37 ساله قاضی مظهر مک کانل دادگاه استراتژی در مسیر برای تایید

بزرگنمایی این تصویر جاستین واکر نامزد به ایالات متحده در منطقه قاضی برای ناحیه کلمبیا مدار سوگند در

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

جاستین واکر نامزد به ایالات متحده در منطقه قاضی برای ناحیه کلمبیا مدار سوگند در قبل از شهادت در کمیته قضایی مجلس سنا نامزدی شنوایی در مارس 6. کارولین Brehman/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کارولین Brehman/AP

37 ساله قاضی دادگاه منطقه نامزد برای یک صندلی در قدرتمند دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار به نظر می رسد اما برخی به تایید پس از یک جلسه پنج شنبه — بیش از دموکرات ها' اعتراض.

نامزد جاستین واکر شد و دست برداشت توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., برای دی سی مدار دادگاه است که اغلب به نام دوم مهم ترین دادگاه در کشور است.

مک کانل قرار داده گسترده تلاش و سرمایه سیاسی به تغییر شکل فدرال قضائیه با پر کردن صفوف خود را با جوان محافظه کار قضات است. واکر که مظهر استراتژی است.

او clerked برای عدالت آنتونی کندی در دیوان عالی کشور و برای عدالت برت Kavanaugh زمانی که Kavanaugh یک قاضی در سی مدار. واکر شد و سپس یک قاضی در غرب منطقه کنتاکی فقط شش ماه پیش کار او امن به دلیل مک کانل.

در حال حاضر او به نظر می رسد تقریبا قطعی به تایید برای یک پست بر روی سی مدار با عمر تصدی شنیدن موارد مهم برای چندین دهه و به طور بالقوه بر روی عرشه یک روز به عنوان یک جمهوری خواه رئیس جمهور نامزد برای دیوان عالی کشور است.

مک کانل توضیح داده واکر به عنوان یک wunderkind و با تاکید بر این امتیاز را دریافت کرده از کانون وکلای آمریکا.

دموکرات howl

مخالفان به حفر واکر کوتاه تصدی به عنوان یک قاضی در تایید شنوایی در روز چهارشنبه. دموکرات ها به دنبال به تصویر کشیدن او به عنوان بیش از حد بی تجربه برای یک دادگاه تجدید نظر فدرال موقعیت.

دموکرات ها نیز مورد سوال واکر در مورد حزبی اظهارات او در تلویزیون در طول Kavanaugh را تایید روند و همچنین در خود سرمایه گذاری فقط چند ماه پیش.

چند دموکرات ها از جمله سنسور. ctq از ایالت مینه سوتا و, دیک دوربین از ایالت ایلینوی zeroed در اظهارات انتقادی واکر ساخته شده است در مورد یک تصمیم دیوان عالی کشور تایید قانون مراقبت مقرون به صرفه.

واکر گفت که او پرداختن به قانون از منظر او سپس به عنوان یک دانشگاهی و خصوصی شهروند. آن را نامناسب خواهد بود گفت: برای اظهار نظر کردن در مورد این موضوع در حال حاضر. او همچنین گفت: تصمیم دادگاه عالی در حال حاضر یک اتصال سابقه.

خوب قاضی واکر گفت: "مسئولیت برای رفتن به جایی که قانون منجر, که در آن قانون اساسی منجر می شود. این چیزی است که من انجام داده ام به عنوان یک قاضی دادگاه منطقه و من آن را انجام داده ایم و بدون هر گونه ملاحظات سیاست."

کانون وکلای آمریکا امتیاز واکر "بی حد و حصر" زمانی که او نامزد دریافت جایزه بود و موقعیت خود را در دادگاه منطقه به دلیل بی تجربگی. ABA در حال حاضر دارای واکر "واجد شرایط" برای دادگاه مدار نیمکت است که دیده می شود از طریق یک لنز های مختلف.

جمهوری خواه و رئیس کمیته قضایی مجلس سنا, لیندزی گراهام, موافقت در جلسه روز چهارشنبه. او بسته شنیدن گفتن واکر که او می خواهم تبرئه خود را به خوبی.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن