خانه سفارشات گسترده ای ماسک حکم پس از Gohmert می شود ویروس

واشنگتن - سخنران نانسی پلوسی و کنگره مقامات صادر گسترده جدید ماسک الزامات چهارشنبه پس از یک عضو جمهوری خواه کن

توسط MINERALNEWS در 9 مرداد 1399

واشنگتن - سخنران نانسی پلوسی و کنگره مقامات صادر گسترده جدید ماسک الزامات چهارشنبه پس از یک عضو جمهوری خواه کنگره آزمایش مثبت برای coronavirus. عضو تگزاس در کنگره کابل اغلب دوری با پوشیدن ماسک و شناخته شده بود به رای بدون.

پلوسی اعلام کرد شنبه شب که همه اعضای مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک در هنگام رای گیری در مجلس نمایندگان و یک ارائه خواهد شد اگر کسی فراموش می کند. چند ساعت بعد به خانه گروهبان-در-آغوش و کاپیتول بالا پزشک صادر سفارش نیاز به ماسک داخل خانه ساختمان های اداری با چند استثنا. که دستور به اثر می رود در ساعت 8 صبح روز شنبه.

پلوسی گفت: شکست به پوشیدن ماسک بر روی کف خانه است "جدی نقض ادب" که برای کاربران می تواند برداشته از اتاق. کاربران قادر خواهد بود به طور موقت آنها را حذف کنید در حالی که صحبت کردن ، در خانه, ساختمان های اداری, مردم, می توانید آنها را به خوردن و نوشیدن و مصاحبه میان چند دیگر شرایط خاص.

"این نشانه ای از احترام به سلامت ایمنی و رفاه دیگران در حال حاضر در اتاق و در مناطق اطراف آن" پلوسی گفت.

Gohmert آزمایش مثبت فقط قبل از او برنامه ریزی شده برای سفر به خانه خود را دولت با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او مجبور به انصراف از برنامه های خود را و بلافاصله با انتقاد توسط همکاران برای همیشه با پوشیدن ماسک. "خودخواه عمل" یک نماینده مجلس گفت.

66 سال Gohmert یکی از خانه را محافظه کار و صریح, اعضای, گفت, تگزاس, ایستگاه خبری که او آزمایش مثبت قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی و برنامه ریزی شده به خود شده است. او حداقل 10 عضو کنگره شناخته شده اند که آزمایش مثبت برای coronavirus.

Gohmert مثبت تست مطرح شده پرسش دیگری در مورد عدم ماسک و تست های مورد نیاز در این کنگره به عنوان اعضای غالبا پرواز به عقب و جلو از زادگاه خود و برای جمع آوری آرا در جلسات و اخبار همایش ها.

چند نوروزی گفت: آنها هل دادن بیشتر به طور منظم تست در کنگره به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه تست و یا مورد نیاز.

"من فکر می کنم به خصوص برای اعضای کنگره که در حال رفتن به عقب و جلو آنها نشان دهنده نوع مناسب ظرف پتری برای شما چگونه گسترش یک بیماری گفت:" اوباما در ایالت Roy Blunt از میسوری رئیس کمیته قوانین مجلس سنا. "شما ارسال 535 نفر به 535 مکان های مختلف در مورد 1000 هواپیما های مختلف و آنها را به عقب و ببینید چه اتفاقی می افتد."

هشت دوره مجلس Gohmert شرکت در کمیته قضایی مجلس جلسه روز شنبه که در آن دادستان کل ویلیام بر شهادت. قبل از شنیدن Gohmert دیده می شد با نزدیک شدن به اتاق جلسه پشت بار و نه انسان با پوشیدن ماسک.

Gohmert نیز رای دادند در خانه کف سه شنبه و با حضور در خانه, طبیعی, منابع, جلسه کمیته, که در آن یک عضو هیات sat, از پشت او را در افتا به عنوان او صحبت کرد بدون ماسک. صندلی که کمیته دموکراتیک تشکر. رائول Grijalva آریزونا گفت که خود قرنطینه.

"در ضمن من با برنامه کار و زندگی کارمندان من مختل," Grijalva گفت. "این ناشی از یک خودخواهانه عمل توسط آقای Gohmert که فقط یک عضو کنگره است."

زمانی که Gohmert پرواز به واشنگتن در روز یکشنبه او نشست بعدی به Rep. کی گرنجر, R-تگزاس که او نیز رفت و به قرنطینه پس از یادگیری از او همکار نتایج آزمون. یک سوم قانونگذار جمهوری خواه در کنگره مایک جانسون از لوئیزیانا گفت که او با توصیه به قرنطینه بعد از خوردن شام با Gohmert در روز دوشنبه.

ماسک پوشیده شده بود به شدت تشویق اما نه اجرا برای قانونگذاران در کنگره در حالی که دیگر کارگران و اجرای قانون افسران نیاز به پوشیدن ماسک. کمیته تا به حال قوانین نیاز به پوشش صورت در جلسه اتاق اما تا به حال آنها تا به حال نشده است مورد نیاز در راهرو و یا شخصی دفاتر.

در نامه ای دیر یکشنبه, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., نوشت: به خانه از کمک به کارمند و با استناد به Gohmert مثبت آزمون پرسید: اگر مقامات به حال وجود دارد "منابع کافی برای پاسخگویی به تقاضای بیشتر برای مشاوره کارکنان ایجاد شده توسط این حوادث است." از او خواست که اتاق اضافی اقدامات به اطلاع عموم خدمات آن است.

اکثر سناتورها حال هشدار دادن ماسک, اما چند حال حاضر از جمله جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی دکتر که می گوید آن را غیر ضروری است زیرا او قبلا آزمایش مثبت برای ویروس. هیچ علمی ثابت شده و گفت که یک فرد نمی تواند این ویروس دوباره و دوباره.

در یک مصاحبه تلویزیونی Gohmert گفت او داده شد سریع تست توسط کاخ سفید که برگشتم مثبت و سپس در زمان دقیق تر تست برای رد کردن یک مثبت کاذب. که از آزمون برگشتم مثبت بیش از حد, بنابراین "ظاهرا من باید آن را" Gohmert گفت KLTV شرق تگزاس در حال حاضر.

Gohmert همچنین پیشنهاد کرد که او به قرارداد ممکن است این ویروس با پوشیدن ماسک. کارشناسان پزشکی می گویند ماسک یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از انتقال این ویروس است که به طور عمده از طریق افرادی که در تماس نزدیک.

وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: بر خواهد بود آزمایش چهار شنبه. Gohmert نمی پوشیدن ماسک در حالی که سوال Barr اما کرسی در جلسه اتاق ها با فاصله از هم جدا و آن رایج است برای پاک کردن ماسک طول بازجویی.

در طول Barr جلسه کمیته صندلی Rep. Jerrold Nadler, D -, n. y., متنبه برخی از Gohmert را GOP همکاران برای پوشیدن ماسک زمانی که آنها صحبت می کند. Nadler نیست تماس Gohmert با نام.

Nadler توییتی گفت: "زمانی که افراد حاضر به اقدامات احتیاطی لازم است آن را قرار می دهد همه در خطر است. من به طور منظم با دستور تمام اعضا به پوشیدن ماسک خود را و امیدوارم که این درس توسط همه همکاران من."

چند نوروزی گفت: آنها هل دادن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اجازه می دهد تا گسترش تست. مک کانل و پلوسی به طور مشترک رد تهمت پیشنهاد برای تست سریع برای قانونگذاران در ماه مه گفت: آنها می خواستند به جای آن به منابع مستقیم به کارگران خط مقدم.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

بی پرده گفت که او معتقد است که قانونگذاران باید آزمایش می شود هر زمان که آنها در سفر است و کارمندان و دیگران باید آزمایش می شود گاهی. او گفت: مک کانل و کنگره پزشک را باید در هیئت مدیره برای که به اتفاق می افتد و او نمی دانم چرا از آن نیست.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل بالسامو و متی دالی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de