ساکنان خارج از پردیس مجتمع مسکونی در نزدیکی USC رو ترساندن دوشنبه شب در قالب یک ایمیل.

پیام از مدیر لورنزو آپارتمان اعلام کرد که یک مستاجر به حال قرارداد سویه جدیدی از کروناویروس که باعث 304 مرگ و میر در چین است.

یک واحد در طبقه هفتم ساختمان محاصره با نوار احتیاط و کسی که لود شد به یک آمبولانس در خارج گفت: فرانک زو, 20, یک USC دانشجوی سال دوم زندگی می کند که در پیچیده است.

“وجود دارد و در مجموع وحشت در رفتن” زو گفت. “همه در تلاش بود به بیرون بروید و ماسک صورت. من حتی پیامک پدر و مادرم و از آنها خواست اگر من باید به خانه می آیند.”

تبلیغات

این گزارش به سرعت در حال گسترش از طریق رسانه های اجتماعی.

در عرض دو ساعت USC فرستاده schoolwide هشدار اضطراری. این گزارش درست نیست. مقامات اطمینان بدن دانش آموز است که هیچ کس در USC جامعه تشخیص داده شده و یا مورد بررسی قرار coronavirus. “دانش آموزان می تواند حمل و نقل با آمبولانس برای انواع شرایط بهداشتی” پیام اشاره کرد. لورنزو ساختمان مدیریت ارسال ایمیل دوم برای مستاجران گفت: اولین گزارش نادرست بود.

“که خاص اطلاع رسانی آمد واقعا در نزدیکی قله آنچه من تماس بگیرید به طور کلی نگرانی و نگرانی در حال حاضر نه تنها در USC اما کل کشور” دکتر سارا ون اورمان ارشد بهداشت افسر USC, دانشجو, بهداشت و درمان گفت: از اولیه ایمیل.

به عنوان ترس بیش از این سویه جدید از coronavirus سرعت در حال گسترش می کند تا اطلاعات غلط. متعدد در مدارس و دانشگاه ها و حتی شهر کارسون مجبور شده اند برای رد شایعات و مضر که اعضای جوامع خود قرارداد بسته اند ویروس. بسیاری از گزارش نادرست بودند گسترش از طریق Facebook, پست, اسنپ چت, پیام ها و توییت.

تبلیغات

“وجود دارد برخی از چیزهایی که قرض خود را به این نوع از سرایت و که شامل نگرانی در مورد سلامت عمومی که در آن مردم تمایل به رله یا به اشتراک گذاری اطلاعات قبل از آنها تایید کردم که این درست است چرا که آنها احساس می کنید وجود دارد فوریت در اطراف آن گفت:” گابریل کان یک استاد دانشگاه USC است آننبرگ مدرسه برای ارتباطات و روزنامه نگاری.

“جالب اینجاست که سرعت مهم است که در آن همه چیز است. اما در همان زمان کسانی هستند که شما باید بیشتر خاص مورد بررسی قبل از اینکه شما به اشتراک گذاری و می رود که در برابر غرایز ما به عنوان انسان است.”

آن را حدود یک هفته پس از coronavirus رسیده جنوب کالیفرنیا و در آن شده است در بالای محلی پخش اخبار.

برای اولین بار وجود دارد اولیه تایید موارد — یکی در اورنج کانتی و دوم در لس آنجلس — اعلام کرد هفته گذشته. پس از آن دولت ایالات متحده پرسنل در ووهان تخلیه شدند به پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید شهرستان پس از فرار از شیوع بیماری است. فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستور قرنطینه برای همه 195 از آسمان جمعه است که در گذشته 14 روز از زمانی که هواپیما به سمت چپ چین — CDC اولین اجباری قرنطینه در بیش از 50 سال است.

همچنین در روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد این امر به طور موقت در نوار اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته از ورود به کشور. و مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد که یک شهرستان سانتا کلارا بود که اخیرا در بازگشت از ووهان آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به مورد هفتم در کشور و سوم در دولت است. در شنبه بوستون در 20s خود شد هشتم تایید آمریکا مورد.

در میان سریع گام با تحولات محلی مدارس و موسسات شده اند تقلا برای مقابله با شایعات و کاستن ترس با اطلاعات دقیق.

USC به دنبال آن هشدار اولیه با چندین پیام دیگر و پاسخ به سوالات متداول و برگزار Facebook live رویداد به آدرس دانش آموزان نگرانی.

“آنچه ما واقعا می خواهید به سعی کنید به انجام است که به حداقل رساندن آن اما کمک به مردم قرار داده خطر در این زمینه, و من فکر می کنم که واقعا کمک به” ون اورمان گفت.

تبلیغات

پس از اورنج کانتی مقامات بهداشتی اعلام کرد Jan. 25 که یک بیمار شرح داده شده تنها به عنوان یک انسان در 50s داشت coronavirus یک شایعه منتشر شده آنلاین است که او پدر و مادر از یک ارواین دره دانشجو.

“که رسانه های اجتماعی گزارش های تولید شده نسبتا گسترده,” دکتر گفت: سیندی Vyskocil کالج اقدام رئیس جمهور. “این باعث نگرانی فوق العاده ای.”

مدرسه بلافاصله به خارج از مراقبت درمانی اورنج کانتی و در روز دوشنبه به اطلاع دانش آموزان بود که هیچ لینک معتبر برای هر دانشجو یا کارمند.

از آن پس مدرسه همچنان ادامه دارد به تماس با مقامات بهداشت و درمان دو بار در روز برای یادگیری وضعیت شهرستان coronavirus مورد ارائه شده است دانش آموزان با به طور منظم به روز رسانی Vyskocil گفت.

علاوه بر این برای اطمینان است که ویروس نیست و در حال حاضر تهدیدی برای دانشگاه و مدرسه شده است ارسال یادداشت در مورد اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از عبور همراه ویروس ها.

“این نوع از یک خط خوب داشتن یک اندازه گیری پاسخ به مطمئن شوید که اطلاعات دقیق است که در خارج وجود دارد, اما همچنین کمک مردمی در ادامه به هوشیار در مورد فعال راه هایی که برای جلوگیری از گسترش چیزهایی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا ویروس” Vyskocil گفت.

مشابه شایعات همواره حاضر UC Irvine; درخواست آنلاین را تعطیل پردیس به دلیل coronavirus نگرانی انباشته بود تقریبا 10,500 امضا از جمعه.

“با برخی از این شایعات در رسانه های اجتماعی و در سراسر سیستم عامل های مختلف و همچنین در زبان های متعدد از اطلاعات غلط منتشر شده است” گفت: شری اصلی UC Irvine, دستیار معاونت امور عامه.

تبلیغات

مدرسه ایجاد یک پادکست در مورد کوروناویروس تصورات غلط است که در رادیو های محلی و همچنین قصد دارد هفته آینده برای راه اندازی یک کمپین آموزشی شامل شستن دست ایستگاه در پردیس اصلی شاهراه.

در حالی که برخی از گزارش های غلط در مورد کوروناویروس تشخیص درگیر اطلاعات غلط دیگران به نظر می رسد در عمد مضر.

در حداقل دو نمونه تصاویر ویرایش شد به مانند تصاویر مقالات اخبار گزارش جنوب کالیفرنیا که دانش آموزان تا به حال قرارداد coronavirus.

برای اولین بار بود که یک گزارش ساختگی ساخته شده شبیه به روزانه خلبان مقاله بیان کرد که یک دانش آموز در Corona del Mar دبیرستان در نیوپورت بیچ شده بود “مرتبط” را به کروناویروس مورد.

نیوپورت-مسا Unified School District مقامات آگاه شد از آیتم شنبه صبح. آنها به سرعت تماس روزانه خلبان به تایید می کنند که مقاله جعلی بود و پس از آن به اطلاع جامعه مدرسه در بیانیه ای گفت: آنت فرانکو منطقه خبر روابط عمومی افسر.

“صادقانه بگویم من فکر می کنم ما در پاسخ به سرعت به اندازه کافی در آن وجود ندارد بیش از حد از وزوز و من فکر می کنم بسیاری از مردم به اندازه کافی هوشمند می دانیم که آن را واقعی مقاله” فرانکو گفت.

آن را یکی از دو گزارش جعلی شبیه اخبار مقالات ساخته شده است که دور روز شنبه . دوم اعلام کرد که یک دانش آموز در Segerstrom دبیرستان در سانتا آنا تا به حال قرارداد این ویروس. روز چهارشنبه بعد از ظهر سانتا آنا Unified School District ارسال یک پیام رد جعل از طریق رسانه های اجتماعی و ایمیل. آنها نیز فرستاده ارتباطات در زبان انگلیسی و اسپانیایی به منطقه مدارس که آنها را چاپ و ارائه آنها به دانش آموزان به خانه می برد.

“ما اعتقاد داریم سریع و به موقع اطلاعات است بهترین راه برای اطمینان عمومی است که مطلع از چه چیزی درست و چه چیزی نیست,” دکتر گفت: آلفونسو Jimenez منطقه معاون سرپرست برای ارائه خدمات آموزشی است.

در حداقل یک مورد coronavirus جعل است که به کار گرفته شده به عنوان یک جنایتکار مهم است.

L. A. شهرستان کلانتر بخش بررسی ریشه های یک جعل نامه بیان کرد که شیوع گزارش شده بود در کارسون سروان. Jason Skeen تایید پنج شنبه. اف بی آی نیز برای کمک به تحقیقات.

به زودی ظاهر می شود بر روی سربرگ رسمی بلبرینگ, مهر و موم آژانس های چندگانه از جمله مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و L. A. شهرستان در بخش بهداشت عمومی و همچنین جعل امضای وزارت بهداشت عمومی بهداشت محیط مدیر.

آن را اظهار داشت که پنج نفر تست مثبت برای این ویروس ذکر شده پنج کسب و کار در کارسون که آنها تا به حال ظاهرا بازدید کرد و گفت: هر کسی که تا به حال شده است وجود دارد برای رفتن به بیمارستان.

کسب و کار که شامل چین کاسه بیان و غذاهای دریایی شهرستان سوپر مارکت در اکثریت مناطق آسیا از کارسون شهردار آلبرت روبلز گفت.

“من فکر می کنم این تلاش توسط کسی که به تشدید بدترین ترس است که برخی از مردم ممکن است که بر اساس نفرت و نژادپرستی” او گفت:.

به ترکیب این مسئله Carson City Hall بسته شد پنج شنبه در رعایت فرد T. Korematsu روز نسبتا جدید شهرداری تعطیلات بزرگداشت ژاپنی آمریکایی است که دادگاه بیش از امتناع خود را به زندانی در طول جنگ جهانی دوم رفت و به دیوان عالی ایالات متحده.

“من به طور اتفاقی در شهر هال و من حداقل 20 نفر که درخواست در مورد نامه” روبلز گفت. “و مردم را خواستار شد و آنها بودند که خواستار شهرستان سالن و دلیل آن بسته بود هیچ کس پاسخ دادن به تلفن به طوری که آنها در آینده وجود دارد. که نوع متاسفانه تشدید این وضعیت است.”

این است توصیه به دقت و توجه در مورد کوروناویروس اطلاعات منتشر شده از طریق رسانه های اجتماعی به خصوص اگر آن را فراهم می کند اطلاعات شخصی که برای شناسایی بیمارانی که آزمایش مثبت است. دیگر نشانه های ثبتشده از جعلی ارتباطات عبارتند از اشتباهات دستوری و درهم و برهم نثر گفت: دکتر باربارا فرر, the L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر, و اضافه کرد که به روز رسانی خواهد شد از بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است.

“زنگ مردم با اطلاعات نادرست نه تنها خطرناک است اما همانطور که در مورد هر کس صادر شده است که نامه آن نیز به شدت غیر قانونی” فرر گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im