چین مرگ و میر می رسد 259; هشدار کشورها برای آماده سازی

پکن – چین مرگ و میر از یک ویروس جدید رز به 259 در روز شنبه و سازمان بهداشت جهانی گفت: دولت های دیگر نیاز به آماده شدن برای”داخلی شیوع کنترل” اگر این بیماری در کشور خود.

پکن با انتقاد واشنگتن به منظور جلوگیری از ورود به بسیاری از اتباع خارجی که به چین سفر در دو هفته گذشته.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد اقدامات مشابه شنبه پس از ژاپن و سنگاپور.

کره جنوبی و هند پرواز صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان این شهرستان در مرکز منطقه ای که در آن برخی از 50 میلیون نفر هستند و مانع از خروج در یک گسترده ضد ویروس تلاش. به آسمان رفت و به یک دو هفته ای قرنطینه. اندونزی همچنین با ارسال یک هواپیما.

تعداد موارد تایید شده در چین افزایش یافت به 11,791 بیش از این تعداد در 2002-03 شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی. این ویروس گسترش سریع در دو ماه باعث شد سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام این یک اورژانس جهانی.

که اعلامیه “بدبختانه سوئیچ” از یک نگرش محتاط به توصیه دولت آماده شدن برای امکان virus ممکن است گسترش گفت که نماینده در پکن Gauden Galea. اکثر موارد گزارش شده تا کنون بوده اند افرادی که به چین سفر و یا اعضای خانواده خود را.

آژانس عمل کرده و از نگرانی برای کشورهای فقیر که ممکن است مجهز به پاسخ گفت: Galea. چنین اعلامیه خواستار هماهنگ بین المللی پاسخ و می تواند بیشتر پول و منابع است.

که گفت این بود به ویژه نگران آن است که برخی از موارد در خارج از کشور درگیر-انسان به انسان انتقال است.

“کشور نیاز به آماده شدن برای امکان واردات به منظور شناسایی موارد به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است و به منظور آماده شدن برای یک داخلی کنترل شیوع اگر که اتفاق می افتد” Galea آسوشیتدپرس گفت.

روز جمعه ایالات متحده اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کردند که به منظور جلوگیری از ورود اتباع خارجی که برای بازدید از چین در 14 روز گذشته است که دانشمندان می گویند این است که ویروس’ طولانی ترین دوره کمون. محدودیت اعمال نمی به خانواده از شهروندان آمریکایی و اقامت دائم.

چین با انتقاد از ایالات متحده کنترل و “غیر دوستانه نظرات” که پکن شد عدم همکاری.

“فقط به عنوان این که توصیه می شود در برابر محدودیت های مسافرتی ایالات متحده با عجله به رفتن در این راه مخالف. قطعا نه یک ژست حسن نیت” گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying.

که دبیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که با وجود اضطراری بیانیه وجود دارد این است که “هیچ دلیلی برای اقدامات بی ارزش است که تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت است.”

در ضمن آیفون-ساز اپل روز شنبه اعلام کرد که آن بسته شد همه از آن 42 فروشگاه به عنوان به خوبی به عنوان آن دفاتر شرکت های بزرگ در سرزمین اصلی چین یکی از بزرگترین بازارهای تا فوریه. 9.

حزب حاکم کمونیست به تعویق افتاد پایان قمری تعطیلات سال جدید در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و به طور مشخص “مناسب حد” و اعتراض به مردم وجود دارد به ماندن در خانه.

یکی دیگر قفل شده است-پایین شهر هوبئی میانمار در روز شنبه ممنوع تقریبا تمام ساکنان از ترک خانه های خود در دقیق ترین کنترل اعمال نشده است. دولت گفت: تنها یک نفر از هر خانواده اجازه داده می شود به فروشگاه برای مواد غذایی یک بار در هر دو روز.

“دیگران مجاز نیست به بیرون رفتن به جز درمان های پزشکی برای انجام اپیدمی پیشگیری و کنترل محل کار و یا به کار در سوپر مارکت ها و داروخانه ها” آن را اعلام کرده.

چین ضد بیماری کنترل شده با ژان. 23 تعلیق هواپیما اتوبوس و قطار لینک کلیک کنید برای ووهان یک مرکز صنعتی از 11 میلیون نفر است. این مستند به شهرهای اطراف.

تعطیلات چین شلوغ ترین سفر سالانه فصل به پایان می رسد یکشنبه در سایر نقاط کشور پس از سه روز تمدید برای به تعویق انداختن بازگشت به کارخانه ها و ادارات توسط صدها میلیون نفر از کارگران است. رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت: مردم در هوبئی که کار در خارج از استان نیز با توجه به تمدید تعطیلات.

حزب تصمیم “بر اهمیت پیشگیری و کنترل این بیماری همه گیر در میان مسافران” تابناک گفت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

آغاز پنج شنبه, ایالات متحده پرواز مستقیم از چین به هفت فرودگاه های بزرگ که در آن مسافران می تواند به نمایش در آمد. کسانی که در بازگشت از هوبئی استان خواهد بود موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

آمریکا شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز Finnair و هنگ کنگ Cathay Pacific باید لغو و یا کاهش خدمات به سرزمین اصلی چین است. ویتنام به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین است. Delta Air Lines روز شنبه گفت که آن را تسریع برنامه به حالت تعلیق درآورد پروازهای بین ایالات متحده و چین با آخرین پرواز از چین در حال حاضر خروج از یکشنبه.

ایالات متحده به منظور به دنبال یک مشاوره سفر برای آمریکایی ها به نظر می روم چین است. ژاپن و آلمان نیز توصیه می شود در برابر غیر ضروری سفر به چین است. بریتانیا را به عنوان به خوبی به جز هنگ کنگ و ماکائو.

کشورها از جمله بنگلادش و هند و اندونزی و سریلانکا و کره جنوبی و ترکیه تمام تخلیه برخی از شهروندان از چین در روز شنبه. کرملین گفت: روسیه خواهد با استفاده از آن نیروی هوایی هواپیما شروع شنبه برای تخلیه.

آلمان: وزیر دفاع گفت: هواپیمای حامل 128 مسافران بسیاری از آنها شهروندان آلمانی بود حاضر اجازه دسترسی به زمین و سوخت گیری در مسکو با توجه به آنچه که روس ها گفته شد کمبود ظرفیت. ارتش حمل و نقل هواپیما تا به حال برای منحرف کردن به هلسینکی قبل از آن فرود آمد در فرانکفورت. هیچ یک از مردم سرنشین بود مشکوک به عفونت اما همه آنها را در قرنطینه می شود و در یک پایگاه نظامی برای دو هفته به عنوان یک احتیاط, با توجه به وزارت امور خارجه آلمان.

حداقل 24 کشور گزارش موارد پس از چین اطلاع داد که در مورد این ویروس جدید در اواخر ماه دسامبر.

استرالیا, ژاپن, کره جنوبی, امارات متحده عربی, ایالات متحده آمریکا و ویتنام همه گزارش موارد جدید شنبه. اسپانیا تایید اولین مورد یک مرد آلمانی که تماس نزدیک با فرد آلوده در آلمان و سپس سفر به جزایر قناری با دوستان. چهار دوست است که در بیمارستان بستری شدند با او نشان داده اند و نه علائم.

هر دو ویروس جدید و سارس هستند از خانواده کروناویروس که همچنین شامل کسانی است که علت سرماخوردگی.

میزان مرگ و میر در چین در حال کاهش است اما تعداد موارد تایید شده را حفظ خواهد کرد در حال رشد به دلیل هزاران نمونه از موارد مشکوک هنوز به آزمایش می شود که Galea گفت.

“مورد مرگ و میر نسبت به حل و فصل کردن در یک سطح بسیار پایین تر از ما بودند گزارش در حال حاضر چهار هفته پیش” او گفت:.

اگر چه دانشمندان انتظار برای دیدن محدود انتقال ویروس بین مردم با خانواده و یا دیگر تماس نزدیک آنها نگران هستند در مورد موارد عفونت در حال گسترش به افرادی که ممکن است کمتر قرار گرفتن در معرض.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aniruddha Ghosal در دهلی نو تانگ-Kim hyung در سئول کره جنوبی ماری یاماگوچی در توکیو, Hau دین در هانوی ویتنام Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی و Bharatha Mallawarachi در کلمبو سریلانکا کمک به این گزارش.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر