پکن – به عنوان مبارزه با یک ویروس جدید شیفت به اروپا و فراتر از چین عرضه میلیون ها نفر از ماسک و دیگر به شدت مورد نیاز به تلاش دولت امیدوار به ساخت سیاسی روابط و خنثی انتقاد که آن را اجازه بیماری به گسترش در اوایل.

رئیس جمهور صربستان قصد دارد در فرودگاه این آخر هفته به استقبال حمل و نقل تجهیزات پزشکی از “برادر و دوست” چینی رهبر پینگ است. یازدهم دولت پرواز دستکش و لباس محافظ به لیبریا. از آن است که ارسال 100,000 کیت های آزمایش به فیلیپین. بیش از 10 پرواز حمل میلیون ها نفر از ماسک ها و لوازم دیگر موظف هستند برای جمهوری چک, این هفته است.

چین می گوید, چک, وزیر کشور Jan Hamacek است “تنها کشور قادر به تهیه اروپا با چنین مقدار.”

آن را بخشی از تلاش های حزب کمونیست به تغییر شکل روایت از یکی از اوایل اشتباه به یک ملت است که عمل قاطعانه به شیوع بیماری تحت کنترل است. چین است که شعار خود را تحویل هواکش و ماسک در خارج از کشور و اعزام آن کارشناسان پزشکی برای به اشتراک گذاشتن درس از موفقیت آن است.

چین امیدوار به بهره مندی از تحقق در غرب چگونه مشکل آن این است که به این ویروس را تحت کنترل گفت: Julian کو یک استاد حقوق در دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین در نیویورک است.

“دولت چین را شکست … کمتر خواهد بود به شدت مشاهده شده در نور از شکست دولت های دیگر برای پاسخ موثر به عنوان خوب,” او گفت:.

صربی جمهور Aleksandar Vucic لعنتی اتحادیه اروپا و ستایش چین برای ارائه کمک به زمانی که او اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با شیوع. کشور خود را می خواهد برای پیوستن به اتحادیه اروپا اما دولت او نقل مکان کرد و نزدیک به روسیه و چین در بالا و پایین رفتن نبرد برای نفوذ است.

“من باور دارم من برادر و دوست چین و به اعتقاد من در چین به کمک” Vucic گفت. “همبستگی اروپایی,” او گفت: “فقط یک افسانه است.

مقامات اتحادیه اروپا محروم شدند توقف کمک به صربستان اما گفت اول خود را در اولویت قرار بود اعضای اتحادیه اروپا.

چین داده شده 20 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی برای COVID-19 تلاش. در حالی که اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند بزرگتر وعده برای مبارزه با بیماری آنها در حال حاضر مشغول بحران در خانه.

چینی “در حال برنده شدن امتیاز گفت:” ترزا فالون بنیانگذار مرکز برای روسیه و اروپا و آسیا و مطالعات در بروکسل. “صربستان فکر می کند که چین نجات دهنده خود را.”

شش هفته پیش مقامات چینی در تلاش بودند برای سرکوب خشم در خانه و محکومیت در خارج از کشور. منتقدان گفت: با توجه به انگیزه های سیاسی پا کشیدن چین تا به حال سنن و ویروسی شیوع مسابقه از طریق عمده استان و پایتخت آن ووهان.

در حال حاضر انتقاد بارش در دولت از تهران به واشنگتن بازدید از چینی صلیب سرخ رسمی متنبه ایتالیا روز پنج شنبه برای اجازه دادن به بسیاری از مردم قدم زدن در خیابان های میلان.

“در حال حاضر ما نیاز به توقف همه فعالیت های اقتصادی است و ما باید برای جلوگیری از تحرک مردم گفت:” رئیس اجرایی خورشید Shuopeng.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

در یک سطح چین رفت و برگشتی کمک به آن را دریافت. نزدیک به 80 کشور ارسال تجهیزات به چین در برخی از پروازهای چارتر آنها ارسال می شود به تخلیه شهروندان خود از ووهان.

“این است که چین سنتی فضیلت به بازپرداخت با حسن نیت بیشتر مهربانی” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت: با استناد باستان مکتب کنفوسیوس گفت: “شما پرتاب یک هلو به من و من به شما یک جید برای دوستی است.”

اما در همان زمان چین تعمیق روابط با کشورها شده اند که پذیرای کمک رسانی خود را به عنوان آن را فرض بزرگتر بین المللی نقش. آن است که حمل و نقل منابع به کامبوج که نخست وزیر کامبوج بوده است صریح حامی یازدهم و حتی بازدید او در پکن در ماه گذشته به وقوع خروشان.

چین نقل مکان کرد و به سرعت به ارسال کارشناسان و تجهیزات به ایتالیا که سال گذشته اول شد غربی کشور اروپایی برای پیوستن به چین کمربند و جاده ابتکار. این برنامه گسترده به دنبال گسترش تجارت با ساختمان بنادر و جاده ها و دیگر پروژه های حمل و نقل در یک قرن 21 نسخه از افسانه جاده ابریشم.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

چین آماده است برای کار با ایتالیا برای کمک به همکاری های بین المللی در کنترل اپیدمی و به ساختمان یک “سلامت جاده ابریشم” Xi شد به نقل از گفتن نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در یک تماس تلفنی دوشنبه.

“این یک تصادف است که حرارت نقشه که در آن Xi Jinping است که با ارسال پیام تسلیت و چین ارسال N95 ماسک همپوشانی بسیار نزدیک با این کشورها است که نشان داده اند که تمایل به جای چین گفت:” دانیل راسل سابق ارشد و دیپلمات های ایالات متحده در حال حاضر با جامعه آسیا موسسه سیاست در نیویورک است.

نظرات متفاوت در اثر چین در تلاش.

“این یک سوال باز چقدر است که برای دریافت … اما آنها به وضوح به آن مدرسه امتحان کنید” راسل گفت. حزب کمونیست تبلیغ او گفته شده است موفق تر در خانه از خارج از کشور.

کلایو همیلتون نویسنده کتاب “تهاجم خاموش: نفوذ چین در استرالیا” گفت که چین ریخت و منابع عظیم به شکل دادن به گفتمان جهانی در سال های اخیر است.

“این امر می تواند یک اشتباه به دست کم گرفتن چگونه موثر” این “عمده کمپین بین المللی برای بازنویسی تاریخ coronavirus” ممکن است, او گفت:.

اما چو یین استاد مديريت در دانشگاه روابط بین المللی در پکن گفت: چین نشدم آمریکا و اروپا در آن درک درستی از دیپلماسی عمومی است و همیشه تلاش برای تبدیل کمک های انسان دوستانه به دیپلماتیک برمی گردد.

“اگر مردم واقعا انتظار یک افزایش نفوذ چین از طریق کمک آن دشوار خواهد بود,” او گفت:. “به نظر من بیایید فقط کمک به انجام یک عمل خوب و این امر کمک به اقتصاد چین اگر وضعیت اپیدمی در این کشور موجود است.”

___

Asscociated مطبوعات نویسندگان جیمی Keaten در ژنو Dusan Stojanovic در بلگراد, صربستان, Karel Janicek در پراگ ویکتوریا Milko در جاکارتا اندونزی و reseacher یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de