ویروس اصطبل کار برای زنده نگه داشتن یک کرگدن نادر گونه

نانیوکی کنیا - آن را کاملا مورد coitus interruptus اما تلاش برای ایجاد یک کودک بسیار ویژه ای هستند قطعا در خود

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399

نانیوکی کنیا - آن را کاملا مورد coitus interruptus اما تلاش برای ایجاد یک کودک بسیار ویژه ای هستند قطعا در خود نگه دارد. سرزنش بیماری همه گیر.

کار پیشگامانه برای زنده نگه داشتن تقریبا منقرض شده کرگدن سفید شمالی زیرگونه — جمعیت دو توسط لقاح متوقف شده است با محدودیت های مسافرتی. و زمان در حال اجرا است.

دو شمال سفید کرگدن زن هستند. هدف این است که برای ایجاد دوام جنین در آزمایشگاه توسط inseminating تخم مرغ خود را با اسپرم منجمد از مرده مرد و سپس انتقال آنها را به یک مادر جانشین در یک مطلب مشترک جنوب کرگدن سفید.

همانطور که از ژانویه سه جنین تا به حال ایجاد شده و ذخیره شده در نیتروژن مایع است. اما بیشتر مراحل کلیدی در حال حاضر به صبر کنید.

"آن بوده است مختل COVID-19 مانند هر چیز دیگری گفت:" ریچارد Vigne مدیر عامل Ol Pejeta محافظت در کنیا خانه از دو باقی مانده کرگدن. "است که روند جمع آوری تخم مرغ بیشتر از زنان به عنوان به خوبی به عنوان روند در حال توسعه این روش را به شما معرفی شمالی کرگدن سفید جنین به جنوب کرگدن سفید زنان است."

این یک تلاش بینالمللی است که شامل حفاظت از کنیا, جمهوری چک, آلمان و ایتالیا — بسیاری متاثر از مرزهای بسته و یا محدود سفر.

برای کسانی که در تلاش آگاه از زمان تاخیر می تواند دردناک باشد. این روش برای ایجاد دوام جنین ثابت شده است به امن آنها می گویند و می تواند انجام شود به طور منظم قبل از تبدیل شدن به حیوانات بیش از حد قدیمی است.

در ماه ژانویه انتقال جنین به عملیاتی برنامه ریزی شده بود برای ماه های آینده. در مارس برنامه ریزی شده بود به جمع آوری دور دیگری از تخم مرغ از دو نفر باقی مانده بودند.

زیرا کسانی که تخم مرغ ها محدود است و دانشمندان در حال کار با جنین از جنوب سفید کرگدن تا زمانی که آنها می توانند به یک بارداری موفق. هفت یا هشت نقل و انتقالات تا کنون شکست خورده اند را نگه دارید. پذیرای زنان مورد نیاز است همراه با دانش دقیقا زمانی که او ovulates.

"ما می دانیم که زمان در حال کار بر علیه ما" گفت: چزاره Galli در لقاح کارشناس مستقر در ایتالیا. "زنان سن خواهد و ما لازم نیست که بسیاری از از را انتخاب کنید."

او امیدوار است محدودیت در مسافرت های بین المللی شل خواهد شد در هفته های آینده پس از مراحل کلیدی می توانند رزومه کاری در ماه اوت است. "مشکل بسیار جدی است," او گفت:. "قطعا به عنوان به زودی به عنوان مسافرت های بین المللی از سر گرفته شده است, از آن خواهد شد اولین اولویت برای رفتن" به کنیا و جمع آوری تخم مرغ از دو زن.

حتی در هنگام سفر می توانید رزومه یکی دیگر از مشکل در یمن ، Ol Pejeta محافظت نیز به پستانداران غیر انسان پستانداران — که مستعد ابتلا به coronavirus Galli گفت.

"اگر شما را در این ویروس به طور تصادفی آن را یک خطر اضافی," او گفت:. "شما را تهدید می کند یک گونه برای نجات دیگری است."

بنابراین در حال حاضر دو شمال سفید کرگدن صبر کنید. Fatu و مادر ناژین پرسه زدن و چراندن در نزد رنجرز در این شرکت از یک در نظر گرفته شده مادر جانشین در جنوب کرگدن سفید به نام Tewa.

یکی از کرگدن' نگهبانان زکریا Mutai شد و دلسوز.

"آنها نمی خواهد که یک فرصت دیگر به بچه ها در یک راه طبیعی است اما تنها امید برای نجات آنها با راه علمی" او گفت:.

هدف نهایی این است برای ایجاد یک گله حداقل پنج حیوانات است که می تواند بازگشت به زیستگاه طبیعی خود در آفریقا است. که می تواند دهه ها طول بکشد.

دهه شکار غیر قانونی گرفته اند و تلفات سنگین در rhino گونه است. حیوانات کشته می شوند برای خود شاخ که به مدت طولانی استفاده شده است که کنده کاری مواد و باارزش در طب سنتی چینی برای خود تصور خواص درمانی.

آخرین نر شمالی کرگدن سفید بود 45 ساله به نام سودان که به دست اورد شهرت در سال 2017, زمانی که او ذکر شده به عنوان "ترین لیسانس واجد شرایط در جهان" در زمان اجرا برنامه به عنوان بخشی از تلاش برای جمع آوری اعانه. او معدوم در سال 2018 به دلیل سن مربوط به مشکلات.

این تلاش برای حفظ شمالی کرگدن سفید گونه زنده شده است یک راه خوب برای جلب توجه جهان به این موضوع از انقراض Vigne گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"نرخ انقراض گونه ها در این سیاره است که در حال حاضر سریع ترین است که تا کنون ثبت شده بسیار سریع تر از نرخ دایناسورها منقرض شدند, و است که به عنوان یک نتیجه از فعالیت های انسانی است," او گفت:. "بنابراین وجود دارد می آید یک زمان که در آن ما باید برای رسم یک خط و ... می گویند نه بیشتر."

___

Kazziha کمک از نایروبی, کنیا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب