کلبه کشور به نظر می رسد ساکت تر از حد نرمال برای ویکتوریا روز آخر هفته

ORILLIA, ONT. — پس از دو هفته اقامت در خانه جداسازی اتان Sager و رابین Berns هیجان زده شد به صرف حداقل بخشی از

توسط MINERALNEWS در 29 اردیبهشت 1399

ORILLIA, ONT. — پس از دو هفته اقامت در خانه جداسازی اتان Sager و رابین Berns هیجان زده شد به صرف حداقل بخشی از ویکتوریا روز آخر هفته در یک کلبه در هانتسویل قبل از رفتن به خانه به ریچموند هیل.

"در آنجا ماند در حوض لذت می برد آب و هوا رو سوخته" Sager, 23, گفت: در مورد آفتابی شنبه. این زوج در انتظار بود برای همبرگر خود را در Webers یک بزرگراه 11 نقطه عطفی معمولا شناخته شده برای ترکیب اولیه که هیچوقت تحقق این آخر هفته.

با یک وضعیت اضطراری نگه داشتن انتاریو سواحل اردو و جاذبه های بسته به دلیل COVID-19 pandemic, همه چیز به نظر می رسد نسبتا آرام در کلبه کشور این هفته در نظر گرفته غیر رسمی شروع به تابستان که مردم به طور معمول باز کلبه راه اندازی قایق خود را و معاشرت.

OPP Sgt. کری اشمیت گفت: حجم ترافیک در عازم شمال بزرگراه 400 بوده است "بسیار کمتر از آنچه خواهد بود معمولی ویکتوریا روز آخر هفته طولانی. من هنوز هم دیدن برخی از قایق بر روی تریلر و ATVs رفتن شمال, خانواده رفتن شمال اما قطعا نمی خواهم به طور منظم ویکتوریا در روز است."

برای هفته, شده است وجود دارد یک تجمع برای این آخر هفته طولانی. برتر داگ فورد سیاستمداران محلی و مقامات دولتی باید وزن در اینکه آیا آن را بهتر و امن برای زیارت سالانه را به انتاریو بسیاری از زمین های بازی تابستان. متعدد و گزارش های خبری را نیز دستگیر نگرانی از برخی full-زمان ساکنان که GTA کلبه نشین-صاحبان و "روز معلق" ممکن است واردات coronavirus به مناطق تا کنون تا حد زیادی در امان از شیوع بیماری مرگبار.

از جمعه تعداد کل موارد برای Muskoka منطقه 19 بود با 16 بازیافت. شده است وجود دارد یک ثبت مرگ از همه گیری آغاز شد.

در هفته گذشته شش کلبه کشور شهرداران همراه با صندلی از منطقه شهرداری Muskoka منتشر شد نامه ای سرگشاده خواستار پایان دادن به "تفرقه نگرش یا تبلیغ منفی "ما در برابر آنها" تفسیر اجتماعی نسبت به فصلی در مقابل اقامت دائم" آنها نوشت.

"برای این نوع از رفتار است که از عقل به ما ارزش های کانادا و سقوط به مراتب کمتر از منعکس کننده تمایلات اکثریت قریب به اتفاق Muskoka ساکنان. ما همه در این با هم."

شهرداران' نامه همچنین تصریح کرد: دستورالعمل و بخشنامه به پتانسیل مسافران است. "باید به شما انتخاب یا ترک یا به Muskoka" را از شروط خود و قرنطینه جمع شده در گروه و "در نظر گرفتن پوشش صورت."

Sager و Elite به دنبال بیشتر از آن توصیه طول گردباد سفر از ریچموند هیل به هانتسویل, آوردن "مواد غذایی و همه چیز ما نیاز از شهرستان. ما نمی رفتن به فروشگاه مواد غذایی در Muskoka" گفت: Sager. آنها همچنین قطع این سفر کوتاه است.

مسیر خانه آنها در متوقف Webers — که در آن اجتماعی کامل فاصله پروتکل در اثر — از آنجا که آن را "به ما می دهد برخی از فرم عادی ... بیرون رفتن و تنها ماندن در خانه پخت و پز" Sager گفت. آن را نیز کمک می کند تا از یک کسب و کار محلی به "مطمئن شوید که آن را هنوز هم ماندگار پس از همه گیر."

در ضمن یک مرد که صاحب یک کلبه در نزدیکی Parry Sound, گزارش روز شنبه بود که قایق کوچک ترافیک در دریاچه در حالی که "در شب وجود دارد چند چراغ در دریاچه, کسی تا به حال آتش بازی اما که در آن بود." او پرسید: به ناشناس باقی می ماند بنابراین به عنوان به را تشدید کند در حال حاضر موجود تنش است.

"شهر آرام است کانادا تایر نسبتا شلوغ است اما من نمی خواهد می گویند جریان عادی مردم برای این زمان از سال است." مارینا بود اما باز هم آرام. "من می گویند بسیاری از افراد به اقامت در کلبه یا خانه و معاشرت."

جمعیت نیز دور مانده از Wasaga Beach, واقع در سواحل گرجستان خلیج حدود 90 دقیقه رانندگی در شمال تورنتو است. روز یکشنبه جهان طولانی ترین ساحل آب شیرین بیشتر بود ترک, کافه ها و رستوران ها در کنار "Beach منطقه 2" بسته شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام

د را اشمیت گفت: او دلیلی برای باور اکثر ساکنان انتاریو همچنان مطابق با استانی حکم که تجمعات محدود شود و به کمتر از پنج نفر است.

"من شنیده ام از احزاب اصلی که ما تا به حال به قطع و یا به نام به من مطمئن هستم که ما تا به حال چند, اما برای اکثر, من فکر می کنم ما در حال انجام به خوبی."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب