COVID-19 شیوع در شمال غربی اقیانوس آرام صنعت دریایی به عنوان فصل رمپ تا

بزرگنمایی این تصویر فایل عکس از غذاهای دریایی پردازش گیاه در کودیاک آلاسکا. صنعت چهره شیوع COVID-19

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

فایل عکس از غذاهای دریایی پردازش گیاه در کودیاک آلاسکا. صنعت چهره شیوع COVID-19 فقط به عنوان ماهی قزل آلا و pollack ماهیگیری در فصول هستند ramping تا. ماریون اوون/آسوشیتد پرس پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ماریون اوون/آسوشیتد پرس

همانطور که در امریکا تولید گوشت مواجه هزاران COVID-19 موارد غربی اقیانوس آرام غذاهای دریایی شرکت تدوین دقیق برنامه برای دفع مشابه گسترش این بیماری در یک صنعت که در آن پردازنده نیز در محله های نزدیک.

اما فقط چند هفته به فصل تابستان صنعت متزلزل شده است و توسط آن عمده شیوع سرنشین یک کشتی با یک پردازنده ماهی پردازش کارخانه. این هفته مستقر در سیاتل آمریکا Seafoods تایید کرد که 92 خدمه آن آمریکایی سلسله کشتی تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 نزدیک به سه چهارم از 126 مردم پردازنده.

"آن را مانند 'من می توانم این را باور نمی کند.' ما تا به حال انجام می شود بسیار است. هر شرکت خیلی سخت کار کرده بود به سعی کنید برای جلوگیری از این اتفاق می گوید:" برنت پین, مدیر اجرایی, ایالات گیر قایق.

گروه تجارت اعضای ماهی پولاک و cod off آلاسکا و یکی دیگر از whitefish به نام هیک کردن واشنگتن و اورگان است. "هیچ یک از ما همیشه سخت کار می کرد تا در زندگی ما را از ما در دو ماه گذشته بدون شک."

شده اند وجود دارد دیگر COVID-19 موارد در میان غذاهای دریایی کارگران در آلاسکا که در آن هزاران نفر سفر کرده اند از خارج از دولت برای بزرگترین ماهی قزل آلا شیلات. برخی خواستار لغو این سال های نجومی, اما دولت تحت فشار قرار دادند به جلو با طیف وسیعی از اقدامات جدید.

آمریکایی سلسله است که 30 پا کوتاه تر از یک زمین فوتبال که در حال ماهیگیری hake قبل از آمدن به بندر در واشنگتن است. یک عضو خدمه گزارش احساس بیمار پس از آن گرفته شد در ساحل و آزمایش مثبت برای COVID-19, غذاهای دریایی آمریکا در بیانیه ای گفت.

یک روز بعد این شرکت گزارش شده است یکی دیگر از 85 مورد به علاوه شش پنج شنبه. اواخر پنج شنبه شب, شهرستان, مقامات بهداشتی در جای دیگر در واشنگتن گزارش داد که 25 خدمه در دو آمریکایی دیگر غذاهای دریایی عروق نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

آمریکا Seafoods' اولیه سرمایه گذار است نیویورک-بر اساس شرکت سهام خصوصی Bregal همکاران. این یکی از بزرگترین بازیکنان در میلیارد-دلار شیلات آلاسکا پولاک که می رود به محصولات مانند مک دونالد فیله ماهی-O-ساندویچ.

آمریکایی غذاهای دریایی می گوید این آزمایش کارگران قبل از آنها بودند اجازه پردازنده برای hake شیلات اما حداقل آن پیشبرد قرنطینه شد فقط پنج روز باعث سوال از صنعت ناظران و کارشناسان پزشکی.

"که پروتکل به من نمی سازد بسیاری از حس" می گوید: جفری Gottlieb, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی.

فقط به عنوان آن می تواند 14 روز برای افراد آلوده به نمایش COVID-19 علائم همچنین می تواند که برای این ویروس به طور قابل تشخیص در آزمایش او می گوید. با پنج روز قرنطینه "شما ممکن است دور آن را با برخی از زمان," او می گوید. "اما اگر به اندازه کافی قایق و یا به اندازه کافی صنایع در حال انجام این نوع از چیزی که آن را قطعا احتمال دارد که در برخی از نقطه است که استراتژی به کار نمی رود."

آمریکایی Seafoods سخنگوی سوزان Lagoni می گوید: این شرکت پس از طول مورد نیاز خود را قرنطینه به 14 روز است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب