز هفته دوم فروردین زندانیان داده شد 20 دقیقه هر روز به بیرون از سلول های خود را به تماس های تلفنی را دوش و یا انجام لباس های شسته شده.

اما در آوریل 16, سرپرست گفت: زندانیان وجود دارد ممکن است زمانی که این امکان پذیر نیست به عنوان کارکنان ملزم به پاسخگویی به حوادث و شرایط اضطراری.

"اگر زمان اجازه نمی دهد یک کل واحد به دریافت همه فرصت های باقی مانده خواهد شد برای اولین بار به دریافت آنها را روز بعد."

یک زندانی با ابراز نا امیدی در نامه ای به همسرش که مشترک آن با ستاره.

"راه رفتن چیزهایی که آنها نیز ممکن است فقط اجازه دهید هر کس آن را دریافت و بیش با آن است. من تا f------ خسته از بودن قفل در سلول ... آنها تنها شده است به ما پنج دقیقه به دوش بنابراین من تا به حال به قربانی دوش گرفتن, بنابراین من می تواند به شما تماس بگیرید."

با توجه به کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام یک زندانی اقدام به خودکشی در طول مستند.

اصلاحات در انتخابات گفت: در یک مارس 25 آزادی مطبوعات که هر تلاش ساخته شده بود با خیال راحت به زندانیان زمان در خارج از سلول های خود را.

فقط این هفته خودی گفت: زندان شروع به اجازه زندانیان به حیاط در گروه های کوچک برای 45 دقیقه ورزش.

"ما اصلا توپ کریستال'

تا پایان مارس CSC مقامات گزارش داد که تمام ماموریت موسسه زندانیان تا به حال تست شده برای COVID-19. آژانس همچنین گفت اضافی شستن دست ها در ایستگاه ها و بهداشت لوازم تحویل داده شده بود و سطوح مشترک بودند که ضد عفونی چندین بار در روز. زندانیان و کارکنان نیز داده شد ماسک را می پوشند.

اما تادیبی افسر گفت: مواد ضد عفونی کننده تسهیلات ثابت کرده به چالش کشیدن.

14-فرد تمیز کردن خدمه آورده بود در اواسط ماه آوریل است. اما وجود یک مانع زبان و این آشکار بود که خدمه و برخی از آنها عینک چکمه های با برچسب قیمت بر روی آنها — آشنا بودند و با تمیز کردن محصولات تادیبی افسر گفت.

یکی دیگر از تمیز کردن خدمه در آمد و چند روز بعد با یک ضد عفونی کننده اسپری دستگاه است که باعث مشکلات تنفسی برای برخی از زندانیان.

این حادثه ذکر شده است در طرح دعوی در دادگاه.

"و یا در مورد مارس 20, 2020, CSC آورده در یک "haz-mat' تیم به الودگی ماموریت موسسه" این ادعا خواند. "اما شاکی و کلاس نمی شد حذف شده از سلول های خود بودند و در نتیجه در معرض مواد شیمیایی سخت است."

Corrections officials said every effort was being made to safely give inmates at Mission Institution time outside their cells during a coronavirus outbreak. Just this week insiders said the prison began to let inmates out into the yard in small groups for 45-minutes of exercise.

مورد گواهی شده است به عنوان یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس و ادعای خود را آزمایش نشده در دادگاه.

به عنوان روز پنج CSC تا به حال نمی ظ پاسخ.

ستاره بارها و بارها خواسته به صحبت می کنند با CSC مقامات این هفته و فرستاده این سازمان یک لیست از سوالات. یک سخنگو گفت که آنها قادر به پاسخ به دلیل جاری دادخواهی.

یک سخنگوی امنیت عمومی وزیر بیل بلر گفت: در یک ایمیل جمعه که یک تلفن همراه واحد پزشکی تعیین شده بود در نزدیکی یک بیمارستان برای حمایت از زندانیان در ماموریت موسسه و 100 از 120 زندانی که تست مثبت از بهبود.

"ما می دانیم که تلاش های ما گرفته اند و تا کنون مشغول به کار هستند."

ناظران صنعت تعجب می کنم اگر برخی از مشکلات در ماموریت موسسه می تواند اجتناب شده است اگر CSC گرفته بود برخی از خلاق مراحل زودتر از جمله پاکسازی کم خطر زندانیان از جمله کسانی هستند که افراد مسن و یا در سلامت فقیر.

زندان های شناخته شده "پرورش زمینه" بیماری گفت: مریم کمپبل بازنشسته Public Safety Canada مدیر کل در اصلاحات و عدالت کیفری شعبه دارد.

"آنها را در حال حاضر."

به جای CSC استراتژی بود به جلو قرعه کشی پل و سرپا ایستادن کردن, او گفت:.

"شما می خواهم که به یک مقدار زیادی از شانس را در کنار خود با آن استراتژی است."

اما ماموریت موسسه تادیبی افسر گفت: چنین رویکردی واقع بینانه نیست. در نیمه راه خانه نیست پذیرش هر کسی در حال حاضر. به علاوه این امر را ناعادلانه فشار بر آزادی مشروط افسران به انجام تمام کسانی که ارزیابی.

"من خونریزی قلب وجود دارد که می گویند" آزادی او را کم خطر است.' اما چه می شود اگر ؟ اگر چه ما نمی پادمان در محل و آن شخص می رود و از آنها تجاوز به عنف کسی کودک یا آنها را بکشند کسی ؟ " افسر گفت.

"ما اصلا توپ کریستال."

با این وجود گروه های حمایت را صادر تماس برای استنطاق به اهل بیت که در طول درگذشت مستند.

"مردم نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است در ماموریت موسسه و چگونه این زندانی کسی که مرده بود و درمان; محرمانه بررسی خواهد کافی نیست و" B. C. آزادی های مدنی ارتباط گفت: در آزادی مطبوعات.

فارلی به بیماری های عفونی مشاور حفظ عدم تهاجمی تست و غربالگری در ابتدا از همه گیر به معنای زندان بود که همیشه بازی گرفتن تا با این بیماری است.

"آن نیاز بوده است epicentre اگر ما تا به حال با آن برخورد می مناسب در ابتدا."

ماموریت موسسه کارمند با آگاهی از ایمنی و بهداشت شغلی و شیوه های گفت: زندان مدیران نباید شانه همه سرزنش — در برخی از موارد آنها فقط پس از دستور از بالا در حالی که همچنین برخورد با اطلاعات متناقض بين مقامات بهداشتی.

این کارمند گفت: وجود کاهش اقدامات آنها می تواند گرفته ام هر چه زودتر مانند کاهش تعداد زیادی از مردم از رفتن به و از زندان و در انتظار "تمام عیار علائم" قبل از تست.

"ما تا به حال یک طوفان کامل قادر به دسترسی به مقادیر کافی از PPE و قادر به تست گسترده به اندازه کافی در مراحل اولیه" کارمند گفت.

"بیایید یاد بگیرند که ما درس و آماده برای موج بعدی."

تاریخ گفتگو

س:

چه دولت باید انجام دهید بلافاصله برای محافظت از مردم در زندان ها و زندان? چه اصلاحاتی باید در محل قرار داده و در دراز مدت?

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب