آمازون دو برابر سود به $5.2 میلیارد دلار به خرید آنلاین خوشه

بزرگنمایی این تصویر آمازون تحویل کامیون پارک شده در خارج از یک انبار در فرانسه در مارس 16. این غول خ

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

آمازون تحویل کامیون پارک شده در خارج از یک انبار در فرانسه در مارس 16. این غول خرده فروشی آنلاین درآمد و سود افزایش یافت و در سه ماهه دوم. دنیس Charlet/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دنیس Charlet/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به روز شده در 6:52 p. m. ET

خوشه در خرید آنلاین در طول همه گیر کمک آمازون خالص $5.2 میلیارد دلار سود به فروش آن افزایش یافت و به بالاترین رکورد در بین ماه های آوریل و ژوئن.

آمازون افزایش فروش 40 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با سال قبل از آن هدف قرار دادن نزدیک به 89 میلیارد دلار این شرکت گزارش شده است در روز پنج شنبه. خرده فروش موفق به دو برابر سود آن حتی آن را به عنوان صرف بیش از 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط و افزود: 175,000 استخدام های جدید برای کمک به نگه دارید تا با تقاضا است.

آمازون نتایج جستجو آمد همان روز که گزارش وزارت بازرگانی بیشترین انقباض اقتصادی در تاریخ مدرن را ترک کرده است که بسیاری از خرده فروشان و رستوران ها در تلاش برای زنده ماندن.

اما آمازون در میان چند خرده فروشان عمده که شاهد یک افزایش بزرگ در هنگام خرید coronavirus آمریکایی ها مجبور به سوراخ کردن جایی که آنها در droves به گزینه های آنلاین از جمله برای تحویل مواد غذایی. آمازون سهام ضربه تمام رکورد زمان ارزش این ماه است.

در تماس با خبرنگاران در روز پنج شنبه آمازون مدیران اشاره به چند دلیل برای این شرکت فیلمهای سه ماهه.

عمدتا آمریکایی خرید — زیادی. ابتدا آن را همه گیر ملزومات از قبیل مواد غذایی و ماسک و تمیز کردن وسایل که کمتر سودآور است. اما به اواخر بهار خرید, شد, طبیعی, آمازون, Chief Financial Officer برایان Olsavsky به خبرنگاران گفت:. مواد غذایی آنلاین فروش سه برابر شده است.

به علاوه آمازون گفت: بیشتر مردم برای امضا یا تمدید نخست عضویت که در ایالات متحده هزینه های 119 دلار در سال است. در نوبت نخست مشترکان شده اند پرکار خریداران — خرید بیشتر و بیشتر.

همچنین در اوایل خرده فروش مطمئن نیستم که آیا آن را می توانید نگه دارید تا با نیازهای حمل و نقل به عنوان مشتریان شکایت از تاخیر و دیگر مشکلات با آمازون خدمات. اما در اواخر بهار و اوایل تابستان این شرکت قادر به کشتی بیشتر از انتظار است.

آمازون ابر-خدمات کسب و کار بزرگ به عنوان به خوبی به عنوان افراد بیشتری را مشغول به کار از راه دور در طول بیماری همه گیر.

"این یکی دیگر از بسیار غیر معمول سه ماهه و من نمی تواند بیشتر از افتخار و سپاسگزار به کارکنان خود در سراسر جهان" مدیر عامل شرکت جف بزوس در بیانیه ای گفت.

پرسید که آیا آمازون را در نظر برقراری موقت پرداخت ضربت از $2 ساعت برای انبار و تحویل کارگران و مدیران شرکت کاهش یافته است به نظر در تماس با خبرنگاران. این شرکت در حال حاضر در استخدام بیش از 1 میلیون نفر از کارگران, بسیاری از آنها در انبارها.

آمازون گزارش نیز یکی در له از فن آوری درآمد در روز پنج شنبه — با Facebook گوگل و اپل تمام گزارش را به عنوان به خوبی زیر خیمه شهادت چهار اجرائی در کنگره در روز چهارشنبه در مورد شرکت خود را به قدرت رسیدن و در حال رشد و نفوذ در طول این بیماری همه گیر.

آمازون بزوس ظاهر می شود قبل از قانونگذاران برای اولین بار به میدان فرستاد بسیاری از سوالات در مورد این شرکت درمان از دیگر تجار در آن پلت فرم که در آن فروشندگان شخص ثالث در حال حاضر حساب برای برخی از 60 درصد از فروش. در غیر منتظره امتیاز بزوس گفت که او نمی تواند تضمین کند که آمازون هرگز با استفاده از داده های جمع آوری شده از دیگر فروشندگان را به خود محصولات.

یادداشت سردبیر: آمازون است که در میان NPR حامیان مالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب