UC یک راه حل برای ملی کمبود coronavirus تست — انجام آن در خانه

دانشگاه کالیفرنیا پنج مراکز درمانی در حال آماده سازی خود برای گسترش خود را در خانه به تست موارد از رمان corona

توسط MINERALNEWS در 24 اسفند 1398

دانشگاه کالیفرنیا پنج مراکز درمانی در حال آماده سازی خود برای گسترش خود را در خانه به تست موارد از رمان coronavirus — یک حرکت است که می تواند تا حد زیادی سرعت بخشیدن به تلاش ها برای شناسایی بیماران آلوده و جلوگیری از همه گیر.

در آن زمان آنها به طور کامل به سطح شیب دار تا در روزهای آینده و هفته های مراکز می تواند صدها نفر از آزمون در روز را به بیماران خود را. آن سوال این که آیا آنها باید از این ظرفیت برای باز کردن تست ،

این افزایش در تست نمی تواند به سرعت به اندازه کافی برای حرفه ای بهداشت عمومی به عنوان آن را سهولت فشار بر ضعف دولت و county health labs برای جلوگیری از سرایت به سرعت شناسایی آلوده کالیفرنیا. تا کنون تعداد محدودی از آزمون — هر دو در کالیفرنیا و در سراسر کشور — مانع هر کس با علائم از حال آزمایش ویروس.

UC سیستم می پیوندد دانشگاه استنفورد بود که برای اولین بار علمی مرکز پزشکی در کالیفرنیا به توسعه خود را تست و شروع به استفاده از آن به صورت محدود برای تشخیص بیماران.

تبلیغات

در بالتیمور بیمارستان جانز هاپکینز نیز شروع به استفاده از خود آزمون این هفته در حدود 50 بيمار در هر روز. محققان می گویند آنها امید به حرکت به یک بار روزانه 1000 نمونه در چند هفته آینده با استفاده از هر دو دستی و خودکار فرآیندهای تست.

"تقریبا در هر دانشگاهی مرکز پزشکی است یا در فرایند به دنبال به در خانه تست و یا در حال حاضر شروع به زندگی می کنند" گفت: نم Tran, UC Davis, بهداشت, ارشد پزشکی, مدیر, آسیب شناسی بالینی. "هر کس تسریع برنامه ها و شناسایی راه حل یک راه یا دیگری به دلیل وجود کمبود عرضه و تجاری labs ممکن است قادر به نگه دارید تا با تقاضا از کشور است."

عدم تست کیت تست مواد تشکیل دهنده آزمایشگاه نیروی انسانی و تجهیزات آهسته کالیفرنیا پاسخ در خاص است.

ایالت تنها در مورد 1,900 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus که از صبح روز جمعه با وجود چندین هزار — اگر نه صدها نفر از هزاران نفر از افرادی که احتمالا در معرض آن است. بدون آزمایش معلوم نیست که بیمار است و نیاز به قرنطینه می شود و اجازه می دهد که بیماری به گسترش بیشتر مردم است.

تبلیغات

Dr. Omai Garner, director of clinical microbiology in the UCLA Clinical Health System, lean into a room used for detecting the novel coronavirus.

Omai گارنر که هدایت بالینی میکروب شناسی تست برای UCLA سلامت خم به یک اتاق استفاده می شود برای تشخیص رمان coronavirus.

(آل Seib/لس آنجلس تایمز)

سیستم UC همراه با شرکت های خصوصی و دانشگاه های دیگر با هدف سهولت logjam.

"علمی مراکز پزشکی استنفورد و UCs منجر مسئول در کالیفرنیا گفت:" Omai گارنر یک دانشیار بالینی استاد که هدایت بالینی میکروب شناسی تست برای UCLA سلامت. "ما منابع و ما تخصص در خانه."

UCLA همراه با UC سان فرانسیسکو و UC سن دیگو در حال حاضر آغاز شده در خانه تست برای بیماران خود و امیدواریم که به سرعت در سطح شیب دار تا در روزهای آینده. UC San Francisco توسعه خود را تست و با هدف استفاده از آن را برای به عنوان بسیاری از 400 نفر در هفته است. UCSF مقامات تاکید کرد که آنها با استفاده از آزمون برای خود بیماران بدحال نیست ،

UCLA و سن دیگو نیز در حال خدمت به بیماران خود را. این وستوود مرکز پزشکی است که با استفاده از آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری, اما شروع به پردازش نمونه های خود را در آن تجهیزات شنبه.

مصرف آن را در خانه کاهش زمان چرخش به عنوان کمی تا هشت ساعت در مقایسه با چند روز به صورت نمونه ارسال به یک خارجی آزمایشگاه گارنر گفت. UCLA در حال حاضر می توانید مسئولیت رسیدگی به از 40 به 80 آزمون یک روز او گفت: او می خواهم به افزایش است که حجم ده برابر است.

سن دیگو در این تست حدود 20 نفر در روز با خود تست. چرخش زمان هشت ساعت که شامل اولین حاکم کردن سایر بیماری های تنفسی مانند آنفلوانزا است.

"ما در حال در نظر گرفتن استراتژی های چندگانه به طور قابل ملاحظه ای افزایش این ظرفیت در چند هفته آینده" استیون Gonias ارشد پاتولوژی برای UC سان دیگو بهداشت و دیوید غرور مدیر دانشیار تشخیصی میکروب شناسی در UCSD مرکز پیشرفته آزمایشگاه پزشکی در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

20200313_coronavirus_testing049.jpg

کتی Zegarski نظارت بالینی آزمایشگاه دانشمند با بخش پاتولوژی و آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه UC Davis سلامت اجرا می شود از طریق فرایند بارگذاری نمونه ها به یک جدید تست ابزار برای این ویروس است که باعث COVID-19.

(Wayne Tilcock/UC Davis سلامت)

UC Davis اما آماده است تا بسیار گسترش در خانه تست جدید دولت از هنر ابزار است که می تواند به طور خودکار فرآیند بیش از 1,400 نمونه روزانه — به مراتب سریع تر از تست در بسیاری دیگر از آزمایشگاه که انجام این کار دستی.

فن مانند آزمایشگاه بالینی دانشمندان با استفاده از فرایند دستی باید استخراج مواد ژنتیکی از هر نمونه به دست آمده از طریق بینی یا دهان گرد و خاک با ترکیب شیمیایی است. سپس آنها باید تجزیه و تحلیل آن برای دیدن اگر آن را منطبق ژنتیکی توالی موجود در ویروس است که باعث COVID-19. این روند می تواند در چند ساعت فقط برای یک آزمون.

Tran گفت: UC Davis مولکولی آزمایشگاه در ساکرامنتو امیدوار است تا روند تا به 1,440 نمونه یک روز در آن ابزار جدید یک cobas 6800 توسط Roche Diagnostics از سوئیس.

آزمایشگاه نصب شده تشخیص مولکولی ابزار دسامبر گذشته Tran گفت: انتظار به استفاده از آن برای کارهای روزمره مانند سرطان نمایش و تست برای سایر بیماری های عفونی مانند ایدز. سپس coronavirus شیوع رسید.

این مدل که UC Davis خریداری شده اجازه می دهد تا محققان به اجرا نه تنها روشه آزمون بلکه خود را. هنگامی که دولت فدرال با صدور قوانین جدید در اواخر فوریه سرعت روند تصویب تجاری تحقیقاتی و دانشگاهی labs به منظور توسعه آزمون خود را برای ویروس دیویس محققان شروع به کار بر روی خود را "خانه دم" به عنوان Tran آن قرار داده است.

دستور العمل های خود را با استفاده از برخی از مواد شیمیایی مختلف از کسانی که در فدرال CDC آزمون اجازه می دهد مرکز پزشکی برای رسیدن به خود زنجیره تامین و جلوگیری از ملی کمبود قطعات شناخته شده به عنوان معرف ترنسپاندر گفت.

آزمون که اعتبار هر سازمان غذا و دارو ضوابط و باید آماده به رول را در عرض چند هفته ،

تبلیغات

"من فکر می کنم ما قادر به ارائه سریع تر تست و کاهش بسیاری از بار در بهداشت عمومی آزمایشگاه" Tran گفت.

دکتر Aimee مولن اورژانس پزشک در دانشگاه UC Davis گفت: در حال حاضر طول می کشد حدود دو روز به نتایج آزمون از خصوصی labs. او گفت: Davis درمان سه مثبت COVID-19 بيمار تا کنون.

UC Irvine, بهداشت همچنین به آغاز طرح خانه تست مارس 6.

UC سان فرانسیسکو است در محل کار در روز به طور بالقوه بازی در حال تغییر پژوهشی است که می تواند برای تست این ویروس به عنوان آسان و گسترده به عنوان آنفولانزا نمایش. تجربی آزمون توسط چارلز چیو از UCSF و جانیس چن از ماموت Biosciences در جنوب سان فرانسیسکو می تواند تولید نتایج در اسرع وقت 30 دقیقه انکوبه یک نمونه در یک لوله آزمایش و تعیین وجود این ویروس با استفاده از یک نوار که تغییر رنگ مانند یک تست حاملگی.

کار بر روی یک تکنولوژی شناخته شده به عنوان CRISPR-Cas که می تواند شناسایی ژنتیکی توالی.

Brian Bowland, senior clinical lab specialist in microbiology in the UCLA Health System, prepares a master mix for testing of the COVID-19 coronavirus.

برایان Bowland ارشد بالینی آزمایشگاه تخصصی میکروبیولوژی در UCLA سلامت آماده master mix برای تست COVID-19 coronavirus.

(آل Seib/آل Seib/لس آنجلس تایمز)

"ما با استفاده از CRISPR به عنوان یک راه برای تشخیص سوزن در انبار کاه قادر به بسیار به سرعت در حال شناسایی اینکه آیا یا نه یک بیمار آلوده شده است به دنبال توالی ژنتیکی از ویروس" چیو گفت KTVU فاکس 2. "ما باید قادر به تست این ویروس در یک پزشک درمانگاه در اتاق اورژانس و یا حتی به طور بالقوه در فرودگاه."

این تیم به دنبال تایید FDA برای تست اما هنوز در بر داشت یک شریک تجاری برای تولید و توزیع آن به طور گسترده ای.

در ضمن تست های بیشتر در راه هستند. روز جمعه روشه اعلام کرد که FDA به حال مجاز به استفاده از آن با سرعت بالا تست برای این ویروس توسط آزمایشگاه های تایید شده و گفت: آن می تواند میلیون ها نفر از آزمون در دسترس در هر ماه.

گارنر از UCLA گفت: توسعه آزمون های تشخیصی تولید کنندگان ارائه بهترین راه را تا سطح شیب دار, تست سرعت و آن را در دسترس فراتر از تخصصی علمی labs.

کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: از جمله اضافه شدن ظرفیت خواهد بود یک نعمت غیر مترقبه به دولت که مورد تأیید نظام به 247 از صبح روز جمعه. پنج نفر کشته شده اند.

در یک نشست خبری روز شنبه, باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت تصریح کرد که شهرستان labs و حتی تجاری آزمایشگاه دارای ظرفیت محدود برای تست ویروس.

"ما واقعا هیجان زده در مورد بیمارستان ها قادر به سفارش ماشین آلات و آزمون خود را در آزمایشگاه های خود را برای بیماران," او گفت:.

به دلیل پایین تست ظرفیت لس آنجلس مقامات اند که بیماران بدون سابقه سفر به یک کشور آسیب دیده می تواند آزمایش می شود تنها در صورتی که بیمار به اندازه کافی در ICU. هنگامی که بیماران را واجد شرایط برای تست آن می تواند به چهار تا پنج روز برای دریافت نتایج از CDC, او گفت:.

در UCLA تعداد محدودی از آزمون مانع هر کسی که می خواستم به آزمایش از آزمایش گفت: اورژانس پرستار مارسیا Santini.

"هنگامی که ما نیاز به آزمون آنها" Santini گفت: "ما نمی باید توانایی برای تست."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب