مقامات اتحادیه اروپا’ نظر قطعه در روزنامه سانسور در Coronavirus منبع

بزرگنمایی این تصویر

سفیر اتحادیه اروپا به چین Nicolas Chapuis گفت: آن را “تاسف بار” است که یک روزنامه چینی حذف یک عبارت کلیدی در مورد کوروناویروس از نظر قطعه توسط مقامات اتحادیه اروپا. Jason Lee/ایسنا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Jason Lee/ایسنا

اتحادیه اروپا در تلاش برای جشن 45 سالگرد بلوک رابطه دیپلماتیک با چین کاهش یافت و تخت پس از نظر قطعه همکاری با اتحادیه اروپا 27 سفیران زد گرفتار پکن بازرسان.

این قطعه منتشر شده در چهارشنبه , چین, روزانه, شد, قابل توجه متفاوت از یک ارسال شده در اتحادیه اروپا سفارت وب سایت. این نسخه بر روی وب سایت شامل یک جمله ساخته شده است که اشاره به ریشه های شیوع کروناویروس که اعتقاد بر این است که آغاز شده در چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

“اما شیوع کروناویروس در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان بیش از سه ماه گذشته موجب شده است که ما موجود طرح شده اند به طور موقت سمت دنبال” نسخه اصلی این قطعه به عنوان خوانده شده.

این نسخه ویرایش شده منتشر شده در چین روزانه حذف عبارت “در چین و گسترش بعدی آن به سایر نقاط جهان بیش از سه ماه گذشته است.”

نیکولاس Chapuis اتحادیه اروپا سفیر چین در توصیف این ویرایش به عنوان “تاسف.” اما او کاهش یافته است به نظر چرا کلمات حذف شد به گزارش رویترز،. کمیسیون اروپا در بروکسل را تایید کرد بعد از آن که پکن هیئت به توافق را تغییر دهید.

“هیئت اتحادیه اروپا تصمیم گرفت با این حال به ادامه انتشار op-ed قابل توجهی با بی میلی آن را به عنوان در نظر گرفته شد مهم برای برقراری ارتباط در سیاست های کلیدی اتحادیه اروپا” این کمیسیون گفت: در آن اخبار روزانه توجیهی.

دیگران در اروپا کمتر خوشحال در مورد این هیئت تصمیم به بازگشت به سانسور.

“من شوکه هستم نه یک بار بلکه دو بار: اولین #اتحادیه اروپا سفیران سخاوتمندانه اتخاذ #چینی روایات و سپس به نمایندگی اتحادیه اروپا در بالا را می پذیرد چینی سانسور مشترک op-ed” سیاستمدار آلمانی نوربرت Röttgen گفت در توییتر. “صحبت کردن با یک صدا مهم است اما آن را به ما منعکس مشترک اروپایی ارزش ها و منافع!”

Röttgen که رئیس آلمانی پارلمان کمیته امور خارجی مشخص نیست چه چینی روایات او با اشاره به در خود را صدای جیر جیر.

تصمیم اتحادیه اروپا به توافق برسند به ویرایش آمد کمتر از یک هفته پس از جشن روز جهانی آزادی مطبوعات. “آزادی مطبوعات حق است نه فقط از رسانه های حرفه ای اما هر یک از ما” جوزپ Borrell, نماینده عالی اتحادیه اروپا برای امور خارجی نوشت: در روز یکشنبه.

ایالات متحده و چین را نیز درگیر شدند در هفته های اخیر بیش از جهانی روایت اطراف شیوع کروناویروس. رئیس جمهور تهمت علنا اعلام کرد که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه. مقامات چینی بارها و بارها اشاره شده است که هیچ نتیجه گیری در آن دقیق مبدا.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>