Coronavirus طرح برای کالیفرنیا زندانها را افزایش می دهد اهل بیت و مدافع نگرانی

زندان کالیفرنیا مدیران آماده شدن برای تهدید coronavirus در درون دولت وسیع قفل سیستم پایگاه کسانی که برنامه های

توسط MINERALNEWS در 15 اسفند 1398

زندان کالیفرنیا مدیران آماده شدن برای تهدید coronavirus در درون دولت وسیع قفل سیستم پایگاه کسانی که برنامه های خود را موجود پروتکل برای اهل بیت آنفولانزا.

اما آنها نمی خواهد بحث در مورد جزئیات آنچه که تغییرات ساخته شده ممکن است به یک آنتی ویروس و برنامه ریزی که در حال حاضر خواستار قرار دادن خطوط نوار روی زمین برای ایجاد جداسازی مناطق و هشدار می دهد که افراد بیمار ممکن است برای به اشتراک گذاشتن توالت با کسانی که به خوبی.

فقدان اطلاعات است و طرفداران اهل بیت و دیگران نگران است.

"با توجه به حجم تشکلات مردم در امریکا, شرایط که تحت آن آنها بازداشت و فعلی گسترش COVID-19 coronavirus وجود دارد و به هر دلیل به این سوال که آیا آمریکا بازداشتگاه به عنوان یک کل هستند تا به این چالش" ملی Assn. دفاع جنایی وکیل رئيس جمهور نینا J. Ginsberg گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه.

تبلیغات

این سازمان برای افشای مراحل برای محافظت از نه تنها زندانیان و کارکنان "بلکه به عنوان نگرانی های خود و عزیزان خود را در جوامع و جوامع است که در آن این امکانات قرار دارد. مردم نگران هستند و کاملا وجود دارد هیچ جایگزینی برای شفافیت کامل."

کالیفرنیا سیستم زندان تلاش کرده است برای دهه ها به ارائه حداقل مراقبت های پزشکی رقیب نه فقط با ازدحام بلکه با کمبود پزشکان و کهنه امکانات. بسیاری از قابل پیشگیری اهل بیت و میر رخ داده است که سیستم را تحت کنترل یک دادگاه منصوب گیرنده در سال 2006.

تا به امروز دولت به دست آورد کنترل بر مراقبت های پزشکی در تنها 19 از آن 35 زندانها. آنها در حال حاضر خانه 114,000 زندانیان برخی از دو bunked در سلول های ساخته شده برای یک.

برخی از 4,300 بیشتر زندانیان در زندانهای خصوصی و یا برنامه های که در آن پروتکل های پزشکی هستند و حتی سخت تر برای دسترسی به. یکی دیگر از 3000 زندانی در اردوگاه های سراسر کشور در حالی که کمک به مبارزه با آتش سوزی به این معنی است که ویروس قرنطينه می تواند تاثیر کالیفرنیا آتش پاسخ.

تبلیغات

چالش های است که بسیار مسری بسیار کشنده هوابرد ویروس ارائه در این شرایط تأکید گذشته شیوع: Legionnaire بیماری همچنان ادامه داشت همه را از طریق 2019 در سیستم تامین آب از دولت جدید پزشکی زندان در استاکتون و چهار نفر دیگر در زندان های این زمستان شده اند با آمار شیوع اوریون نیز ناشی از یک ویروس است.

"خود من دراز است ... هیچ راهی برای متوقف کردن آن را در یک زندان به همین دلیل است که ژاپن بسته شدن مدارس برای یک ماه" گفت: همین شبح, مدیر اجرایی, زندان, دفتر وکالت یکی از طرفین در طولانی مدت فدرال دادخواهی بیش از شرایط در کالیفرنیا ،

شبح گفت که دولت اصلاحات به حال مقامات نمود و در برنامه ریزی برای دست زدن به COVID-19 پشت میله های زندان و آنها تا حد زیادی مبتنی بر پروتکل های موجود برای آنفولانزا.

"زندان انداختن مردم به مسیرهای شیوع آن است که آیا سل یا ایدز یا کرونا ویروس," دکتر گفت: گرگ Gonsalves, یک دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی در تماس مرتب با آیتالله سیستانی.

"مردم بدون تهویه مناسب آن است که یک زمین مناسب برای پرورش سریع انتقال هر گونه ویروس تنفسی."

نگرانی های خود را گسترش فراتر از کالیفرنیا.

"بهداشت و درمان زندان نیست آنچه در آن باید ... سوال این است که آیا ایالات متحده ایالتی و محلی تادیبی امکانات هستند تا به وظیفه جلوگیری از عفونت و اینکه آیا آنها باید منابع لازم برای مراقبت از بیمار و من مطمئن هستم که آنها تا به وظیفه."

پس از چند روز از پرسش های رسانه ها برای دولت و سیستم زندان و فدرال گیرنده در روز دوشنبه منتشر شده تنها یک بیانیه کوتاه. آنها اشاره کرد که هیچ فعلی برنامه ای برای محدود کردن زندانی ملاقات و که مقامات زندان بودند "ساختمان در قوی آنفلوانزا دستورالعمل های کنترل عفونت در حال حاضر اجرا در هر موسسه."

تبلیغات

درخواست توسط بار برای کسانی که زندان-برنامه های خاص ساخته شده تحت کالیفرنیا سوابق عمل هیچ پاسخی دریافت نکرده. و نه وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی ارائه پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا این اسناد منتشر شده.

روز چهارشنبه مقامات زندان تکرار اظهارات روز شنبه تصریح کرد که هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در سیستم زندان و گفت: این سازمان را "باز نگه داشتن خطوط ارتباطی ما با شرکای اجرای قانون."

این اتحادیه که نشان دهنده نگهبانان زندان کالیفرنیا تادیبی افسران پلیس Assn نیست پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

مقامات دولت پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا CDCR معتقد است که می تواند جلوگیری از گسترده گردش COVID-19 اگر آن را وارد یک زندان ایالتی جمعیت.

زندان دولت فدرال و گیرنده نیز کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا ورودی زندانیان در حال غربالگری برای قرار گرفتن در معرض ویروس — یک عمل در حال حاضر در محل در برخی از زندان — و یا در مورد چگونه به خوبی آماده, زندان, سیستم پزشکی است که برای منزوی کردن و درمان به شدت بیمار آلوده شده اند. سوال در مورد منابع هواکش و ماسک نیز پاسخ داده نمی شود.

این CDCR آنفولانزا طرح نشان می دهد بسیاری از موانع برای حاوی یک برنامه ویروس. این یادداشت که قرنطینه زندانیان هنوز هم می تواند غذا خوردن وعده های غذایی و بازدید از ورزش متری که در آن زندانیان دیگر در حال حاضر. "نوار می تواند بر روی زمین قرار داده به علامت جداسازی بخش دوم خط نوار 3-6 پا را به علامت خوبی بيمار در بخش" طرح خواند.

آن آمده است که "ویژه کنترل هوا یا تهویه مورد نیاز نمی باشد."

و آن را یادداشت جداسازی مناطق باید حمام را کنار بگذارند به طور انحصاری برای بیماران علامت دار "اگر ممکن است."

تبلیغات

"اگر وجود دارد هیچ, حمام جداگانه در دسترس علامتی بیماران باید پوشیدن فولاد facemask زمانی که در خارج از اتاق ایزوله و یا منطقه است."

دیگر موسسات تادیبی تر بودند باز در مورد برنامه های خود را.

در سونوما کانتی است که اعلام محلی بهداشت عمومی اورژانس مقامات زندان در حال غربالگری تمام تماسهای ورودی زندانیان درخواست در مورد هر تب, گذشته, سفر به مناطقی که این ویروس در حال حاضر است و دیگر ممکن است قرار گرفتن در معرض. Sgt. ژوئن والنسیا گفت: هر نشانه ای که یک زندانی شده است در معرض این ویروس باعث خواهد شد سریع پاسخ.

"آنها خواهید بود توسط آمبولانس به بیمارستان" والنسیا گفت.

کلانتر نمایندگان و کارکنان زندان در ضمن یادآوری می شود برای شستن دست های خود را اغلب و استفاده از ضد عفونی کننده دست در حال حاضر ارائه شده به عنوان بخشی از روال بهداشت.

دیگر کارشناسان بهداشت و نیز نگرانی در مورد نقش زندانها می تواند در گسترش این ویروس را به جوامع.

"ما صحبت کردیم به ما محلی سازمان های اجرای قانون در مورد این در حال حاضر و آنها را به فکر می کنم که آنها در حال دستگیری و چرا" اسکات Burris, مدیر معبد قانون مدرسه مرکز بهداشتی تحقیقات قانون.

"آیا این را حس را به کسی که ممکن است در معرض ویروس قرار داده و آنها را در زندان جمعیت, جایی که آنها در حال رفتن به پخش این برنامه به طور بالقوه به افراد دیگر و سه هفته بعد آنها را به صورت رایگان?

"و این است که فقط بخشی از آن است. آنچه در مورد محاکمه ؟ چگونه می خواهیم برای حفظ آن نوع از فعالیت ها? یا شاید ما نیاز به اجازه دهید که بقیه ؟

پشت قاضی اتاق در Sacramento County jail, یک کارمند در روز سه شنبه بود و دست زدن به حرکات در آماده سازی برای جلسات در مورد یک متهم قاتل سریال یوسف DeAngelo. جلسه مقدماتی در ماه مه برنامه ریزی شده است برای هشت هفته شامل 150 عنوان بسیاری از شاهدان برای تعقیب و جلسات به طور معمول این ماجرا با سالمندان قربانیان, بیرون از شهر, رسانه های محلی و تماشاگران است.

فروشنده گفت هیچ ویژه برنامه در محل برای دادگاه بهداشت, فراتر از یک کارگر بود که در راه رفتن به سالن های پاک bannisters با disenfectant. او را بیرون کشیده بطری ضد عفونی کننده دست و وان disenfectant دستمال مرطوب.

"این چیزی است که ما در حال انجام," او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن