'Emus ممنوع شده است' به صورت رفتار بد یک هتل در استرالیا جای دور افتاده می گوید

بزرگنمایی این تصویر Emu به نام کارول 3 سالگی پیاده روی در پشت یک حصار در Yaraka یک شهر کوچک در استرا

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

Emu به نام کارول 3 سالگی پیاده روی در پشت یک حصار در Yaraka یک شهر کوچک در استرالیا. یک میخانه جای دور افتاده استرالیا ممنوع اعلام کرده است کارول و برادرش کوین برای "رفتار بد" پس از آنها آموخته به صعود از پله ها و خرابی ایجاد شده در داخل. Leanne بایرن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Leanne بایرن/AP

در بسیاری از راه های emus خوش آمدید حواس پرتی در یک شهر کوچک در استرالیا گسترده جای دور افتاده. مطرح شده توسط یک حیوان امدادگر پرندگان – خواهر و برادر کوین و کارول — آیا یک بازی دوستانه و گسترده چشم منبع سرگرمی . اما پس از آن emus آموخته به بالا رفتن از پله ها.

مهارت های جدید به پرندگان دسترسی به میخانه از Yaraka هتل در کوئینزلند. هنگامی که در داخل آنها انداخته و یک پا بلند نام تجاری از هرج و مرج است. آنها ربوده نان تست و سیب زمینی سرخ کرده به دور از مشتریان. یکی از پرندگان حتی رفت و پشت نوار. استرن پاسخ مورد نیاز بود.

"Emus ممنوع شده است از این استقرار برای رفتار بد" نشانه متحده در حال حاضر در پله های منتهی به هتل میخانه. این پیام می پرسد هر انسانی بازدید کنندگان به جای "emu سد" هنگامی که آنها را وارد کنید.

"ما با قرار دادن ثبت نام اما ما کاملا مطمئن نیست که آیا آنها قادر به خواندن و یا نه" هتل مالک جری Gimblett می گوید در مصاحبه ای با 10 خبر اول کوئینزلند. "بنابراین ما تا به حال برای قرار دادن یک نوار در سراسر وجود دارد و همچنین."

این emus شده اند بسیار محبوب است با بازدید کنندگان از آنها آموخته ام که نما به عکس اغلب به معنی پاداش از یک غذای سبک و سریع می گوید: Gimblett که صاحب هتل با شوهرش کریس.

"نکته جالب این است که زمانی که مردم در حال ساخت نان تست را در ضمیمه سر می آید در سراسر طول می کشد نان و شخص آن را به عنوان آن میآید" Gimblett می گوید بریزبن بار.

با وجود این پرندگان' تجاوزات Gimblett می گوید او خوشحالم که کوین و کارول را در اطراف گیر — دو بازماندگان از لانه پر از تخم مرغ که داشت رها شده است. همه برادران و خواهران خود را از آنجا نقل مکان کرد.

این جفت ارز باید رسالت خود را به مردم محلی و بازدید کنندگان به طور یکسان. تا همین اواخر Gimblett می گوید emus نگه داشته شده است در خلیج با cordons که ساخته شد در اطراف پشت هتل. سپس پرندگان کار کردن چگونه به استفاده از سه پله های منتهی به میخانه را پاسیو.

"ما نمی فکر می کنم آنها می تواند بالا رفتن از پله ها می گوید:" جوانان بایرن به Yaraka ساکن که مطرح کوین و کارول در مصاحبه با ABC. حیوانات ساخته شده از چند تکه که در بخش lunging در مقابل دوربین برای گرفتن تکه نان.

YouTube

در حال حاضر Gimblett می گوید او امیدوار پرندگان نمی فهمم چگونه به مانور برزخ-سبک زیر طناب و از پله ها بالا.

ازدحام نیست به طور معمول یک مشکل در میخانه. پس از همه Yaraka دارای جمعیت کمتر از 20 نفر است. اما همانطور که اغلب مورد با حیوانات وحشی وجود دارد مسائل دیگر – به معنای واقعی کلمه.

"اگر آنها در حال کنترل خود را از روده" را emus خواهد بود خوش آمدید داخل Gimblett می گوید ABC.

"آنها یک ذره غائط," بایرن موافق است.

حتی با شانس بد رفتار Yaraka را emus در حال ایجاد علاقه آنلاین از افرادی که می گویند آنها می خواهند به بازدید از جای دور افتاده شهر. بسیاری نیز می گویند که آنها در حال خدا را شکر کمی از پرندگان امداد طنز.

"در این کشور است که نیاز ما با اين Covid بحران" یک بازدید کننده به هتل Facebook صفحه نوشت. "ABC روزنامه نگار نمی تواند متوقف خنده و نه می تواند I."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de