کروناویروس یک تهدید مرگبار است. اما ترس و وحشت هستند خطرناک تر, جهانی, بهداشت, رئیس می گوید:

گسترش تعداد coronavirus موارد در کالیفرنیا و واشنگتن گسترش از طریق تماس با جامعه باید افزایش نگرانی ها شده است.

اما کارشناسان هشدار می دهند افزایش مورد شمارش در ایالات متحده لزوما نشان می دهد که این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است. آنها همچنین از مردم خواست تا آرامش خود را حفظ و نگه داشتن این ویروس در چشم انداز است.

“ننگ به صداقت خطرناک تر از ویروس خود را. ترس و وحشت خطرناک هستند” سازمان بهداشت جهانی مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت. “این خوب می شود نگران و نگران, اما اجازه دهید آرام کردن و انجام کارهای درست.”

تا کنون آزمایش این ویروس در ایالات متحده شده است بسیار پایین و گفت: اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد Marc Lipsitch.

تبلیغات

“برخی از اعداد در حال تغییر هستند چرا که چیزهای جدید اتفاق می افتد اما بسیاری از اعداد در حال تغییر است چرا که ما در حال کشف چیزهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده است” Lipsitch گفت: در یک فروم دوشنبه به میزبانی دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه است.

“این واقعا مهم است برای تشخیص ‘Oh خوبی وجود دارد یک کلاستر جدید’ از ‘اوه خدای ما فقط کشف کرده اند که وجود یک خوشه است که شده است وجود دارد برای برخی از زمان.”

جهانی بهداشت مقامات روز دوشنبه گفت هنوز هم وجود دارد زمان به شامل coronavirus به عنوان مرگ و میر در آمریکا افزایش یافت و به دو ایالت واشنگتن و گسترش ویروس در کالیفرنیا است.

“من فکر می کنم ما یک دشمن مشترک” گفت: Tedros. “ما باید برای ایستادگی با هم هماهنگ برای مبارزه با آن است و این نشانه های اولیه بسیار دلگرم کننده است.”

تبلیغات

که کاهش یافته است به مقامات اعلام COVID-19 یک بیماری همه گیر و گفت: 90 درصد از موارد شده است در چین. از 3,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس 2,803 شده در چین هوبئی که در آن شیوع آغاز شد. “پیام ما به تمام کشورها است این است که یک خیابان یک طرفه — ما می توانیم این فشار به عقب” Tedros گفت.

“اقدامات ما در حال حاضر تعیین خواهد شد این دوره از شیوع بیماری است.” او اضافه شده است. “مهار ممکن است در تمام کشورهایی که تحت تاثیر قرار می گیرد و باید شماره 1 است.”

در ایالات متحده وجود داشته است حدود 80 مورد از این ویروس است.

در کالیفرنیا حداقل 40 نفر گزارش شده است. بیست و چهار افرادی که گرفتار این ویروس یا بر روی الماس شاهزاده کشتی کروز یا در ووهان چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شد و سپس عودت به آمریکا و قرنطینه در کالیفرنیا پایگاه های نظامی. اضافی از 16 موارد کشف شده در بازگشت مسافران و یا در حداقل پنج نمونه افرادی که قرارداد این ویروس در جامعه می باشد.

از 62 کشور تحت تاثیر COVID-19 و 55 کمتر از 100 مورد. تنها چهار کشور باید بیش از 1000 موارد Tedros گفت.
که به گفته مقامات این نادر است برای دیدن یک پاتوژن های تنفسی مانند این ویروس است که می تواند گسترش به طور گسترده ای در جامعه اما همچنین می تواند شامل شود. آنفولانزا نمی توان به راحتی موجود, مقامات گفت.

“ارائه می دهد که ما با روشنایی ضعیف تابیدن یک chink از زندگی است که این ویروس می تواند سرکوب و موجود” مایک رایان اجرا می شود که این سازمان شرایط اضطراری برنامه گفت: در جلسه دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de