با وجود FDA احتیاط تهمت می گوید: او است که مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان پیشگیری

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد در طول یک جلسه با مدیران رستوران در کاخ سفید در رو

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد در طول یک جلسه با مدیران رستوران در کاخ سفید در روز دوشنبه. معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ

به روز شده در 10:20 p. m. ET

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه نشان داد به خبرنگاران گفت که او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین و روي به محافظت در برابر coronavirus.

"من فقط در حال انتظار برای دیدن چشم خود را به نور تا زمانی که من گفت:" رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: داوطلب اطلاعات در پایان یک میزگرد با صاحبان رستوران.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خواست از پزشک خود در مورد مصرف آن پس از شنیدن از مردم که تا به حال انجام شده است. "در اینجا من شواهد — من تعداد زیادی از مثبت و تماس در مورد آن," او گفت:.

"من آن گرفته شده برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر. و من هنوز هم در اینجا," او گفت:.

کاخ سفید پزشک Sean P. کانلی گفت: جمعه شب که "پس از متعدد بحث من و او با توجه به شواهد و در مقابل استفاده از هیدروکسی کلروکین ما به این نتیجه رسیدند سود بالقوه از درمان هرحال خطر نسبی." بیانیه ای از کانلی نیز اشاره شده اخیر مثبت مورد کوروناویروس در رئيس جمهور در دایره درونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ترویج مواد مخدر مورد استفاده در درمان مالاریا و لوپوس در جلسات و در توییتر. این دارو تاثیری بر ویروس است که در حال مطالعه است اما هیچ شواهد قطعی در عین حال از آزمایشات بالینی — و شده اند وجود دارد برخی از, هشدار در مورد عوارض جانبی از جمله غذا و دارو.

کارشناسان پزشکی خواسته اند که احتیاط در اطراف مواد مخدر در ماه گذشته FDA به شدت هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین بدون نظارت پزشکی از جمله در یک بیمارستان و یا به عنوان بخشی از یک کارآزمایی بالینی است.

اگر چه محققان شده اند شک و تردید از هیدروکسی کلروکین و نقش آن در درمان COVID-19 وجود دارد که شور و شوق بیشتری در مورد پتانسیل خود را برای جلوگیری از عفونت. چرا که مطالعات متعدد نشان داده اند که این دارو می تواند به جلوگیری از coronavirus تکرار.

دو جمله مطالعات در حال حاضر در جریان است.

یکی در حال انجام است توسط پزشکان و دانشمندان در دانشگاه مینه سوتا و شامل 1500 نفر از داوطلبان در معرض خطر بالا برای ابتلا COVID-19 یا به این دلیل آنها مراقبت های بهداشتی کارگران و یا زندگی با کسی که دارای این بیماری است. این مطالعه به طور فعال جذب پرخطر کارکنان بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان از سراسر ایالات متحده است.

که شروع مطالعه بالینی در مارس 6 برای تعیین اینکه آیا هیدروکسی کلروکین است موثر در جلوگیری از عفونت از SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری COVID-19.

از سوی دیگر یک چند مركزی مطالعه led توسط دانشگاه دوک است که با هدف در درجه اول در کارکنان مراقبت های بهداشتی. آن را با هدف به ثبت نام 15,000 داوطلبان.

نه مطالعه منتشر کرده است و هیچ نتیجه ای نداشت.

دکتر David R. Boulware یک استاد پزشکی که در راه اندازی دانشگاه مینه سوتا مطالعه گفت: هیچ نشان داده است که با استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک preexposure پیشگیری موثر است.

"این ممکن است. آن را نمی ممکن است. ما نمی دانیم که" او گفت: NPR.

"تنها راه من توصیه می کنم مصرف هیدروکسی کلروکین در یک کارآزمایی بالینی," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب