Coronavirus: کره جنوبی می گوید COVID-19 موارد دو برابر در 24 ساعت

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد تنظیم یک پسر محافظ ماسک صورت در روز پنج شنبه به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از ابتلا به کروناویروس جدید در سئول, کره جنوبی. این کشور گزارش سنبله در COVID-19 موارد عمدتا در جنوب آن. Heo زد/فردا نیوز پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Heo زد/فردا نیوز

به روز شده در 2 p. m. ET

تعداد تایید COVID-19 نفر در کره جنوبی دو برابر شده است در فقط 24 ساعت به 104 از 51, کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: پنج شنبه. بسیاری از موارد جدیدی از کروناویروس مرتبط به یک فرقه مسیحی در دائگو یک شهرستان در جنوب کره جنوبی.

کره CDC می گوید که این کشور 31st تایید بیمار در فوریه. 18 حضور داشتند خدمات برگزار می شود توسط یک گروه مذهبی به نام Shincheonji کلیسای عیسی معبد خیمه شهادت.

که متولد شد و در سال 1959 سفر کرده بود ووهان چین — که در آن رمان کروناویروس اولین بار کشف شد در دسامبر — KCDC می گوید. آن را اضافه می کند که او گزارش شده 1,160 تماس با ما – تا کنون بیشتر از هر کسی در لیست خود را از بیماران.

“کلیسا تعطیل کرده است” به دلیل شیوع NPR آنتونی کوهن گزارش از سئول. “Daegu بسته شده است برخی از امکانات عمومی” او می افزاید. “U. s. Army garrison در Daegu محدود سفر در داخل و خارج از پایگاه و اعمال قرنطینه در پرسنل که در حال بازدید از کلیسا.”

در یک پیام ارسال شده آنلاین Shincheonji کلیسا ابراز پشیمانی بیش از coronavirus موارد است. همچنین گفت: این همکاری با مقامات و صرف چند روز استریل ساختمان آن در Daegu.

همان کاری که با حضور کلیسا نیز بازدید Cheongdo Daenam بیمارستان است که به عنوان یک خوشه دوم از عفونت. بیماران و کارکنان وجود دارد در حال آزمایش برای تنفسی ویروس و بیمارستان در حال ضد عفونی با توجه به KCDC.

کره جنوبی نیز در گزارش اول خود را coronavirus مربوط به مرگ و بیمار شد از Cheongdo Daenam بیمارستان خوشه. در حالی که 63 سال تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس علت دقیق مرگ بود و هنوز هم در حال بررسی این KCDC می گوید.

بیش از 75 ، 000 COVID-19 موارد تایید شده اند در سراسر جهان با توجه به بیماری ردیابی داشبورد ایجاد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز Whiting دانشکده فنی و مهندسی.

این ویروس به کشته شدن بیش از 2000 نفر — بسیاری از آنها در چین هوبئی مرکز شیوع. در سطح جهانی حدود 17,000 مردم در حال بهبود از بیماری همانطور که از بعد از ظهر پنجشنبه و همکاران.

بزرگنمایی این تصویر

یک مرد چینی می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او همواره یک trike در پکن, چین, پنج شنبه. رمان coronavirus کشته شدن بیش از 2000 نفر – بسیاری از آنها در چین هوبئی. Kevin Frayer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Kevin Frayer/گتی ایماژ

2 الماس شاهزاده مسافران مرگ پس از عقد قرارداد COVID-19

دو نفر از مسافران که در قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز فوت کرده اند پس از آلوده شدن با رمان coronavirus. ژاپن وزارت بهداشت می گوید: مرد و زن مسافر در بیمارستان بستری شد هفته گذشته است. آنها هر دو در 80s.

و اولین الماس شاهزاده مسافران به مرگ در طول شیوع ویروس. کشتی کروز شده است تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از Feb. 3.

بزرگنمایی این تصویر

یک اتوبوس حامل مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز است که همراهی آن را به عنوان برگ ترمینال یوکوهاما در ژاپن در روز پنج شنبه. دو نفر بودند که به تازگی گرفته شده کشتی کشته شده اند و پیمانکاری COVID-19. یوجین Hoshiko/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

یوجین Hoshiko/AP

هر دو از مسافران درگذشت حدود یک هفته پس از آزمون تایید آنها آلوده به ویروس تنفسی. مرد مسافر از استان کاناگاوا و زن مسافر بود از توکیو وزارت بهداشت گفت. آن اضافه شده است که در حالی که مرد از درگذشت COVID-19 زن از ذات الریه درگذشت.

در مجموع 634 نفر از الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ژاپنی آژانس گفت. بیش از نیمی از این تعداد در حال شناسایی به عنوان “بدون علامت پاتوژن حامل” به این معنی که در حالی که آنها نمی نشان می دهد نشانه هایی از بیماری آنها هنوز هم می تواند در انتقال بیماری به دیگران و یا تبدیل شدن به بیمار خود را.

مرگ گزارش شده به عنوان shipwide 14 روز در قرنطینه منقضی می شود و به عنوان دولت هنگ کنگ و استرالیا و اسرائیل و کانادا و کشورهای دیگر کار به بازگرداندن شهروندان خود. مثل آمریکایی ها که به تازگی در ایالات متحده کسانی که مسافران چهره جدید قرنطينه بازگشت به خانه.

هنگامی که مسافران تست مثبت برای رمان coronavirus آنها گرفته شده از الماس شاهزاده و فرستاده شده به بیمارستان های محلی. تشخیص آن نیز تنظیم مجدد 14 روز دوره قرنطینه برای سفر همکاران و مخاطبین است.

در مورد 3,700 مسافران و خدمه روی عرشه کشتی که آن را در ابتدا وارد ترمینال یوکوهاما. این تعداد در حال حاضر حذف شده توسط صدها

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im