مغلوب ساختن پیشی جستن جمعیت اندازه Underwhelms مبارزات انتخاباتی سرزنش معترضان

بزرگنمایی این تصویر حامیان رئیس جمهور تهمت را تشویق به حضور آنها در یک کمپین تجمع در BOK مرکز روز شن

توسط MINERALNEWS در 1 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

حامیان رئیس جمهور تهمت را تشویق به حضور آنها در یک کمپین تجمع در BOK مرکز روز شنبه در Tulsa, Oklahoma. اوان Vucci/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوان Vucci/AP

رئیس جمهور تهمت و مبارزات انتخاباتی خود وعده داده سرریز جمعیت در Tulsa, Okla., در روز شنبه هر دو در داخل و خارج از 19,000-ظرفیت آرنا.

آن خواهد بود پس هر دو او و معاون رئیس جمهور پنس بودند و زنجان به سخنرانی هر دو در داخل و خارج.

داخل عرصه هزاران نفر جمع شده بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اولین تجمع از شیوع کروناویروس. در اين بخش پایین تر از عرصه و پراکنده در بخش فوقانی اما نه کامل.

و حوادث در خارج اتفاق نمی افتد. همه در همه ، نه قبل از این رویداد کمپین اعلام کرد که حوادث خارج نمی خواهد اتفاق می افتد.

کمپین مقصر آن را در تظاهرات.

"رئیس جمهور تهمت محوری در تولسا با هزاران نفر از حامیان پر انرژی, یک تضاد خواب آلود کمپین در حال اجرا توسط جو بایدن از زیرزمین خانه خود را در دلاور" کمپین سخنگوی تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت. "متاسفانه معترضین با دخالت حامیان و حتی مسدود کردن دسترسی به آشکارسازهای فلزی که مانع مردم از ورود این تجمع است. رادیکال معترضین همراه با یک یورش بی امان از رسانه ها اقدام به ترساندن خاموش رییس جمهور, حامیان. ما مفتخریم از هزاران نفر که در آن گیر کرده است."

وجود دارد قطعا معترضان اما کسانی که در صحنه گزارش تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب