Coronavirus مرگ و میر پیشی 800 در سرزمین اصلی چین

بزرگنمایی این تصویر یک زن چینی می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک او به عنوان انتظار برای عبور ا

توسط MINERALNEWS در 20 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

یک زن چینی می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک او به عنوان انتظار برای عبور از تقاطع های تقریبا خالی در پکن در روز شنبه. Kevin Frayer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kevin Frayer/گتی ایماژ

Coronavirus تلفات صعود به 811 در سرزمین اصلی چین با توجه به چینی, مقامات بهداشت تیره و تار شمارش به ارمغان می آورد که کشور را به آستانه فراتر تعداد جهانی مرگ و میر ثبت شده در طول شیوع بیماری سارس در بین سال های 2002 و 2003.

ارقام گزارش شده توسط ملی چین کمیسیون بهداشت روز یکشنبه (به وقت محلی) بودند فقط دو تا خجالتی 813 مرگ و میر ناشی از سارس ثبت شده در سراسر جهان توسط سازمان بهداشت جهانی است.

بیش از 34 ، 000 نفر در چین تایید شده است به عنوان آلوده شدن با این ویروس از مقامات که در روز شنبه است.

یک زن 60 ساله آمریکایی که هویت منتشر نشده است در میان کسانی که فوت کرده اند پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در چه اعتقاد بر این است به عنوان اولین شهروند آمریکا مرگ و میر پس از بیماری همه گیر آغاز شد.

بسیاری از موارد جدید پیدا شد در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است, کانون شیوع.

مقامات گفت: حداقل 288 موارد دیگر از این ویروس گزارش شده در سراسر دو دوجین دیگر کشورها است.

Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت: یک تیم از کارشناسان بین المللی مونتاژ شده است با هدف ارسال نخستین اعضای این تیم به چین اوایل هفته آینده. او گفت که او امیدوار است مقامات از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خواهد بود بخشی از این ماموریت است.

اعلام شرح زیر است هفته از درخواست از WHO و CDC برای سفر به این کشور برای کمک به تحقیق در مورد ویروس.

Tedros گفت: دولت چین تایید شده بین المللی تیم هنگام ورود به کشور, اما او نمی خواهد اظهار نظر در مورد دقیقا همان است که خواهد بود شرکت.

"رهبر تیم خواهد بود ترک یا دوشنبه یا سه شنبه. این چیزی است که ما با هدف در حال حاضر. و بقیه از کارشناسان را به دنبال خواهد داشت پس از آن" Tedros گفت.

بیش از چهار روز گذشته که مقامات دیده می شود این تعداد به تازگی تایید موارد ایجاد ثبات در.

"این خبر خوبی است و ممکن است منعکس کننده تاثیر اقدامات کنترلی که شده اند در محل قرار داده. اما به یاد داشته باشید وجود دارد همچنین بسیاری از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود" گفت: Michael Ryan مدیر اجرایی این که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

که مقامات همچنین تاکید کرد که هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از تازه تایید موارد در افرادی که به تازگی آلوده به کسانی که بیمار شده است برای برخی از زمان.

"این بسیار بسیار اولیه را به هر گونه پیش بینی در مورد اعداد در این شیوع. این است که هنوز هم بسیار شدید بیماری شیوع" گفت: Ryan.

رایان سریع برای اضافه کردن که: "این بسیار بسیار اولیه را به هر گونه پیش بینی در مورد اعداد در این شیوع. این است که هنوز هم بسیار شدید بیماری شیوع" او گفت:.

بزرگنمایی این تصویر

چینی محلی ساکنان پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها در صف انتظار برای دریافت یک بلیط برای دریافت رایگان ماسک و پاک کننده در خارج از داروخانه ها در روز شنبه در پکن. Kevin Frayer/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Kevin Frayer/گتی ایماژ

پنج شهروندان بریتانیایی از جمله یک کودک 9 ساله فرزند قرارداد این ویروس در حالی که در یک پیست اسکی در کوه های آلپ فرانسه. مقامات روز شنبه گفت که خانواده شده بود بازدید توسط کسی که قبلا بازدید سنگاپور عمده آسیای جنوب شرقی ترانزیت. پنج شهروند بریتانیایی برگزار شد در بیمارستان و در ادامه به بررسی شود.

ماه گذشته اولین coronavirus مورد تشخیص داده شد در ایالات متحده آمریکا

در پاسخ به تهمت و دولت تحمیل محدودیت های مسافرتی به طور موقت محرومیت بسیاری از مسافران از چین به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که اخیرا در چین اگر آنها شهروندان آمریکایی است. شهروندان ایالات متحده سفر از چین مجاز به ورود به ایالات متحده است. اما کسانی که در هوبئی استان به تازگی در حال غربالگری برای این ویروس است و می تواند قرنطینه به مدت 14 روز.

صدها نفر از آمریکایی ها که تخلیه از استان باید به صرف دو هفته در یک پایگاه نظامی و یا امکانات دیگر که نظارت به صورت علائم و نشانه های این ویروس است. این اولین فدرال قرنطینه در بیش از 50 سال است.

وزارت امور خارجه هشدار داد که آمریکایی ها به سفر به چین است. اما مقامات می گویند شانس خود را از ابتلا به این ویروس در ایالات متحده پایین باقی می ماند.

در هنگ کنگ اجباری دو هفته خود "قرنطینه" را آغاز کرده است برای هر کسی که سفر از سرزمین اصلی چین و تلاش برای آرام کردن نگرانی های عمومی از این ویروس گسترش در semiautonomous خاک است که گزارش شده حداقل 18 مورد. هنگ کنگ مقامات در حال بررسی بیش از 1800 مسافر در کشتی کروز تحت قرنطینه پس از برخی از مسافران که تا به حال سوار از چین سرزمین اصلی تایید شد به این ویروس.

در سرزمین اصلی چین در عین حال خشم و همچنان به سوار کردن بیش از چگونه مقامات محلی در ووهان در ابتدا به کار گرفته شیوع. این هفته دولت چین سانسور شده است سرکوب اخبار مرتبط با coronavirus مصرف کردن اخبار محلی داستان در مورد شرایط وخیم به ووهان و از بین بردن رسانه های اجتماعی پست از ساکنان که گفت: آنها بد افتاده.

مقامات چینی حذف میلیون ها نفر از پست های مربوط به مرگ یک جوان چینی که در میان اولین به افزایش هشدار دهنده در مورد کوروناویروس. بسیاری از سانسور پیام شامل هشتگ "من می خواهم آزادی بیان" یک پیام بود که روند در Weibo یکی از چین محبوب ترین سایت های رسانه های اجتماعی.

NPR امیلی فنگ کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب