انگلستان پیشی ایتالیا در ثبت Coronavirus مرگ و میر در حال حاضر آگهی اروپا در مرگ و میر

بزرگنمایی این تصویر Coronavirus مرگ و میر در انگلستان گذرانده اند کسانی که در ایتالیا. کارگران در وا

توسط MINERALNEWS در 17 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

Coronavirus مرگ و میر در انگلستان گذرانده اند کسانی که در ایتالیا. کارگران در واحد مراقبت های ویژه در رویال Papworth بیمارستان در کمبریج نشان داده شده است آماده سازی برای مراقبت از COVID-19 بيمار. نیل Hall/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
نیل Hall/AP

بیش از 32000 نفر کشته شده اند از کروناویروس جدید در بریتانیا با توجه به دفتر آمار ملی مارک اولین بار در این بیماری همه گیر است که آن را رهبری اروپا در تعداد مرگ و میر.

این کشور پیشی گرفته است ایتالیا در COVID-19 مرگ و میر. ایالات متحده هنوز آگهی دنیا در کمترین تعداد از coronavirus مرگ و میر بیش از 70,270 مرده بود از این بیماری همانطور که از شنبه.

تعداد کل مرگ و میر ثبت شده در انگلستان است که "بالاتر از ما می خواهید من فکر می کنم همه به من می گویند" آنجلا مک لین مشاور ارشد علمی وزارت دفاع گفت: در این کشور در نشست خبری روز سه شنبه.

مکلین همچنین تاکید کرد که مرگ و میر در انگلستان به مراقبت از خانه شده اند که به طور پیوسته در حال افزایش و گفت: این روند چیزی بود که کشور "نیاز[s] برای رسیدن به درک."

"من فکر نمی کنم ما می خواهیم یک حکم واقعی در چگونه به خوبی کشورها انجام داده اند تا زمانی که این بیماری همه گیر است که بیش از" وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab روز سه شنبه گفت. "و به خصوص تا زمانی که ما باید جامع بین المللی داده ها در تمام علل مرگ و میر."

پس از کشورهای مختلف جمع آوری و گزارش coronavirus داده ها با استفاده از روش های مختلف مقایسه بین مناطق مناسب نیست. به عنوان زمان می گذرد و بیشتر تست های انجام شده و اطلاعات بیشتر در می آید coronavirus نرخ مرگ و میر تبدیل خواهد شد دقیق تر.

اوج مرگ و میر در می آید که دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و اسپانیا در حال کاهش پناهگاه در محل محدودیت در حالی که انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به تغییر بریتانیا سفارشات در هفته آینده.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب