DHS بازیابی نیویورک به اعتماد مسافر برنامه; با اذعان به اظهارات نادرست در طرح دعوی در دادگاه

بزرگنمایی این تصویر جهانی ورود اعتماد مسافرتی شبکه کیوسک در انتظار ورود مسافران بین المللی است که ثب

توسط MINERALNEWS در 3 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

جهانی ورود اعتماد مسافرتی شبکه کیوسک در انتظار ورود مسافران بین المللی است که ثبت نام برای این سرویس در تام برادلی ترمینال بین المللی در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در سال 2010. نی سخن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نی سخن/AP

کاخ سفید در حال بلند کردن یک ماه طولانی ممنوعیت ساکنان ایالت نیویورک از در نظر گرفتن بخشی در یک برنامه فدرال برای ساده کردن مسافر چک های امنیتی در فرودگاه ها و مرزهای بین المللی, پس از وزارت امنیت داخلی اذعان کرد که از آن ساخته شده اظهارات نادرست در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط دولت بر سر این موضوع.

وزارت امنیت داخلی گفت: روز شنبه آن را بازگرداندن اعتماد مسافر برنامه (TTP) پس از نیویورک اصلاح آن را "نور سبز" قانون که رفت به اثر در دسامبر اجازه می دهد مهاجران مستند نشده به درخواست برای مجوز رانندگی.

این قانون تا به حال مانع دولت گروه از وسایل نقلیه موتور از به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات اداره مهاجرت مگر به دستور قاضی به انجام این کار. در بانینگ نیویورک از تحریک طالبان پاکستان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که دولت به خطر انداختن امنیت ملی با امتناع از به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی برای پس زمینه چک و بنابراین نمی تواند مورد اعتماد در این برنامه شرکت کنند.

اما دیگر کشورها و مناطق با قوانین مشابه بوده و مجاز به ادامه مشارکت خود را در TPP.

در مارس نیویورک اصلاح قانون است. DHS گفت: این تغییر اجازه می دهد تا رکورد های فدرال و مقامات اداره مهاجرت "به عنوان لازم برای یک فرد به دنبال پذیرش به اعتماد مسافر برنامه و یا به منظور تسهیل واردات خودرو و/یا صادرات" پیشرو آژانس به لغو ممنوعیت آن.

پس از فدرال ممنوعیت رفت و به اثر نیویورک شکایت کرد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی با این استدلال که این سیاست خواهد ضربه 175,000 نیویورکی از TPP که ثبت نام در این برنامه منقضی می شود در پایان این سال به عنوان 80,000 دیگران با انتظار و برنامه های کاربردی.

در یک پرونده مرتبط با کت و شلوار در اواخر روز پنجشنبه از باراک اوباما در منهتن اذعان کرد که در اثر نیویورک شده است به طور خاص.

تشکیل پرونده گفت: DHS و CPB "عمیقا تاسف موارد فوق نادرست یا گمراه کننده اظهارات و عذر خواهی به دادگاه و (نیویورک) برای نیاز به ایجاد این اصلاحات در اواخر این مرحله است."

آن را بیشتر اذعان کرد که اطلاعات نادرست تضعیف کرده خود استدلال که آن را "قادر است به اطمینان خود را از متقاضی کم خطر وضعیت چون نیویورک نتواند به اشتراک گذاری راهنمایی و رانندگی مربوطه اطلاعات" است و به عنوان یک نتیجه, وزیر امنیت داخلی چاد گرگ "تصمیم گرفته است برای بازگرداندن نیویورک دستياران دسترسی به" لاین "بلافاصله موثر."

در DHS بیانیه گرگ گفت: این اداره قدردانی به اشتراک گذاری اطلاعات در حال حاضر ممکن است با اصلاح قانون است. "با اینحال, محلی, نیویورک, قانون همچنان به حفظ مقررات است که تضعیف امنیت مردم آمریکا و ادعا به جرم اشتراک گذاری اطلاعات بین اجرای قانون اشخاص."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب