مرزی منافع کسب و کار تماس با مشترک کانادا و آمریکا پس از COVID تلاش

واشنگتن—برجسته مرزی لابی گروه می خواهد کانادا و ایالات متحده برای پیوستن به نیروهای برای یکپارچه آمریکای شمالی

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399

واشنگتن—برجسته مرزی لابی گروه می خواهد کانادا و ایالات متحده برای پیوستن به نیروهای برای یکپارچه آمریکای شمالی به روش جدید پس از همه گیر جهانی اقتصاد است.

واشنگتن-بر اساس کانادا کسب و کار آمریکایی در حال ساخت یک کمپین جدید برای تشویق ایالات اقتصادی جبهه به عنوان دو کشور جنگ را از تاثیر COVID-19.

هدف از این "آمریکای شمالی ارتجاعی" کمپین انتظار می رود برای راه اندازی بعد پنج شنبه است برای ترویج تلاش های مشترک برای تضمین حفاظت فردی تجهیزات برای پر کردن و حفظ پزشکی ذخایر و دفاع از انتقادی مرزی زنجیره تامین.

همچنین استدلال می کند که گسترش فرصت های بازار در هر دو کشور خواهد سرعت بهبود تلاش و بهتر تجهیز هر دو کشور کانادا و ایالات متحده آمریکا برای رقابت در به طور چشمگیری متفاوت اقتصاد جهان است.

بیانیه مشترک تایید شده توسط بیش از 24 کسب و کار شوراهای دیپلمات و جامعه ذینفعان در هر دو طرف مرز از جمله بازرگانی و کانادا تولید کنندگان و صادر کنندگان.

پس از آن می رود زندگی می کنند, کمپین شامل یک پورتال آنلاین در CABC وب سایت است که اجازه خواهد داد که طرفداران برای اضافه کردن نام خود را به تلاش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن