بزرگنمایی این تصویر

بزرگراه میان ایالتی 70 غرب دنور حمایت است تا با اسکی ترافیک در ژانویه. 18. Coloradans این پودر زیارت هر آخر هفته و ترافیک بدست بدتر است. ناتانیل جزئی/Colorado رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ناتانیل جزئی/Colorado رادیو عمومی

بیش از یک و نیم دوجین جهانی اسکی به کمتر از 100 کیلومتری غرب دنور. مشکل این است که آنها نیز برخی از محبوب ترین — و واقعا وجود دارد تنها یک راه برای رسیدن به آنها: مخوف ایالتی 70.

“در ابتدا من می تواند در 6:30 [صبح] یا 7 [صبح] و در اینجا در یک ساعت” گفت: Midhun Mohan که skied در لاولند منطقه اسکی برای هشت سال گذشته.

“اما در حال حاضر من احتمالا مجبور به ترک در 5:30 [صبح] در یک روز مثل این” او گفت: در اخیر صبح روز شنبه.

زمان سفر به این منطقه اسکی فقط در 60 مایلی غرب دنور افزایش یافته است به طور متوسط از 15 دقیقه پس از سال 2014 با توجه به دولت داده است. در مارتین لوتر کینگ جونیور تعطیلات آخر هفته روز در سال 2019 بیش از 175,000 وسایل نقلیه سفر در این بخش از I-70. زمان سفر به دنور می تواند رسیدن به سه ساعت یا طولانی تر است.

“در سال گذشته هنگامی که خانواده ما رفت و اسکی در وایل آن در زمان شش ساعت به عقب بر گردیم در یک پنج شنبه شب” گفت: رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس.

بنابراین کلرادو بخش حمل و نقل با همکاری سه اسکی از جمله لاولند اسکی منطقه به اجرا رفت و برگشت اتوبوس در تعطیلات آخر هفته. چرا که اتوبوس در حال کارآمد تر از اتومبیل های در حال حرکت تعداد زیادی از مردم در سیم پیچ دو خط بزرگراه مقامات دولت امید آنها را به اندازه کافی ماشین از جاده به کاهش برخی از ازدحام.

“عالی بود. من فکر می کنم آینده” گفت: Mohan, اولین بار, اتوبوس, سوار.

اما کلرادو ناوگان اتوبوس با ظرفیت حدود 500 مسافر در تعطیلات آخر هفته به اندازه کافی بزرگ نیست به یک اثر قابل توجه در ترافیک فقط رتبهدهی نشده است. و پس از راه اندازی در ماه دسامبر سال گذشته آنها در حال اجرا کمتر از نصف ، باب ویلسون سخنگوی کلرادو بخش حمل و نقل گفت: در آن طول می کشد زمان برای ساخت ridership.

بزرگنمایی این تصویر

یک زن قدم کلرادو وزارت حمل و نقل را Snowstang اتوبوس در لاولند منطقه اسکی. این اداره با همکاری سه اسکی به اجرا رفت و برگشت اتوبوس در تعطیلات آخر هفته. ناتانیل جزئی/Colorado رادیو عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ناتانیل جزئی/Colorado رادیو عمومی

“آنچه که ما در حال امیدوار است این برنامه برای گسترش” ویلسون گفت:. “و بیشتر اتومبیل و وسایل نقلیه بیشتر ما می توانیم در خارج از جاده بهتر از آن خواهد بود. حتی اگر آن را یک دندانه کوچک آن را به یک دندانه با این وجود.”

کرایه شروع در $25 سفر دور و یارانه تفریحی برای نگه داشتن آنها کم است.

“ما در تلاش هستیم تا بخشی از راه حل” گفت: جان فروشندگان مدیر بازاریابی در لاولند منطقه اسکی. “هر کسی که می شود در آن اتوبوس اساسا کاهش می دهد یک خودرو در I-70 و باز می شود تا نقطه دیگری در پارکینگ ما.”

اما این قیمت کاملا پایین به اندازه کافی برای کایل راس دنور.

“ما کمی از محاسبه تا آنجا که مانند چقدر پول ما صرف گاز به اینجا,” او گفت:. “و ما یک سگ است که ما را. اگر نیست آن را برای سگ, ما احتمالا می خواهم آن را.”

وجود بیش از قیمت گاز را در نظر بگیرید. با استفاده از این سرویس درآمد داخلی را پیموده شده نرخ ارز که عوامل در چیزهایی مانند ساییدگی و پارگی آن هزینه در حدود $70 به درایو به لاولند و برگشت.

اما رانندگی است که عمیقا ریشه دوانده در اینجا از انعطاف پذیری است که اتومبیل را به حزب جو در استراحتگاه’ پارکینگ. حتی در ساعت 9 صبح روز شنبه, نمرات از اسکی بازان و snowboarders شد جرعه جرعه هنر و صنعت آبجو و سیگار کشیدن ماری جوانا.

“اتوبوس نیست معمولا برای من” گفت: خاک رس گل رشتی طلایی, Colo., زیرا ماشین او فضا بدهید برای “فعالیت های فوق برنامه.”

“نشستن در یک اتوبوس در ترافیک با, بد بو, غریبه, من نه برای آن” اضافه شده امیلی مینارد بود که sipping یک کنسرو کوکتل ودکا با لورن پر از سوبارو.

کلرادو است که نه تنها در برخورد با اسکی ترافیک. دره در خارج از شهر سالت لیک آیا جم در آخر هفته و روز پودر به عنوان به خوبی. یک رفت و آمد مکرر وجود دارد شروع به شارژ هزینه پارکینگ در این فصل برای تشویق استفاده از حمل و نقل عمومی. یک رفت و آمد مکرر در خارج Boulder, Colo., به عقب کشیده در یک طرح مشابه در سال 2018 پس از مقاومت مواجه شدید عمومی.

گل رشتی و دیگر اسکی بازان گفت: آنها می خواهم عشق را به یک قطار به کوه — کسانی که نمی گیر در بد آب و هوا و خواهد عمل خارج ترافیک به طور کامل آنها استدلال می کنند. اما وجود دارد هیچ فعال برنامه ای برای ساخت یک قطار مسافری خدمات از هر نوع همراه I-70. یک مطالعه قبلی از انواع مختلف قطار از دنور به Vail منطقه برآورد آن می تواند هزینه $10 میلیارد دلار به 32 میلیارد دلار رسید.

بنابراین در حال حاضر اسکی بازان را باید محتوا را به صبر کنید — یا در اتومبیل خود را و یا در اتوبوس.

“من حدس می زنم آن را فقط به قیمت به شما پرداخت به اسکی” پرهای گفت.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر