داگ فورد می گوید: COVID-19 مبارزه بستگی به خوب داده. یک ستاره تجزیه و تحلیل نشان داد مشکلات با دولت مورد تعداد

تعداد کل مثبت COVID-19 نتایج آزمون نامشخص است به دلیل اختلاف بین اطلاعات عمومی قرار داده استانی وزارت بهداشت و

توسط MINERALNEWS در 1 فروردین 1399

تعداد کل مثبت COVID-19 نتایج آزمون نامشخص است به دلیل اختلاف بین اطلاعات عمومی قرار داده استانی وزارت بهداشت و اعداد نوشته شده توسط فردی محلی واحد بهداشت.

یک ستاره تجزیه و تحلیل نشان داد که در برخی موارد اعداد گزارش شده توسط استان و محلی واحد بهداشت مطابقت دارند اما در برخی دیگر این شماره ها توسط بسیاری به عنوان یکی از نه — یا در تورنتو مورد 39 — موارد تایید شده.

اختلاف در حال افزایش نگرانی هایی است که پزشکان سلامت و مقامات و همچنین مکان های عمومی ممکن است گرفتن عکس کامل از چگونه به آن را حذف رفتار. کارشناسان می گویند قوی و به موقع اطلاعات بسیار مهم برای برنامه ریزی یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر.

"اپیدمیولوژی است که در مورد درک الگوهای بیماری در نظر شخص مکان و زمان. ما می خواهیم به درک این چیزها بنابراین ما می توانیم پیش بینی گسترش بیماری و کنترل آن گفت:" دکتر دیوید Fisman متخصص اپیدمیولوژی و استاد در دانشگاه تورنتو Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی. "این یک بی سابقه ای بهداشت و درمان اضطراری; این لحظه ای است که بهداشت عمومی انتاریو ایجاد شد برای پس از سارس."

زمانی که ستاره پرسید: این استان برای توضیح اختلاف هیلی Chazan یک سخنگوی وزیر بهداشت کریستین الیوت گفت: موارد گزارش شده در استان وب سایت ها بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط بهداشت عمومی انتاریو آزمایشگاهی و برخی از بیمارستان ها که در حال کمک به گسترش آزمایش ظرفیت.

"در حالی که ما را هر تلاش برای هماهنگی و اعتبار محلی بهداشت عمومی واحد وجود دارد ممکن است در برخی از موارد تاخیر در به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان ارسال," او گفت:.

ستاره گزارش روز شنبه که تعداد تایید و موارد منفی گزارش به مردم در انتاریو هر روز تقریبا چهار روز یا بیشتر که تعداد نتایج آزمون استان در حال انتظار برای در حال افزایش است.

صحبت با خبرنگاران پنج شنبه, برتر داگ فورد در پاسخ به یک سوال در مورد شرایط در زندان های استان بر اهمیت داده به همه وزرای خود را.

"من می خواهم برای دیدن اطلاعات آنجا که شما می توانید مدیریت نیست مگر اینکه شما اندازه گیری" فورد گفت: "بعد اضافه کرد در پاسخ به سوال دیگر این است که مقامات باید "آواز خاموش آهنگ همان ورق."

دو بار در روز وزارت بهداشت به روز رسانی وب سایت خود را با تایید موارد مثبت در انتاریو همراه با دسته بندی برای بیمار سن و جنس گزارش سلامت عمومی واحد روش انتقال و وضعیت بیمار اگر در دسترس است. به تاریخ این گزارش 258 تایید موارد مثبت. بیش از 100 حاوی اطلاعات ناقص با چند و یا تمام دسته ها با برچسب "در حال بررسی است."

اما همه کسانی که 258 مورد در حال حاضر دقیق در استان مرکزی COVID-19 وب سایت.

هنگامی که به روز رسانی استان اعداد برای اولین بار در هر روز معمولا حدود ساعت 11 صبح روز گذشته ادامه داده است رونویسی از جمله موارد با اطلاعات "انتظار" می روم تنها جزئیات تازه موارد گزارش شده آنلاین و ساخت گذشته موارد مثبت دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای پیگیری.

شد بیمار بستری? تا به حال آنها سفر ؟ اگر چنین است از کجا ؟ یا آنها باید در تماس نزدیک با کسی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای حذف. هیچ یک از این سوالات باقی مانده در اطراف مسن تایید موارد پاسخ داده شده توسط وزارت بهداشت و درمان هنگامی که آن را بازنویسی روز قبلی داده.

برای مثال در چهار شنبه Mar. 18 استانی لیست شامل سه تأييد موارد مثبت است که در آن تمام دسته ها ذکر شده بود که "در حال بررسی است." روز بعد هر سه مورد ناپدید شد و هرگز به روز می شود, زمانی که موارد جدید گزارش شده است.

استانی مقامات بهداشتی باید گفت که بیش از 90 درصد موارد بین المللی مربوط به سفر و تماس نزدیک با سفر مرتبط با موارد اما اطلاعات — آینده از مکان های مختلف مانند کنفرانس های مطبوعاتی و وب سایت های مختلف — جامع نیست و یا وارد شده در یک مکان.

ستاره قادر به بازسازی استان گزارش تاریخ با استفاده از سایت internet archive Wayback Machine و با چک کردن رسانه های محلی گزارش قصد بازگشت چند هفته.

واترلو ساکن داگ جانسون Hatlem که چهار سال را صرف جمع آوری اطلاعات عمومی به عنوان یک سرگرمی است برای یک هفته هم دنبال این استان را مثبت COVID-19 موارد به عنوان چیزی برای انجام این کار پس از رفتن داوطلبانه به قرنطینه پس از سفر به ایالات متحده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"بهترین عمل در این افتضاح بار خواهد بود برای این استان به طور منظم به روز رسانی لیست کامل از هر مورد که به جای رونویسی اغلب ناقص و داده های اولیه هر روز" گفت: Johnson Hatlem که ساخته شده خود را گسترده و از آن ساخته شده است.

در روز پنج شنبه تورنتو بهداشت گفت: در آن وب سایت است که آن را به حال یک زمان مجموع 128 موارد COVID-19. وزارت بهداشت مقامات باید به تاریخ و تقویم 89 تورنتو موارد است.

زمانی که ستاره پرسید: این شهرستان از تورنتو اگر آن را می تواند توضیح دهد که اختلاف بین آن اعداد و کسانی که گزارش این استان دکتر مایکل فینکلشتاین دانشیار افسر پزشکی از سلامت این شهرستان گفت: در یک ایمیل که "تعدادی از افراد گزارش شده به تورنتو بهداشت عمومی که شما با COVID-19 به سرعت در حال تغییر است و این ستاره باید "اتصال به طور مستقیم با استان خود به شماره و روند."

وقتی پرسیده شد که اگر این شهر تا به حال خواسته استان چرا شماره آن مطابقت ندارد گزارش شهر فینکلشتاین گفت: "ما به طور فعال درگیر در گفتگو با وزارت بهداشت برای اطمینان از ثبات در این گزارش به سرعت در حال تحول اطلاعات است."

تا به امروز وزارت بهداشت مقامات گزارش کرده اند 18 تایید موارد مثبت در منطقه نیویورک. اما نیویورک وب سایت ذکر شده 27 نفر در پنج شنبه شب.

پاتریک کیسی مدیر ارتباطات شرکت برای York منطقه گفت: این موارد در منطقه را از وب سایت "بازتاب از موارد ما در حال حاضر."

پوست بهداشت عمومی گزارش در وب سایت خود پنج شنبه 26 تایید موارد مثبت. اضافه کردن موارد گزارش شده توسط ولایتی مقامات بهداشتی این تعداد 25 است.

"ما نمی تواند صحبت می کنند به صورت شمارش ارائه شده در وب سایت وزارت گفت:" دکتر لارنس لوح اقدام افسر پزشکی سلامت برای منطقه از پوست. "پوست COVID-19 مثبت مورد اعداد دقیق در زمان ارسال در این منطقه از پوست وب سایت."

تریسی Lauriault استادیار انتقادی رسانه ها و اطلاعات در دانشگاه کارلتون مدرسه روزنامه نگاری و ارتباطات گفت: این استان باید با ارائه روزانه به روز شده فایل که شامل داده های قبلی.

آلیسون تامپسون استاد در لسلی دن دانشکده داروسازی در U T می گوید: او گمان اختلاف ناشی از تاخیر زمانی یک پدیده رخ داده است که در طول سارس و باعث مشکلات بزرگ برای سازمان جهانی بهداشت شنیدن از پزشکان بر روی زمین است.

"آن صحبت می کنند به یک مشکل از نظر قطعه ارتباطات و آنها نیاز به تعمیر که چون آن را به ایجاد بی اعتمادی. پس از آن یک ایده خوب برای رسیدن به پایین از آنچه که باعث اختلاف" تامپسون گفت. "حتی یک تاخیر زمانی می تواند تاثیر بزرگی بر روی چه نوع از اقدامات آنها پیاده سازی است."

Kenyon Wallace


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب