گفتگو در مورد همسر اول مهر قربانی سرنوشت دادستان استدلال می کنند در Robert Durst قتل محاکمه

سوزان برمن گفت: او از دوستان نزدیک Robert Durst که پلیس تماس گرفته بودند او امیدوار به صحبت با او در مورد ناپدید شدن مرموز Durst ،

این یک دروغ و Durst نمی یاد که برای 15 سال است. اما او گفت که او با اکراه موافقت کرد برمن صحبت می تواند به کارآگاهان: “آنچه من می خواهم به می گویند, نه؟,” او در مصاحبه ای گفت: برای آماده HBO مستند “The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst.”

لس آنجلس دادستان اتهام پنج شنبه که Durst اجازه پنهان خشونت آمیز طرح که climaxed در سال 2000 با برمن را کشتن.

“این بیانیه ای که توسط سوزان برمن به باب Durst که مهر و موم شده خود سرنوشت” معاون Dist. Atty. جان Lewin گفت: در دومین روز از افتتاح اظهارات در قتل محاکمه Durst که التماس کرد گناه نیست.

تبلیغات

برمن مرده پیدا شد در او بندیکت دره عمیق و باریک در شب کریسمس به خانه و حوادث سرنوشت ساز که در آن سال اشغال مقدار زیادی از Lewin آدرس به 12 منصفه و 11 تناوب در جمع و جور دادگاه در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

با توجه به دادستان Durst بود وحشت چون نیویورک مقامات تا به حال بازگشایی تحقیقات مربوط به سال 1982 بین رفتن کاتلین Durst. برمن عمل به عنوان Durst را سخنگوی و دادستان گفت که او ارائه یک “غلط بهانه” برای Durst نما به عنوان همسر از دست رفته در یک تماس تلفنی به دانشکده پزشکی. تلفن تماس با تقویت این تصور که کاتلین Durst زنده بود.

در ضبط و پخش برای منصفه, Durst خلاصه تا خود را در واکنش به تمدید پرس و جو: “من گناه برای سال ها در روزنامه ها و … در حال حاضر آنها واقعا در حال رفتن به پیدا کردن من گناه است.”

گریز از مرکز وارث نیویورک املاک و مستغلات ثروت شروع انباشت پول نقد دادستان گفت و تهیه یک نخ نما آپارتمان در گالوستون تگزاس جایی که او برنامه ریزی شده برای زندگی مبدل به عنوان یک لال ، او امضا بیش از قدرت از وکیل به سابق خود را دوست دختر Debrah لی Charatan. او سپس پرسید Charatan به ازدواج با او و در اوایل ماه دسامبر از سال 2000 جفت گره خورده است گره.

تبلیغات

یک خاخام انتخاب شده از دفترچه تلفن officiated. Lewin گفت: Durst باز بود در مورد معاملاتي هدف از nuptials.

“من تا به حال به Debrah به نوشتن چک. من تنظیم خودم به عنوان یک فراری ، ” Durst گفت: در ثبت زندان تماس تلفنی.

توسط Dec. 19 سال 2000 او در سوار شدن به یک پرواز به ابراز پیروزی از اکتشاف در شمال کالیفرنیا. Durst ادعا کرده است این سفر هدف این بود به حل و فصل امور وجود دارد; او متعلق به یک خانه در نزدیکی ترینیداد.

دادستان گفت که او برداشت خود را از فورد اکسپلورر و یک سری از تماس های تلفنی به شخصی خود را به صندوق پستی صوتی جای او را در Garberville در دسامبر. 21 حدود 90 مایلی جنوب از خانه خود را در ترینیداد.

مسافت پیموده شده در اکسپلورر سازگار با 1,150 مایل دور سفر درایو از Garberville به برمن خانه و بازگشت به سان فرانسیسکو در شب Dec. 23, Lewin گفت. برمن به ضرب گلوله کشته شد مرده در خانه اش مدتی بین شب Dec. 22 و صبح Dec. 23 با توجه به پزشکی قانونی ثبت شده است.

در سان فرانسیسکو Durst سوار red-eye برای شهر نیویورک — نادر حالت از حمل و نقل برای Durst. در مصاحبه با دادستان در 2015, Durst تلاش برای توضیح دهید که چرا خود سفر متقابل کشور بود تا کوتاه.

“من نمی توانم آن را توضیح دهید,” او گفت: Lewin.

Lewin منصفه گفت که نیویورک کارآگاهان به حال zeroed در برمن را دوباره بررسی به کاتلین Durst ناپدید شدن اما به دلیل صمیمی و نزدیکی به Durst, آنها تا به حال خودداری از هر گونه تماس بگیرید.

تبلیغات

معلوم نیست چرا برمن دروغ Durst. او در تنگه وخیم مالی و حرفه ای تلاش شد. دادستان گفت که او تا به حال مشکل پرداخت اجاره قبل از Durst ارائه او یک تاسیسات: او او را فرستاده $50,000 در دو ماه قبل از او کشته شد.

دادستان افتتاحیه اظهارات را در مجموعه ای به این نتیجه دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de