صندلی کالیفرنیا ساحلی کمیسیون تایید او آزمایش مثبت برای coronavirus

صندلی کالیفرنیا ساحلی کمیسیون آزمایش مثبت برای coronavirus — پس از پیشرو پنل ماهانه جلسه در اوایل این هفته گفته مقامات اواخر روز شنبه.

استیو Padilla, که همچنین خدمت در چولا ویستا شورای شهر ترک جلسه اولیه پس از توسعه علائم و گفت که او به خانه برگشت و دوره نقاهت.

“من احساس می کنم سالم و قوی و امن” او در بیانیه ای گفت. “زیر هدایت از شهرستان مقامات بهداشت عمومی من خود منزوی و کار از راه دور به خدمت چولا ویستا.”

“این یک زمان ترسناک. من نشانه ها — تب و بدن درد و سردرد و لرز — در آمد بسیار به سرعت در حال,” او گفت:. “نگرانی اصلی من در حال حاضر است که برای رفاه دیگران است. دوستان من و خانواده مطلع شده است و در حال گرفتن گام های لازم است — اما این وظیفه من به شفاف برای کل جامعه است. من باید فکر همه من آمده ام در تماس با سرویس من به عنوان عضو شورای و ساحلی کمیسر.”

تبلیغات

ساحلی کمیسیون نظارتی موظف به مدیریت توسعه همراه دولت از 1200 مایل خط ساحلی دیدار هر ماه به مدت سه روز در شهرهای بالا و پایین دولت است.

حضور و غیاب بود و سبک تر از معمول در جلسه پنج شنبه و جمعه در هیلتون سانتا کروز هتل در اسکاتس ولی در میان اوج اضطراب بیش از COVID-19 موج در سراسر کشور و جهان است. هنوز ده ها تن نشان داده بود به بیان نگرانی های خود را در مورد نمک زدایی و تصفیه آب زیرساخت در ساحل, ساحل, هزینه پارکینگ و منع رفت و آمد در کاول و اصلی سواحل در سانتا کروز.

بسیاری از مسائل در دستور کار بوده است به تعویق افتاده و یا لغو می شود و شما می توانید تقریبا احساس می کنید اتاق پرش هر زمان که کسی سرفه. وکلا لابی محیط زیست و ساحلی مقامات آرنج ضربه هر یک از دیگر به جای از دست دادن و همه خندید — اما او نیز رها — برای دیدن کمیسیون کارکنان اجرا به میکروفون با Clorox دستمال مرطوب در بین هر کسی که پا به تریبون خود را در مدت سه دقیقه از نظرات عمومی.

دیرین ساحلی کمیسر پدیللا منصوب شد 12-عضو هیئت مدیره توسط مجمع سخنران آنتونی رندن. او به تازگی و با انتخاب همکار کمیسیون به رهبری ایالت پنل.

تبلیغات

جک Ainsworth, این کمیسیون, مدیر اجرایی, تا به حال به اطلاع کارکنان و عمومی است که در میان افزایش بهداشت عمومی نگرانی حاوی گسترش coronavirus کمیسیون به دنبال راه هایی برای میزبان آن نشست ماه آوریل برنامه ریزی شده برگزار می شود در شهرستان اخنرد سالن آنلاین به جای.

دیگر سازمان های دولتی و قانونی کمیته در ساکرامنتو نیز تکاپوی پیدا کردن گزینه های آنلاین خود را به طور منظم در جلسات برنامه ریزی.

پدیللا گفت: او را نگه عمومی ارسال شده در وضعیت خود را. وی از جامعه به اقدامات احتیاطی.

“اکنون زمانی است که جامعه واقعا مهم است. ما نیاز به مراقبت از دیگران” او گفت:. “آگاه از سالمندان است. و نگاه کردن به یک دیگر — حتی زمانی که ما باید برای نگه داشتن یک فاصله است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de