زندانیان فدرال به قفل در سلول ها به مدت 14 روز در میان ویروس

واشنگتن - اداره فدرال زندانها است قفل تمام آن 146,000 زندانیان در سلول های خود را برای دو هفته آینده در یک تلا

توسط MINERALNEWS در 14 فروردین 1399

واشنگتن - اداره فدرال زندانها است قفل تمام آن 146,000 زندانیان در سلول های خود را برای دو هفته آینده در یک تلاش بی نظیر به سرعت گسترش coronavirus به عنوان تمرکز شیفت به یک لوئیزیانا ترکیب که در آن دو زندانی کشته شده اند و نزدیک به 20 نفر دیگر باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

ترکیب شناخته شده به عنوان FCC اوکدیل پدید آمده به عنوان ground zero در زندان فدرال سیستم مبارزه شامل coronavirus پشت میله های زندان. وضعیت چنان وخیم است که محلی در بخش بهداشت و درمان گفت: دولت فدرال وجود دارد بدون نیاز به آزمون زندانیان دیگر برای coronavirus. کسانی که نشان دادن علائم باید فرض به آن را دارند.

روز چهارشنبه آژانس تایید thata دوم زندانی در اوکدیل, 43 ساله نیکلاس Rodriquez مرده بود. فقط روز قبل از آن یکی دیگر از گذراندن 27 سال مواد مخدر حکم درگذشت در بیمارستان از coronavirus. به گفته مقامات هر دو مردان جدی است, دراز مدت زمینه ای شرایط بهداشتی. آنها تنها مرگ و میر تا کنون در فدرال زندانها اما دولت های ایالتی و محلی lockups دیده می شود مرگ و میر.

تا کنون 11 اوکدیل زندانیان دارای آزمایش مثبت و 19 نفر دیگر در بیمارستان و مشکوک به داشتن بیماری, 32 هستند و در انزوا با علائم و 82 بوده است قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض با توجه به محلی اتحادیه رئیس جمهور رونالد موریس.

علاوه بر این 13 کارکنان آزمایش مثبت است بستری در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستانی در اسکندریه در حدود 50 دقیقه به دور و حدود 16 نفر دیگر از کار هستند و در انتظار نتایج آزمون.

"این است که یک ظرف غذا در اینجا" موریس گفت.

اداره زندانها گفت: چشم انداز مثبت است "مطابق با افزایش موارد مثبت در لوئیزیانا" و از آنجا که وجود دارد بسیاری از موارد در زندان محلی مقامات بهداشتی توصیه می شود تست نکنید هر کس دیگری که نشان می دهد COVID-19 علائم و به جای آن تصور آنها مثبت است.

لوئیزیانا پدید آمده است به عنوان یک نقطه داغ برای ویروس با مرگ و میر در 273. تعداد موارد تایید شده رشد 23% یک شبه با شکوه از 6400 با توجه به آخرین آمار و ارقام. حدود 23 درصد در بیمارستان بستری هستند. در سراسر کشور وجود دارد بیش از 200,000 موارد است.

"چه اتفاق می افتد در اوکدیل است غم انگیز و قابل اجتناب مثال از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که مقامات موفق به توجه به توصیه کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که از همان ابتدا که زندان ها و زندان را تبدیل به خطرناک زمینه برای پرورش این بیماری گفت:" کتی Schwartzmann حقوقی, مدیر, لوئیزیانا, اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. "این باید زنگ خطری برای دولت و مقامات محلی که این یک تهدید قریب الوقوع به بهداشت عمومی است که باید فورا."

این وضعیت در اوکدیل است سوخت ترس در میان زندانیان و کارکنان در بقیه اداره زندانها سیستم که ویروس می تواند فقط به عنوان به سرعت در هر یک از دیگر 121 تادیبی امکانات هر چند میزان عفونت در مقایسه با خارج از زندان کم است. مقامات بهداشتی شده اند هشدار دهنده برای بیش از یک دهه در مورد خطرات ناشی از شیوع در زندان ها و زندان ها هستند که ایده آل محیط برای شیوع ویروس.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

روز چهارشنبه اداره زندانها را به یک مرحله جدید از آن coronavirus پاسخ طرح: سراسر کشور مستند. در تلاش برای کند کردن این ویروس گسترش افسران قفل خواهد شد همه زندانیان در سلول های خود را برای 14 روز. این سازمان در بیانیه ای گفت که "تا حدی عملی" زندانیان باید هنوز هم دسترسی به خدمات سلامت روان درمان و آموزش برنامه های.

حتی به عنوان مقامات تمرکز خود را به تلاش برای مبارزه با پتانسیل coronavirus اپیدمی ماموران در ادامه به صورت چالش های مدیریت زندانیان و مبارزه با شدید کمبود نیروی انسانی. در اوایل این هفته یک زندانی به دور از یک حداقل امنیت فدرال زندان اردوگاه در سه رودخانه, Texas. او در حال حاضر می خواستم ایالات متحده خدمات مارشال.

در اوکدیل برخی از کارکنان در حال کار بر 32 ساعت مستقیما برای پر کردن شکاف موریس گفت. فهرستی کشیده بودن است حتی نازک تر به دلیل برخی از افسران باید در بیمارستان برای محافظت از زندانیان تحت درمان است.

اداره زندانها گفت: نگهبانان می تواند اطلاع مقامات در واشنگتن در صورتی که نیاز اعضای هیات اضافی اما این سازمان نمی گویند که آیا این اتفاق افتاده است در اوکدیل.

افسران اصلاح زندانیان و مدافعان در زندان مختلف در سراسر ایالات متحده مطرح کرده اند هشدار دهنده در مورد آنچه آنها می گویند یک کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی و اساسی همه گیر نیاز دارد مانند صابون و ضد عفونی کننده دست.

در بیانیه ای به آسوشیتد پرس در هفته گذشته اداره زندانها مدیر مایکل کروجل اصرار داشت که آژانس تا به حال inventoried خود را تمیز کردن فاضلاب و تجهیزات پزشکی وجود دارد و "منابع کافی در دست و آماده برای توزیع شود و یا نقل مکان کرد و برای هر مرکز به عنوان لازم تلقی می شود." آژانس نیز دستور داد وسایل اضافی, او گفت:.

اما موریس و دیگران می گویند وجود دارد روشن قطع ارتباط بین کروجل اصرار که آژانس به اندازه کافی شخصی دنده محافظ در سهام و وضعیت در لوئیزیانا زندان پیچیده است.

موریس گفت: برنامه ریزی ضعیف چپ اوکدیل با لوازم از چیزهایی مانند N95 ماسک, لباس و چهره سپر. تنها پس از کارکنان نگهداری pestering سرپرستان برای دنده را از زندان سفارش 10,000 N95 ماسک که قرار است تحویل داده می شود در این هفته, او گفت:. زندان نیز در حال اجرا پایین در ضد عفونی کننده دست با مدیریت گفتن کارکنان آن است که با داشتن مشکل پیدا کردن برخی از به خرید او گفت:.

در یک اردوگاه زندان در پنساکولا فلوریدا کارکنان رفت و دست خود را, ماسک برای پوشیدن در این هفته است. اما آنها متوقف شد و گفته سرپرست که آنها نمی تواند آنها را می پوشند به دلیل آن می تواند برانگیختن وحشت در میان زندانیان و دیگر اعضای هیات یک فرد آشنا با این موضوع گفت: AP.

فرد مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

آژانس گفت که آیا افسران می تواند پوشیدن ماسک به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله این که آیا یک موسسه فعال مورد و هر یک از کارکنان را شرح شغل.

___

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

سیساک گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده جیم Mustian در نیویورک کمک به این گزارش.

___

دنبال بالسامو و در توییتر در سیساک https://twitter.com/MikeBalsamo1 و https://twitter.com/MikeSisak.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب