Coronavirus قرار می دهد فشار مالی بر رانندگان دیگر فرفره کارگران

بزرگنمایی این تصویر Uber و Lyft رانندگان می گویند که آنها در حال دیدن کمتر تقاضا برای سواری در شهرها

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

Uber و Lyft رانندگان می گویند که آنها در حال دیدن کمتر تقاضا برای سواری در شهرهای بزرگ که در آن وقایع می شود و مردم را تشویق به کار از خانه. دیوید گلدمن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دیوید گلدمن/AP

جو Renice متوجه همه چیز متفاوت بود هفته گذشته در مرکز شهر سان فرانسیسکو است.

"من رانندگی در اطراف منطقه مالی برای 3 1/2 ساعت. من یکی رو سوار," او گفت:.

Renice Uber راننده و به طور معمول صرف یک تکه از روز خود را در گذر گاه tech کارگران و گردشگران در اطراف شهرستان.

اما با شرکت هایی از جمله توییتر Salesforce و Facebook مشاوره کارکنان به محل کار از خانه ها و کنفرانس ها و رویدادهای دیگر که لغو هر روز تقاضا برای سواری در بسیاری از شهرهای بزرگ کاهش یافته است.

گسترش coronavirus ایالات متحده برجسته چقدر متزلزل فرفره اقتصاد می شود. مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش و مرخصی استعلاجی سیاست های مورد بحث مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعمال را به فرفره کارگران زیرا آنها در نظر گرفته نشده کارکنان شرکت هایی مانند Uber و Lyft. اگر آنها نمی, درایو یا تحویل مواد غذایی به آنها نمی پرداخت می شود.

که ایجاد شده است ابهامات زیادی برای فرفره کارگران که در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا به ماندن در جاده ها در همان زمان که بسیاری از مردم دیگر در حال گفت به ماندن در خانه و یا اجتناب از جمعیت.

هنوز هم کسانی هستند که رانندگی در حال صرف مقدار زیادی از زمان و پول برای تمیز کردن اتومبیل های خود را.

"من صرف زمان بسیار بیشتری در برخورد با خودرو و مواد ضد عفونی کننده آن و تمام. من نمی که قبل از" گفت: Edan الوا که در باز کردن اجسام در منطقه خلیج است.

Lyft و بارگذاری هر دو می گویند که آنها در حال کار بر روی ارائه تمیز کردن وسایل به رانندگان است. اما کسانی که منابع محدود هستند بنابراین در حال حاضر رانندگان مانند الوا پرداخت برای ضد عفونی کردن از جیب خود.

"شما باید رانندگان که اغلب شما می دانید تنها حدود 15 تا 20 دلار یک ساعت قبل از هزینه. بنابراین هنگامی که شما شروع به racking تا بسیاری از کسانی که هزینه های شما را کمتر به عنوان یک راننده گفت:" هری کمپبل اجرا می شود که یک وبلاگ محبوب برای رانندگان به نام Rideshare مرد.

رانندگان دیگر در حال ساخت انتخاب سختی را ضربه مالی.

"این بسیار نگران کننده به کار در این شرایط گفت:" لیندا ولدیویا یک بارگذاری راننده در لس آنجلس. "بنابراین من در تلاش برای درایو کمتر از قبل . . . چون من که یک کمی با احتیاط در مورد آن."

بارگذاری, بلند کردن اجسام Instacart, DoorDash و آمازون در حال ارائه کمک مالی است. اما این تنها در دسترس برای کارگران که یا تشخیص داده شده است با کروناویروس و یا قرار دادن در قرنطینه اجباری توسط مقامات بهداشت عمومی.

که تعداد محدودی. Uber گفت آن شده و از دست رفته پرداخت برای پنج کارگر در مکزیک و انگلستان همه آنها را در قرنطینه.

به عنوان شرکت های تحت فشار برای حمایت از کارگران, برخی در حال رفتن بیشتر است.

Instacart معرفی بیمار پرداخت برای همه کارگران است. یکی دیگر از مواد غذایی تحویل برنامه Postmates را پوشش هزینه های پزشکی برای کارگران در 22 متحده حتی اگر آنها تشخیص داده شده است با ویروس و یا قرنطینه.

Uber DoorDash و شرکت های دیگر باید مورد بحث تجمع پول به صندوق برای بسیاری از فرفره کارگران که درایو و یا ارائه بیش از یک سرویس. که نوع متقاطع می تواند تبدیل به حتی بیشتر رایج است که بیشتر مردم سر خم کردن در خانه و سفارش مواد غذایی و وعده های غذایی برای تحویل.

Instacart است که در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا برای مواد غذایی تحویل در برخی از شهرهای آمریکا است.

کمپبل می گوید: او توصیه Uber و Lyft رانندگان که عصبی هستند در مورد افشای خود را به مسافران برای ارائه مواد غذایی به جای آن از طریق برنامه های مانند Instacart و DoorDash.

"اگر ویروس گسترش و مصرف کنندگان و مشتریان و جلوگیری از بیرون رفتن به عنوان اغلب" او گفت:, "من فکر می کنم که زمانی که ما می خواهیم یک تغییر بزرگ به تحویل مواد غذایی مرتب کردن بر اساس مانند آنچه ما در حال حاضر دیده می شود اتفاق می افتد در چین است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب