دبی, امارات متحده عربی – دبی بزرگترین کاملا خصوصی توسعه املاک و مستغلات ارسال شده در پنج شنبه اول آن سالانه از دست دادن پس از تبدیل شدن به یک داد و ستد عمومی شرکت یک نگرانی ثبت نام برای sheikhdom را در حال حاضر وضعیتی وخیم حیاتی بازار املاک شده است که ضربه با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

“املاک DAMAC” است که کسب و کار روابط به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و میزبان خاورمیانه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن-مارک گلف گزارش از دست دادن 36.8 میلیون درهم (10 میلیون دلار) در سال 2019 کردن درآمد حدود 4.4 میلیارد درهم ($1.19 میلیارد دلار).

که نسبت به 1.15 میلیارد امارات ($313 میلیون دلار) سود در سال 2018 کردن درآمد 6.13 میلیارد درهم ($1.16 میلیارد دلار). این شرکت تبدیل شد داد و ستد عمومی در سال 2013.

در بیانیه ای که به بازار مالی دبی سهام, بورس, DAMAC رئیس حسین Sajwani ستایش اماراتی رهبران برای کار به سمت ایجاد ثبات در اقتصاد است.

“با تشکر از اصلاح گرا رهبری این کشور به بازار آماده است برای دراز مدت شکوفایی” Sajwani گفت.

که خوش بینی ممکن است دروغ های اقتصادی پیامدهای جدید و همه گیر است که متوقف جهانی سفر. بین المللی دبی فرودگاه شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی تا حد زیادی تعطیل کرده است همراه با بسیاری از شرکت های خصوصی.

DAMAC 2019 نتایج نشان داد که این تاثیر از شیوع کروناویروس آغاز شد که در ژانویه هر چند توجه داشته باشید در پایان آن 56-صفحه نتایج مالی ذکر شده در آن را به عنوان یک “پس از آن رویداد است.” آن گفت: DAMAC “خواهد شد اقدامات لازم را برای حفاظت از” منافع سهامداران و بدون توضیح.

دبی دیده می شود رونق و رکود در بازار املاک و مستغلات پس از اجازه می دهد خارجیان برای خرید ملک در سال 2002. ارزش کاهش یافته است یک سوم از سال 2014 زمانی که دبی اعلام کرد این امر میزبان اکسپو 2020 یا نمایشگاه جهانی آغاز ماه اکتبر.

در حال حاضر آپارتمان, ویلا و دفتر فضاهای خالی ایستاده و بیشتر خواص با توجه به آمدن بر روی بازار در سال های آینده. دولت دبی راه اندازی یک کمیسیون به آمد تا با راه های از عنوان کردن این مشکل حتی قبل از همه گیر رخ داد.

اواخر روز شنبه, جهانی, آژانس رتبه بندی S&P اعلام کرد که کاهش رتبه آن برای Damac از B به B در طول شیوع و COVID-19 بیماری را باعث می شود. همچنین کاهش رتبه خود را برای دبی املاک و مستغلات نیروی عظیم منهدم کننده اعمار خواص که sheikhdom مستقل بودجه و ثروت صاحب حدود یک سوم.

اعتبار آژانس گفت: انتظار می رود کاهش مسکونی قیمت در دبی خواهد بود تندتر از آنچه قبلا انتظار می رود با “روند نامطلوب” کشش به 2021.

“شیوع COVID-19 اضافه کردن به فشار بر دبی در حال حاضر ضعف بازار املاک و مستغلات” S&P گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im